Детски клуб "Невеляшка" - Варна

  • 52 610
  • 272
  •   1
Отговори
# 210
  • Варна
  • Мнения: 691
оф тия от Невеляшка как ме вбесиха............ние сме на РД на 27-02 от 10.30ч те записали РД след нас в 11.00ч и то на 5 год. дете................Ние сме на с деца на 2г и а след 30 мин ще влязат още толкова деца на по 5 г..........мн ме разочароваха.............поне 1 час да бяха оставили между двата. Променихме си часа за 10ч. ама мн съм им набрала #2gunfire

# 211
  • Мнения: 4 629
ооо за какви се взимат  вече незнам, много им порасна работата, незнам колко ще издържат така
не че не им харесвам заведението - напротив
но последната им изцепка беше когато мъжът ми  бил там с детето , в задедението те и 2 майки с 2 деца, пристига сервитьорката при мойте и им казала '' майките протестират чули детето да покашля '' т.е. тръгвайте си. моят понеже  се знае какъв е и не е добре да влиза в конфликт, че лесно му пада пердето си тръгнал , но аз пък доста щях да ги наредя
дотук добре НО  първо всеки знае ,че да се изкашля човек инцедентно може да има каква ли не причина , малкият нито беше болен нито имаше хрема , може едно дете да има алергия или какво ли не което не е заразно , а предизвиква кашляне
а в същият момент например да е носител на какво ли не заразно , а видимо да няма признаци
и така както аз си поемах риска лятото и го водих по детски центрове и треперях да не пипне нещо чревно , така и всеки трябва да е наясно ,че там се събират непознати деца най -често такива които поради някаква причина не са на градина.
та и аз бях решила там да правя миналата година р.д. и управителакта много се учуди какво толкова имам против вторият рожден ден - на тази тема мога поне час и половина да водя лекция , но е достатъчно  и само да кажа , а тази майка която преди мен беше запазила за същата дата и час за 5 деца на 2 годинки  как би се почувствала като нахлуят мойте  дестетина 4 год . пълни с енергия момченца . ами и  елементарна логика да има човек ще му стане ясно че няма да се получи.

# 212
  • Варна
  • Мнения: 691
аз им го казах ама................просто др РД няма да правим там-те правят повече пари от РД отколкото от обикновенни посещения-затова събота и неделя не отказват на никого. Ако пък някое дете от др РД- згази някое от моите гости гледай каква патардия ще дигна

# 213
  • Варна
  • Мнения: 294
миналат година бях канена на рожден ден на малката принцеса на приятелката ми, но горката ми приятелка  Sad . наистина това с няколкото рожденни дни заедно или застъпващи се, провали цялото настроение на всички ...

п.п. ограничаването избора на клиента, никога не е било в плюс на търговеца, това във връзка с недопускането на аниматор, и избора за торти ...   

# 214
  • Варна
  • Мнения: 777
Да допълня нещо, дано да не разочаровам запазилите вече дата за РД, но преди няколко недели посетихме заведението - бяха се подготвили за РД, масите бяха заредени и ми направи впечатление, че мезетата и ролцата по чешки не бяха съвсем пресни, шунката беше потъмняла и засъхнала по края, нали се сещате как става като престои.
Случката с детето на yasmina ме вбеси. Така ли се постъпва с клиент? А относно "загрижените" протестиращи майки - нямам думи. Аз, ако не ми изнася някъде и чувствам детето застрашено, събирам багажа и си тръгвам. Таткото ви е трябвало да ги нахрани хубаво тез` кокошки...

# 215
  • Варна
  • Мнения: 691
ние не поръчахме плата точно защото незнам какви ще са и имах притеснения да не са стари-аве ще видим др. събота-ще пиша как е минало

# 216
  • Мнения: 100
А колко излиза един РД там? И тези от Парти джак стъпват ли там?

# 217
  • Варна
  • Мнения: 294
А колко излиза един РД там? И тези от Парти джак стъпват ли там?
Нищо чуждо не се допуска, най-вече аниматори  Rolling Eyes

# 218
  • Варна
  • Мнения: 691
на нас ни излезе 230 лв /торта 52 лв +свободна консумация за деца и родители+игра в дет център/

# 219
  • Мнения: 4 187
Milagros , останахте ли доволни ? Имаше ли проблем с вторият РД ?

# 220
  • Варна
  • Мнения: 691
за щастие нямаше а и те бяха момиченца и се заиграха с мойта.

# 221
  • Варна
  • Мнения: 407
Здравейте  Simple Smile В четвъртък ще е рожденния ден на сина ми и ще го празнуваме в Невеляшка. Силно се надявам да няма застъпване на рожденни дни, нашия ще е от 18 часа, дано няма някой преди нашия. Наистина би било доста неприятно. И мен малко ме подразни това, че не мога аз да избера от къде да купя тортата, а те ми налагат това. Ще видим, дано останем доволни  Simple Smile

# 222
  • Мнения: 6
здравейте,вчера,т.е. на 28 май бяхме на рожден ден в Неваляшка ,ами,какво да ви кажа  беше пълен ужас Shocked,два рожден ни дни,нашите по две годинки,и другия рожден ден бяха,по на 6 годинки,страшно малко място,големите бутат малките,от къде са взели тези аниматорки,не са внимателни,децата падат,удрят си главите в пързалката,а пак какво да ви говоря...климатиците са включени на максимално,до масите където са родителите не се осееща,но пак при децата страшен студ,те бягат,потни са,и този климатик духа направо във устите  им,ами,какво да ви кажа,страшно съм разочарована,много ми бяха говорили за тази Неваляшка,но се оказа пълен бук лук :crazy eyes:,повече кракъми няма да ми стъпи там,    потни излизат на вън на пързалките,а после връщат се при климатиците,ние сме днес с хрема,и температура,нещо не са го измислили така,както трябва,голяма разлика във температурите,ни6то общо с капела,и персонала и всичко.....имаше още много неща,които не бяха на ред,ще пиша по късно....

Последна редакция: сб, 29 май 2010, 16:05 от seximamma

# 223
  • Мнения: 3
Първо вземете малко уроци по правопис и етика,и тогава отправяйте критики към когото и да е.Вашият коментар относно заведението е едно голямо неуважение към домакините,които са ви поканили на празненството,но това е мое мнение и никого не ангажирам с него:)

# 224
  • Мнения: 6
Краси,и всички други да ме извинят че съм писала с грешки,но аз сън чужденка в България(от скоро съм),и мисля че е по важно мнението  за тази Невеляшка и какво става там,а не моите правописни грешки Peace.мисля ,че всички ще ме разберът,
вие сте сигурно майка на едно 5-6 годишно дете,разбира се че ви харесало там,но аз казвам като една майка на две годишно дете,че там не ми харесва,все пак всеки има право да се сподели мнението  Thinking

Последна редакция: пт, 04 юни 2010, 08:18 от seximamma

Общи условия

Активация на акаунт