Раздяла след дълга връзка

  • 14 167
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 844
просто му кажи какво решение си взела и че го молиш да го уважи-а именно да ти даде време,в което да помислиш.

# 16
  • Мнения: 1 844
Здравей,unruly !

Реших да пиша в темата,защото и аз мен е актуална.
И аз като теб съм в абсолютно същата ситуация-3 години връзка,същите причини и ето вече от 20 дни сме разделени....Чуваме се да но не сме се виждали...
Моето мнение е да се дистанцираш колкото е възможно и да дадете на времето да ви покаже правилния път.Много е тежко и гадно но друг начин няма....
През призмата на времето решенията лъсват кристално дали са правилните....
  След такова решение за осмисляне на връзка в 95% от двойките настъпва  окончателна раздяла.  Tired
Борете се двамата ако Ви стиска- ако не , всеки  по пътя си!  Peace

Може би е така,точно това имам предвид.Че само времето в което са разделени вече и сами и то достатъчно дълго време - дали е имало какво да се спасява....
Дааа...и си остават разделени !  Outta Joint Whistling


щом са останали разделени,значи така е трябвало да бъде и това са решили.ако е имало любов-щяха да се съберат. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 7
Да...аз съм в същото положение...
Осъзнавам,че така трябва да е но в същото време болката от раздялата не стихва.
За да стихне си трябва време.
Ако не стихне....значи е останало нещо неизживяно...

# 18
  • Мнения: 2 011
Май сте прави, по-добре да опитаме с временно прекъсване на отношенията Confused
Така и аз ще се убедя дали още искам да съм с него или повече е навика Confused
Сега като се разделяме ми е по-мъчно отколкото като сме си заедно...вече не очаквам със същия трепет да се видим...дори сега не и толкова тежко...е като се видим не е много приятно, защото ми се ще да си останем, но като не сме заедно ми е по-леко...
Ако се разделим временно ще разбера със сигурност какво искам...
Така и не прочетох съвет как да му го кажа, че да ме разбере и да не ме тръси докато не аз не го потърся... Embarassed
За това , което питаш съвет не мога да ти дам , защото  се поставям на мястото на твоя приятел... бих си мислила следното : " Аз да чакам някой ден да ми се обади ....може да  е след доста  време за да ми каже , че е решила да ме зареже окончателно" Не искам да попадам в такава  ситуация, не съм поставяла никое от гаджетата си  в подобна - решенията съм ги вземала след дълъг размисъл = еднократно решение !!!
Защо единият да чака  с надежда и трепет .... докато  на другия не му е до него и си размишлява сам кой знае по какъв начин .....За туй съвет не давам за такова нещо!!!!  Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 4
може би си права, затова пък ще му кажа за колко време се разделяме....или?!  newsm78 и аз не знам какво да правя....лесно е отстрани Sad казах-не искам да го наранявам

# 20
  • София
  • Мнения: 7 211
Чакай малко сега.
Пишеш, че никъде не излизате и не ходите.
Ми как няма да ви писне заедно, прощавай.
Както гласеше една стара крилата фраза, хората се събират не просто да бъдат заедно, а да правят нещо зедно.
А "правенето" на нещо може да значи различни неща: от общ бизнес, през избиране на обзавеждане, до ходене на кафе и излизане по заведения с приятели, каране на колела в парка...
Така че по-важно е да си изясниш ЗАЩО не правите нищо заедно.
Тогава ще намериш отговора дали трябва да сте заедно или не.

# 21
  • Мнения: 4
ама аз искам да правиме нещо заедно! той си каза сам ,че проблема е в него относно еднообразието.
отидем ли на кафе сме за половин час, защото той не иска повече, спряхме и по кръчми да ходим, там не издържа след 2 часа през ноща и вече му се спи, преди го разбирах, но вече му е навик, с приятели почти не излиза, някой го викне, но пък бил еди какъв си и не иска с него или сега не, уморен съм и то вече и на мен ми писва...преди го разбирах, но вече ми е трудно!
в началото идваше с мен на разходките, които си правя и с кучето, но вече не... недай боже вечер да поискам да се поразходим  ooooh!

# 22
  • Мнения: 22 522
Като те чета си на не повече от 22-25г.
Оплакваш се от приятеля си, но ти какво си направила за връзката ви?
Освен да му натякваш, че това не ти харесва, или онова...
Измислете нещо, което да ви харесва и на двамата и да правите заедно, разберете се за излизанията.

И на мен ми писва на кафе след 30та минута....а на кръчма да стоя след 2часа....това никога не е било.

# 23
  • София
  • Мнения: 7 211
Вие наистина на колко години сте?
Каква кръчма след 2 часа  Shocked
Как да отиде човек на работа на другия ден?
Това го правехме, като бяхме студенти.
На кафе също не мога да си представя да вися с часове.
Иначе ако той не иска да излиза с други хора, виж това вече не е добре.

# 24
  • Мнения: 924
Това, което описваш го има във всяка по-дълга връзка в определен етап от развитието и.
Отидете някъде заедно, сменете обстановката и тогава вземай решение, избързваш според мен.

# 25
  • Мнения: 7
Обясни му,че тъй като връзката ви не е това,което ти се иска имаш нужда от време да останеш сама.Кажи му,че колкото повече ти звъни и те притиска толкова повече риска да не искаш да останеш с него се увеличава...Дано да те разбере.Мен ме разбраха...и въпреки това си е гадно.И аз не искам да наранявам но друг начин няма.Освен ако не искаш от съжаление към него да правиш неща,за които един ден ти ще съжеляваш,а той може и да те намрази....

# 26
  • Мнения: 4
ами няма да ви писва ако така сте свикнали. да знам за работата. аз съм на 18 и ходя и на училище и на работа и къщната работа си върша и пак мога да се забавлявам, а знам,че и той може. познавам си го. щом до преди го правеше, а сега нищо не се е променило, значи може. и исках да напиша до 2, не след. извинявам се в бързината...
а на кафе не ми се стои с часове, а може да е 1 час, защото той само там говори спокойно с мен, ако сме в тях, ляга и не му се слуша и говори много...
аз си признавам всички грешки, които съм допуснала и не се крия от тях! знам си мойте грешки и не веднъж съм се променяла заради него! но от един месец насам вече не ми се ще да се променям, защото не личи той да го забелязва.
като казвам промяна нямам предвид нещо много грандиозно, а малки неща които просто си ги напасваме.

# 27
  • Мнения: 22 522
unruly, абе все се чудя как така на по 15г завързвате сериозни гаджета и ходите с тях по 3-4години. ))))
Ама както и да е, темата не е за това. ))))
Изяснете се и щом вече не си пасвате....всеки по пътя си....
Освен ако нямаш намерение да си караш с това гадже до живот. )

# 28
  • Мнения: 4
да, имаме голяма разлика във възрастта, но това никога не е било проблем Naughty проблем е от няма и година насам ooooh!
Mirama, и аз се чудех, докато не ми се случи! не съм го замисляла така, просто така се стекоха обстоятелствата. прекалено добре се разбирахме...не мога да повярвам, че сега не е така

# 29
  • София
  • Мнения: 7 211
Аааа, на 18.
Е, бре, момиче, ако не ти е вече кеф, приключвай с тая връзка!
На 18 на човек му е времето да се забавлява, да има гаджета, да трупа опит.
Никак не проумявам как има разни хора дето се женят за гаджето си от девети клас.

Общи условия

Активация на акаунт