ПЛЕВЕН - 109

  • 19 215
  • 292
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 5 648
Честит рожден ден на Ники! Да е жив и здрав!


black_cherry, много е хубава тортата. А на снимките на Боби на колата съм се смяла с глас. Laughing
Валенце, Атракция, коя е тая тема?  ooooh!

# 256
  • Мнения: 2 139
Честит рожден ден на Ники  bouquet
Стела, тортата ти се е получила страхотна. По-лесно ли се работи с фондана отколкото с марципан.
Да знаете дали свърхи срока за смяна на личен лекар. Че моята днес ме вбеси за пореден път.
Миналата седмица правих на Натали изследвания за яслата. Взех ги да ги снимам защото оригиналите остават при нея и ми направи впечатление, че хемоглобина е 103, а и почти други стоиности са извън референтните стойности. Тя ми каза , че било нормално и че за децата са различни. Да , но в къщи намерих едни на които има референтни стоиности за деца и пак половината не бяха добре. Днес ги повторихме и според братовчедка ми , която е лаборантка в поликлиниката са разменили пробите. За нея това не може да е на един и същ човек. Може да има колебания, но минимални. А днес хемоглобина и е 128. Писна ми от безхаберие и нехайство. В нашия случай е добре, но има някой човек на който са му дали добри изследвания.

# 257
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Силви,до 30 юни можеше да си смениш личния лекар,сега чак декември.
Много кофти това с изследванията и аз като видя,че нещо не е в границата само разпитвам,пък
лекарката все вика,че всичко е ок. newsm78

# 258
  • Мнения: 50
Силви ,по-лесно е , по-плътно е самото тесто и много меко. Като постои в хладилника ,се втвърдява.
Пфф , днес голяма жега !

# 259
  • Мнения: 1 955
Искам и аз 3 кг. кофа фондааааааааан.........Стелче, поздравления за майсторлъка! Много ми харесва тортата!

Деси, защо сега тая таблица пусна, а? Нецивилизовани ли ти се виждаме в разгара на лятото  Mr. Green

Тесс, не знам за тая ангина. Личната каза, че му е доста сочно гърлото.
Но температура досега освен снощи не е вдигал.
Дано не вдигне повече  Praynig
Утре и двамата е ги водя и ще преценим на място за ваксината на Калин.

Давайте линкове като намирате такива интереснитеми, де.
Аз нямам време денем за други теми освен нашата. Но вечер с удоволствие ще си чета  Grinning

# 260
# 261
  • Мнения: 248
Момичета, благодаря за пожеланията  Hug Рожденикът вече е много уморен. Отиваме да се къпем и да лягаме. Утре ще пусна снимки.
black_cherry, тортата ти е страхотна. Поздравления!
Дикси, бързо  да се оправя Митко!

# 262
  • Мнения: 4 390
ама май спряха парите за програмата В подкрепа на майчинството... Дано от януари я пуснат пак, че май ще тръгвам на работа, а не искам Елена да ходи на ясла.

Деси, мисля, че ограничението засяга само пенсионерите. Провери.
Дикси, аз имам нужда от жена, обаче май няма да е за целодневно. Притеснява ме това, че ще съм си вкъщи по цял ден и какво да я правя такава жена от сутрин до вечер вкъщи? Rolling Eyes

Ще имам нужда от човек за помощ почасово, но не знам как да го организирам. Rolling Eyes
Ако някой има идея, да подсказва.

Ще съм сама с двете деца (живот и здраве), а Велина ще е предучилищна - т.е. сутрин ще се води (в у-ще Хр.Ботев), на обяд ще се взима.
Ще ми се да разчитам на някого било да оставя бебето, било да отиде да заведе(прибере) голямата от училище. Също и когато ми се налага да излизам (сама или с Велина). Ама как се организира това. НИкой няма да седи и да ме чака мен, когато ми е удобно или нужно да ми е под ръка.
Сега ще прегледам снимките на Бобо и линка на Деси, че не ми зареждаше компа.

# 263
  • Мнения: 506
Добро утро днес ще е хубаво време за разходки ние ще излизаме след 8 часа към градската градина!Мойта дребната си се буди и си пие нощем мляко-2 пъти съм ставала да и правя.Но тя снощи заспа и по-рано.

# 264
  • Мнения: 153
Див, не е проблем да си ангажираш помощница например само за воденето и прибирането на детенце от училище, но живот и здраве, ти сама ще видиш какво ти е нужно  Laughing

# 265
  • Мнения: 2 556
Дивианка, взимай я жената за цял ден, че знаеш ли как е с 2 броя  Wink Аз Кари си я гледах сама, че и работех, но Габи беше на детска целодневно. Повече такъв подвиг не бих направила. Ако имаш жена за цял ден, спокойно можеш да поспиш и през деня, и да я пратиш да вземе детето, да се занимава после с него или да ти разходи бебето. А почасово дали няма да се почнат разминавания, защото жената може и с друго да е ангажирана...

# 266
  • Мнения: 248
Дивиана, аз бих си взела жена за цял ден - ще ти е в помощ и за Велина и за бебето. Като се има в предвид, че през седмицата ще си сама, това си е равно на подвиг.

Ето малко снимки от вчера:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=260816&pid=13394541

# 267
  • Мнения: 22 497
Здравейте и от мен.

Днес на вън е някаква адска жега, ужас просто....че след 2часа трябва да заминавам и на работа....((

Дивиана и моят съвет е да наемеш жената на половин, или цял ден. Едва ли някой ще има възможност да идва винаги, когато му звъннеш...

Калина сега е на тема Понита, та днес си купихме първото Pony. Като гледам май ще ги колекционираме (то и аз им се кефя много). ))))

# 268
  • София
  • Мнения: 9 887
Merian ,Ники е порастнал много.Аз отдавна не съм виждала негови снимки.А каката ви е направо красавица,много е хубава.
ПС  Ангел каза много поздрави на таткото. Grinning

# 269
  • Мнения: 248
Валенце, благодаря  Hug
Ники расте само на височина. Иначе е 14 кг с мокри дрехи. А яде. Но какво ли се чудя, каката в първи клас беше 17кг.

Ще му предам.

Последна редакция: вт, 07 юли 2009, 14:22 от Merian

Общи условия

Активация на акаунт