Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 216
Деси, Ками е показала списанието, казва се "Моето бебе и аз", като "и аз" го пише с много малки букви и е между големите на "моето бебе".

А Ливанският ресторант се казва "Paradise" и се намира в Бояна, точно на ъгъла на "Пушкин" и продължението на "България", което влиза в Бояна, не знам дали се казва още "България", изглежда "гъзарско" и скъпо, но цените са прилични, а пък има невероятни беседки навън сред зеленина и така може да се уедините 5-6 човека, мисля, че 6 се събират максимум, ние бяхме 4ма и столчето за колата с дребсън вътре и ни беше много добре, можеше и още 1 човек спокойно да седне Simple Smile Почти всичко беше с кайма, но не свинска, беше си мляно телешко и беше ужасно вкусно, абе знаят как се готви Simple Smile

Не знам ще се отвори ли линка, ако не пробвайте сами, адреса е бул. "Пушкин" 116, а тази улица, която е продължение на "България" се казвала "Даскал Стоян Попандрев" http://bgmaps.com/map.aspx?sid=c337fcf5d0fb072ca3b3fda7cd01289e& … &initsearch=1

# 256
  • Мнения: 95
Като сме тръгнали да говорим за списания, Гея да не се спотайва ами да си признае,че двамата с Алекс ги има в списание "Мама".Днес си го купих и гледам някаква позната физиономия и като се зачетох се оказа,че са те.Много са сладки и двамата  bouquet
Ние на 04.05/събота/ станахме на 5 месеца и отпразнувахме месечинката на Виктор с кръщене.Да ви се похваля,че толкова му беше интресно в църквата,че дори и не гъкна.Направо всички бяхме озадачени,защото по принцип си плаче и мрънка доста.Напоследък обаче е толкова любопитен,че всичко иска да опита и да пипне,да погледне.
В този ред на мисли през деня почти не суче,защото само се оглежда.Вечер се буди над 10 пъти някъде през половин час.Не знам вече от глад ли е,от зъби ли?Ще лудна с това темпо,ходя като ранен самолет. #Crazy hahaha
Днес бяхме на консултация и толкова сме порасли,че май ще го слагам на диета,но не знам как ще стане като иска да суче на 2-3часа.Искам да минем на 4 часа.Тежим 8600 и 70см.Голям мъж си имаме и как папка пюрета,направо ще глътне лъжицата.Любимо тези дни му е тиква и картоф на Хип.Ако го оставя може и цялото бурканче да изяде.От вчера започнах да му давам преди обяд и към 19ч,за да не огладнява толкова вечер,т.е едно бурканче от 125гр си ги папка за деня.Обаче вечер към 3ч е озверял от глад и нищо не помага.
Гери,не сте вие само лакоми.Не ми се мисли как ще го отказвам това дете да яде вечер.До скоро успявах,но вече ми е невъзможно.Започва да плаче неистово.
Ето и няколко наши снимки след кръщенето.


мама,тате и Виктор

Последна редакция: вт, 07 юли 2009, 21:52 от konikonkoni

# 257
  • Мнения: 143
Привет от нас! Вчера в Правителствена болница ни прегледаха - нямаме вече хрипове и днес вечерта ни е последната инхалация. Слава богу и с просто ухо (т.е. мойто) се чува , че диша по-нормално и сополите намаляха. Надявам се до края на седмицата да сме добре.
Кофтито е,че от неделя ми прехвърли на мен този вирус (това лекарката го твърди) и хич не ми беше весело вчера (ходих с маска - голяма потене падна), то и днес де...ох да минава,че така се изнервих - все нещо не е наред.
Иначе май запомнаха да я мъчат зъбите - цял ден е супер кисела и точи едни жестоки лиги...да излизат вече...
Коте, стискам палци вече да си по-добре!!! Много  Hug на теб и Венци!
Толо, аз вчера направих една "бърза" разходка в парка, но не ти се обадих , за да не те заразя и теб, че май заразно ще дойде нашето.
Момичета, аз вече от два месеца съм захранила и си воду подробна дневник. Ще се опитам да го пусна тук.

# 258
  • Мнения: 173
Хехехе, Кониконкони, и ние сме някъде с вашите габарити, като ви гледам и на снимките, може на кг малко да ви бием  Joy А като гледам колко си слаби4ка, на кого прили4ат тези деца  Joy
Аз забравих да похваля Гоги - 2 ве4ери яде само по веднъж, дори днес се цедих 4е сутринта положението беше траги4но  ooooh! А ние когато ставахме да ядем през един 4ас беше то4но преди да изникнат зъбите, дано сега се нормализират нещата  Praynig И нашето ядене през деня е истинско приклю4ение - тряе по 5 мин с 300 зора. Гоги спинка сега, 4е се поуспа май, уж за дрямка го гласях а той се поунесе  hahaha дано да спи дове4ера 4е хи4 няма да ми е смешно тогава  ooooh!
Дорабела, радвам се 4е малката принцеса е ОК, оправяй се и ти бързо  Peace

Лека на вси4ки мами и поспалива на вси4ки бебета  smile3524

# 259
  • София
  • Мнения: 2 508
Здравейте, милички,

Аз имам хубави новини. Днес с Румен се чухме за Йойо и много хубаво си поговорихме. А преди това си пращахме SMS-и колко се обичаме и колко си липсваме. Но засега няма да се събираме, че още сме на #2gunfire позиция.

Имам и не чак толкова хубави новини. Laughing Майка ми ме шпионира! Бях на нейния компютър и гледам "Последните публикации на autumnsphere"... ooooh! Така че: Здрасти, мамо! Stop Thinking Naughty Много гадно, щото аз не й разказах за Румен, тя според мен още ревнува и вътрешно сега си мисли: "Аз казах ли ви, че той така ще направи!" #Sniper Аз затова не исках тя да знае.

Иначе с Котето днес си направихме страхотна разходка, пихме безалкохолно Мохито Mr. Green и Венци искаше да прегръща Йойо. Снимков материал - скоро. Тя е по-добре, вече кара количката, гушка Венци. Не й изглеждаха въобще огромни гърдите. Naughty

# 260
  • Мнения: 2 829
Кони, Гери, не се притеснявайте че кърмачетата ви са по-едрички. Често бебетата наддават повечко в първите месеци и след това намаляват темповете. Алекс също беше едро и пухкаво бебе а сега си е нормално момче (според баба му е дори ужасно кльощав Simple Smile ). Не е нужно да ги слагате на диети, те сами ще намалят темповете сега, като почнат да се движат повече. А за нощното хранене-ако искате да го спирате мога да помогна с идеи, защото следя темите за отказване още от раждането на Алекс, но личното ми мнение е, че ако на вас не ви пречи не е нужно да се маха. Т.е. махането на нощното хранене ще ви коства доста усилия, без гаранция за успех. А повечето деца сами спират да се будят нощем между 1.5 и 2.5 години....

Доре, дано по-скоро намерите баланса за вашето семейство!

Ние днес ходихме да берем боровинки, малини и къпини Simple Smile Много беше хубаво, имаше много семейства с деца, на децата им е много интересно Simple Smile Сега и двамата спят, като се събудят сме обещали на Алекс да го водим в Lowe's, това е магазин за машини, чукове, пирони и т.н., за него е най-мечтаното място Simple Smile

# 261
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 786
Доре,браво  Hug
Здравейте, милички,

Аз имам хубави новини. Днес с Румен се чухме за Йойо и много хубаво си поговорихме. А преди това си пращахме SMS-и колко се обичаме и колко си липсваме. Но засега няма да се събираме, че още сме на #2gunfire позиция.
Joy

# 262
# 263
  • Мнения: 1 134
dorabella, много се радвам!
 
Доре, браво на вас! А, с майка ти ме убивате... Grinning Четох ви и в кърмаческия... Даже заплаших моята, че и нея я чака същото... Mr. Green

konikonkoni , честито ви християнче! Да ви е жив и здрав! И като една черна станция, да не пропусна да кажа, че имения му ден е на 11.11  Mr. Green

Алхимиче, ето я твоята адашка в същия басейн :

http://media.snimka.bg/3574/013403203.jpg

Явно, вие - Мимитата сте на един акъл. Mr. Green Heart Eyes

Днес беше поредната консултация и третия пентаксим. Бебчо вече е 8300г. и 68 см. Ние, пък ще започваме сокчета и плодови пюрета.

# 264
  • Мнения: 2 784
Ехе, Яна, радвам се, че си прекарвате добре! Hug
Напоследък и Ралица много трудно се храни. Едва ли не на челна стойка стои и ми се налага да я кърмя само в полусънно състояние. Пък като вземе да въздиша, да мърмори и да сумти като кулинарен критик, който обсъжда храната в моден ресторант. Rolling Eyes Laughing
Алхимиче, аз с моя пилешки мозък, докато се сетя какво и е на снимката, първо помислих, че е следата от банския и си викам:"Тоя пък какво се е зачудил, не е ли виждал след от бански?!"
По актуалната тема- в случаят единствено виновен е мъжът. Той е този, който е обвързан, при това не са мо с жена, а и с дете. Приятелката на Карбо в случая е шапка на тояга и е свободна да прави каквото си иска, а жена му се предполага, че нищо не знае. Аз навремето съм си хойкала доста. И съм кръшкала, и на мен са ми кръшкали, ама това е зад мен. Вярвам, че съм открила моят мъж, имам 2 деца и най-малкото ме е гнус да си развявам  гащите вече. А между другото, и с женен мъж съм имала връзка, макар и краткотрайна, и от опит мога да кажа, че всичко се връща.
За кърменето и диетите- аз диета не пазя, но взех да наблягам на плодовете и зеленчуците през деня и гледам да вечеряме по-рано, че преди сядахме чак към 20-20.30ч. В момента съм на килограмите си отпреди да забременея, но бях качила 4 кг., непосредствено преди оива, та се надявам даги сваля. 

Ето ви малко снимки от днешната сбирка на бирената партия:




Теди е със светлата рокля, Юлето с червената, аз съм със светлорозовата блуза. Последната снимка е от къщи, трите мацки, за да запълня редичката. LaughingСега забелязах, че една снимка е пусната 2 пъти и поправям.
Утре сме на консултация, ще бием ДТК и полиомелит по ЗК. Калина ги понесе добре, дано и Раличка да е така. Praynig
Лека вечер!

Последна редакция: ср, 08 юли 2009, 00:47 от Жълтият Ламтурник

# 265
  • Мнения: 566
Добър вечер майчета,направо ме изумявате колко страници сте изписали,нямам време да ги изчета,затова ще гледам като пуснете новата тема там да се включа.
Надявам се всички да сте добре,а на тези които имат проблеми скорошно избавяне от тях.
Целувам ви всички мами и бебоци и лека и спокойна нощ. Hug Heart Eyes

# 266
  • Мнения: 242
Кратък отчет от мен след днешната консултация...Бръмбъзъците са "високи" едва 64см-Гошко и 63см-Наско.Иначе и двамата са по 7200гр. Ние ли сме най-ниските newsm78 Малиии,коя мома ще ни вземе такива мъници?!??

Последна редакция: вт, 07 юли 2009, 22:59 от foxy81

# 267
  • Мнения: 24
Хахахахахахах Цвети каква бирена партия сме като ни една бира не се вижда на масата срамота ! hahaha Хората ще си кажат , че на празна маса сме седяли  Mr. Green а ние просто си чакаме биричките  Wink

# 268
  • Мнения: 95

MamaZ,благодаря за информацията.Преди ми бяха казали,че е някъде там именния му ден,но не бях проверявала точно на коя дата.  bouquet

# 269
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 870
Коникони, разкрити сме Embarassed
Ооо, искам и аз от бирената партия Mr. Green Утре си идваме във Варна за няколко дни и ако ми остане време между кръщене и сватба, много ми се иска да ви видя Hug

Общи условия

Активация на акаунт