Пролетна мама искам да стана-тема 6

  • 11 801
  • 372
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 6 092
Честит празник!
Честито на всички носещи хубавото име Мария!
Ани честита годишнина!

# 346
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Момичета след малко заминаваме за Котел,нали Моника е там и утре има рожден ден и ще празнуваме там,ще поостанем около 1седмица и няма да съм много активна,но отвреме на време ще хвърлям по едно око да видя как сте.Приятна събота и неделя и успешна седмица.

# 347
  • Мнения: 6 092
Ани честита ти рожденичка!

# 348
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Ани,честита ти рожденничка!Да е жива и здрава и много да Ви радва!
JMM,мила ами ти не си ли за тест вече!

# 349
  • Мнения: 6 092
мисля да изчакам до утре,почти съм сигурна в резултата fingerscrossed
 пожелавам ти Flowers Four Leaf Clover

# 350
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
мисля да изчакам до утре,почти съм сигурна в резултата fingerscrossed
 пожелавам ти Flowers Four Leaf Clover
Хайде,дано съм след теб следващия месец! Hug

# 351
  • Мнения: 6 092
момичета , закъснението е 6 дни теста е  EFP EFP(втората чертичка е бледа)

# 352
  • ЕН
  • Мнения: 543
добро утро момичета

J_M_M честито! утрешния ще е с по тъмна и все по тъмна.  Hug защо скри графикатаааааааа, но аз си те следя Wink. нищо че някои
ти казваха че няма О, тайно ти стисках палци и се надявах да са грешали. много се радвам за теб  newsm44
anik79 честит рожден ден на Мони. много здраве, щастливо детство и много радост да носи на мама и тати Hug
весел и хубав ден от мен и поздрави от морцето Hug Hug Hug

# 353
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Добро утро,
J_M_M  страшно се радвам за двете чертички, нищо че втората все още е бледа. Laughing
anik79 честит рожден ден и от мен на Моника! Да ви е жива и здрава!!!  bouquet
Момичета надявам се скоро да имам време да пиша повече, а сега тръгвам на работа. Wink

# 354
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
момичета , закъснението е 6 дни теста е  EFP EFP(втората чертичка е бледа)
Знаех си аз,чудесна новина!Честито,мила!Лека и безпроблемнна бременност ти пожелавам!Дано скоро всички тук се похвалим с двете заветни чертички!

# 355
  • Мнения: 3 695
J_M_M, Честито, чудесна новина!   bouquet
Аnik79, честита годишнина и рожден ден на Моника!   bouquet

# 356
  • Мнения: 6 092
 благодаря ви момичета ,пожелавам и на вас EFP ,графиката я махнах сутринта,не за друго а защото спрях да меря температурата. Hug
Тини честит празник  bouquet  bouquet

Последна редакция: вт, 18 авг 2009, 21:31 от J_M_M

# 357
  • София
  • Мнения: 1 220
Честито и тук  Hug
А ти си мислеше, че не е станала и си нямала овулация  Laughing.
Такива приятни изненади се случват понякога. Laughing Хубава и лека бременност и една принцеска на финала ти пожелавам  Hug  bouquet

# 358
  • Мнения: 1 165
Здравейте момичета.Вече се завръщам във вашите редици.
Виждам че докато ме намаше има хубави новини.
 J_M_M честити ти чертички мила.Леки 9 месеца ти пожелавам и най-сладкото и здраво бебче на финала Hug
Ейййй,липсвахте ми да знаете Hug
За  протокола аз преди няколко дни изгоних лелката,но май и този месец ще пропуснем,защото след полов контакт в понеделник приятеля ми пак получи обрив.Аз днес ходих при доки и ми каза че аз нямам нищо,което беше потвърдено и от изследванията миналия месец след като пак беше получил обрив.Този път го хващам за ушите и налекар.  #Cussing out

# 359
  • София
  • Мнения: 3 860
Опппа  Joy
Каква хубава темичка имало тука Simple Smile Надявам се да приемате нови попълнения  Embarassed С част от момичетата се познаваме от ИБ  Hug
И аз много се надявам да стана скоро мама пък пролетна, лятна няма значение Wink

Общи условия

Активация на акаунт