даите ми съвет - "измествания" на цикъла

  • 3 980
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 97
Момичета, тази тема е за това как може да се измести цикъла, а не анкета "за" или "против". Мисля че не е мястото тук да се изказват тези, които са "против"!!!!
А това за слънцето, хормоналните таблетки и петната е по-скоро смешно, страничен ефект който никой сред познатите ми/включително и аз/ не е получавал, макар че цяло лято сме на плажа. Със същия успех можеш да получиш и главоболие от хормоналните таблетки.

# 31
  • Мнения: 121
Аз също съм пила Примолут - нор и нямах никакви странични ефекти, а това беше преди около 10 години. В която и аптека да отидеш и да попиташ ще ти обяснят подробно. Успех!

# 32
  • Мнения: 1 022
Най-добре да посетиш гинеколога си. Ще ти предпише подходящото лекарство, а и ще ти даде рецепта за аптеката Peace

# 33
  • Мнения: 96
благодаря на всички за мненията без значение да ли са За или Против взимането на хормонални таблетки ,но все пак ще прескоча до моят гинеколог и ще го попитам и за неговото мнение и съвет.Пожелавам на всички едно прекрасно лято с много усмивки,купони и весело настроение.

# 34
  • Мнения: 2 011
благодаря на всички за мненията без значение да ли са За или Против взимането на хормонални таблетки ,но все пак ще прескоча до моят гинеколог и ще го попитам и за неговото мнение и съвет.Пожелавам на всички едно прекрасно лято с много усмивки,купони и весело настроение.
Да , за да ти изпише рецептата - иначе незнам как би могла да си  купиш лекарството. Аз понеже съм точно такава късметлийка - винаги когато отивам било на море, на екскурзия .... винаги  ми идва  МЦ  #Cussing out И понеже е доста обилен и продължителен не искам да рискувам с дискомфорт по това време... Баща ми  е гинеколог и  след съвет  с него съм приемала хормонални таблетки. Преди беше по-лесно защото по принцип пиех такива и просто не правех почивка между  2-те опаковки .... Но вече не пия такива таблетки и сега .... Сега пак познайте - на 8 август заминавам на море и пак се очертава същото ....  Mr. Green

# 35
  • София
  • Мнения: 426
Примолут-нор изпитано многократно,и не ти се обърква цикъла след това

# 36
  • Мнения: 145
Примолут е и моят съвет! Бях чувала за витамин C че отлага цикъла, но знам че има противоречиви мнения за това! Успех

# 37
  • Мнения: 1 428
Най-безвредното е приема на витамин С минимум по 8 хапченца дневно от 100 мг. Това е витамин, който се освобождава директно чрез бъбреците и не може да навреди ако е под 2000 мг.Аз съм пила по 4 сутрин , 4 обед и  2 вечер и съм си го отлагала всеки път поне със седмица. Но трябва да започнеш да го пиеш така поне 10 дни по-рано.
Лично за себе си никога не бих рискувала да пия хормонални препарати- имат прекалено много странични ефекти, а могат и тотално да объркат цикъла.
Както се очертава и тази година се пада да съм в цикъл точно когато заминаваме на морето и започнах вече да пия витамин С по моята си схема, дано и този път подейства.Пък ако не , здраве да е, пак ще си изкарам морето,няма да ме върнат.Малко е кофти да сменяш тампони през 1 час, но ще се изтърпи.

# 38
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
На мен от лекаря ми беше изписан Дуфастон.

Общи условия

Активация на акаунт