ПЛЕВЕН - 109

  • 19 196
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 437
black_cherry, кофти това с повръщането, наблюдавай го само да не вдигне температура. Иначе само по себе си не е толкова страшно.

Дикси, аз искам от тези гипсовите които са, но не виждам Калина как ще стои, че да и взема отпечатъци. )))))

♠ جبريل , גַּבְרִיאֵל , какво имаш предвид под "фирмени" магазини?

# 16
  • Мнения: 50
Ооо забравих да се похваля Бобс от 2 дни пълзи(най-накрая) , щъка като хлебарка.Само ,че сега не се опитва да ходи ,щото може да пълзи.

# 17
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Аз съм правила отпечатъци с червило.
А като беше по-малък му направих отпечатък върху глина, която много бързо стегна.

http://images.viki2004.multiply.com/image/5/photos/24/1200x1200/ … amp;nmid=23375778 http://images.viki2004.multiply.com/image/6/photos/24/1200x1200/ … amp;nmid=23375778

Слънце, миналия месец имаше дегустация на голямата опаковка Данонино в някои магазини. И правеха снимки на децата. Ето такива:
http://www.danonino.bg/promo/

# 18
  • София
  • Мнения: 9 861
Черешке,Мими едва я накарах да проходи,буквално я накарах.Тя пълзеше и навън по площадките Laughing.В тоя ред на мисли една баба веднъж ми беше казала,че съм толкова дебела,щото ме мързи да си водя детето за ръце. Mr. Green

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Слънце, миналия месец имаше дегустация на голямата опаковка Данонино в някои магазини. И правеха снимки на децата. Ето такива:
http://www.danonino.bg/promo/
Йеее,много са готини,малката много обича Данонино,но не съм разбрала за тази дегустация.
Друг път, свиркай. Wink

.В тоя ред на мисли една баба веднъж ми беше казала,че съм толкова дебела,щото ме мързи да си водя детето за ръце. Mr. Green

ха-ха,тези баби ме убиват... Rolling Eyes
Валенце,весело изкаване. Hug

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Аз разбрах от форума. Сестрата на Константина участваше в промоциятам, а Косето ни информира за деня.

# 21
  • Мнения: 1 951
Фирмени - Бенетон, Марикита, Пума, Адидас, Пуледро,Cycleband, Emporio Junior......други нещо не се сещам.
Всички са по главната и в МОЛ-а.

Имам и такива с глина. Всъщност то не е глина, а някакакъв моделин. Като не стане пак го размесваш и пробваш докато стане.
Ето това е моето - http://family-bg.com/images/2007/BA-0005.jpg
Сложила съм две крачета - на Калин на 2 седмици  и Митко на 3 години  Laughing

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Аз разбрах от форума. Сестрата на Константина участваше в промоциятам, а Косето ни информира за деня.
Ми аз къде ли блея.... Rolling Eyes

# 23
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Дикси, моето много бързо стегна. После го оцветих с боички. Правих го, когато Вики беше на 6 месеца и е комплект с фигурките. Те сега са изпопадали, защото Виктор ги човкаше доскоро.

# 24
  • Мнения: 50
Черешке,Мими едва я накарах да проходи,буквално я накарах.Тя пълзеше и навън по площадките Laughing.В тоя ред на мисли една баба веднъж ми беше казала,че съм толкова дебела,щото ме мързи да си водя детето за ръце. Mr. Green


 Joy  Joy  Joy   ' БАси логиката! О, ти мързелива жено !Много нагли бабите бе.
Ами той поне се опитваше и като го държах за едн ръка вече си ходеше,даже като го пуснех и правеше по 2-3 крачки преди да загуби равновесие. Днес вече ако се пусне от някъде и ме държи с една ръка ,веднага се смъква на земята. Малко ми омръзна само да го разнасям като бонбониера .Особено след като беше болен и 3 дни само на ръце и сега няма отърване. Всеки вика ,че после голямо тичане,ама ми писна вече.Абе когато си иска детето тогава няма и да го мъча.

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
 Hug

# 26
  • Мнения: 4 390
И аз съм правила отпечатъци на длани и ходилца с червило.
Чери, да оздравява Бобо.
Дано не се разболявам, че  носът ми е леко запушен, иначе други признаци на грип/вирус нямам засега.
Валенце, приятно изкарване.
Когато ние бяхме, в цяла България валя из ведро, само на морето не. Е, една нощ имаше буря, но това беше, а сутринта си ставаше идеално за плаж.
Пожелавам ви хубаво време и много приятни емоции.
Данониното го изпуснахме, защото забравих да заведа детето, ама какво да правя като съм такава отвеяна блейка...

Велина не пълзеше, търкаляше се. Това беше нейният начин. В Канада, слава Богу, на никого не правят впечатление такива неща и не се коментира. Децата имат пълна свобода - всяко прави, каквото си поиска.
Тука ги кастря мигновено, ама и много рядко ми се случва някой бабунгер да ми спретне изречение. Отсвирвам ги в движение и хич не ми е неудобно /от възрастта им/. Голяма простотия, ама манталитет, кво да се праи.

# 27
  • Мнения: 1 951
Абе.....не можах ли да ви питам първо преди да омацам горкото дете с това синьо нещо  ooooh!
Изобщо не се сетих за червило  Embarassed

# 28
  • Плевен
  • Мнения: 973
Валенце споко ...  по Черноморието климата е различен и ще изкарате чудесно  Laughing.

Дикси колко време ще стои маркиран Калинко с метиленовото синьо?

Ох, аз още съм на вълна М.Дж. ... луда работа ... много приятни спомени ме навестиха тези дни покрай него ...

# 29
  • Мнения: 1 951
Дикси колко време ще стои маркиран Калинко с метиленовото синьо?

Ох, аз още съм на вълна М.Дж. ... луда работа ... много приятни спомени ме навестиха тези дни покрай него ...
Търках здраво тази вечер в коритото. Почти не личи  Laughing

Мен тая вълна не ме пуска изобщо. Емо ми вика, че съм се побъркала вече.
Поздравявам те - Liberian girl  Hug

Общи условия

Активация на акаунт