"Тwilight"/"Здрач"- сагата: тема 21 (за още по-напреднали)

  • 15 663
  • 426
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 47
Ама иначе пак не ми харесва оформянето на отговорите, дето съм сложила.... защото може да си сънувал вече за един, пък да искаш да избереш и друг... Май трябваше да бъде "Все още не съм сънувала/фантазирала за..., но ако можех да избирам, не бих имала нищо напротив"
Ох, вече съвсем се оплетох... newsm78
Неее, така е добре, нали има повече опции, ако си сънувала някого, но има и друг, който искаш да сънуваш, маркираш си единия отговор с да и съответно името, а за другия избираш не и името, имам предвид, че отговорът не, но искам еди кой си, няма да значи че изобще не си сънувала/фантазирала за някого
Ей това ако го разшифровате и ви признавам отвсякъде Crazy

# 16
  • Мнения: 21
Абе я дави питам, само на мен ли са ми интересни тези торти? newsm78Нищо не казвате...изкарахте ме най- яшната Mr. Green

Тъкмо щях да изкоментирам, че една от днешните торти много ме впечатли- тази като книга, с пешката или царицата отгоре (какво последно беше на корицата на Зазоряване, че толкова съм и запомнила....)

Мерси за бюлетина  Hug

# 17
  • Мнения: 1 343
Знаеш ли първо се зачудих защо си сложила книгата при тортите ама после разгледах и видях 4е е торта и ми хареса Simple Smile

# 18
  • Мнения: 3 576
Нямала съм сънища за съжаление и т.к съм изцяло team Robward, останалата мъжка част от каста не представляват интерес за мен  Blush

Келан е много секси мъж, но не може да ми влезе във фантазиите  Peace

# 19
  • Мнения: 12
Абе я дави питам, само на мен ли са ми интересни тези торти? newsm78Нищо не казвате...изкарахте ме най- яшната Mr. Green

Ако имаше една такава Туайлайт торта с удоволствие бих си хапнала от нея , дори да не е вкусна !  Mr. Green Peace
Иначе са много интересни тотрите и тези от днешния бюлетин , и тези в предните бюлетини които сте пускали ! Peace
Абе както казах в предната тема , намеси ли се Здрач , всичко става хубаво ! Peace

Christabel  мерси за бюлетина , страхотен както винаги !  Hug  bouquet

# 20
  • Мнения: 17
Хаха пародията на трейлъра на New moon  е страхотна  Joy
Eто линк към една мн яка снимка на Джаспър от фенстраницата на Twilight soundtrack в майспейс.   http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?fuseaction=viewImage&a … p;imageID=2186581                                     

# 21
  • Мнения: 10 012
говорех? а, да...) [/size] или върколаците от пакта...
Blush

Е, чакайте сега, нали за подсъзнанието говорим, а не умишлено?
Все пак кой контролира какво сънува! И аз нямам желание в реалния живот към А. М., също и през ум не ми е минавало да режа на парчета Саддам Хюсеин, но насън и с това съм се занимавала. ooooh!

Последна редакция: пт, 03 юли 2009, 20:07 от Deziderata

# 22
  • Мнения: 354
Дзааак. Гласувах с "не, не съм и нямам желание". На вас не ви ли стигат вашите мъже, че пожелавате чуждите, а?  Naughty

# 23
  • Мнения: 1 775
Хаха пародията на трейлъра на New moon  е страхотна  Joy
Eто линк към една мн яка снимка на Джаспър от фенстраницата на Twilight soundtrack в майспейс.   http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?fuseaction=viewImage&friendID=446766855&albumID=523120&imageID=2186581                                     
Да, хубава е, само малко брадата му не ми допада. Тази ми е любимата на Джаспър:



А тази - на Джаксън:

# 24
  • Мнения: 12
Дзааак. Гласувах с "не, не съм и нямам желание". На вас не ви ли стигат вашите мъже, че пожелавате чуждите, а?  Naughty
Е ти пък сега ,остави ни да си помечтаем !  Wink

# 25
  • Мнения: 0
Дзааак. Гласувах с "не, не съм и нямам желание". На вас не ви ли стигат вашите мъже, че пожелавате чуждите, а?  Naughty
А може би ги пожелаваме, защото ни  приличат на нашите мъже, когато са били на техните години

# 26
  • Мнения: 21
Е, чакайте сега, нали за подсъзнанието говорим, а не умишлено?
Все пак кой контролира какво сънува! И аз нямам желание в реалния живот към А. М...но насън и с това съм се занимавала. ooooh!

Какво или кой е А.М.?

Вече и аз не знам за какво говорим  Laughing Тя анкетата стана много сложна още преди да я пусна,
щото явно отношението ни към герои/актьори е многопластово и изпълнено с угризения на съвестта..  Wink Аз първоначално имах предвид именно да чуя само на когото му се е случвало подсъзнанието да му изиграе вече този номер със сънища/мечти/фантазии, но щом вече намесихме и по желание, отговорите трябваше да станат много, и не знам какво сравняваме вече  Laughing Laughing
Май ще стане най-накрая една хибридна история.... както мацките от Туайтардед писаха преди време... (текста на английски е тук, а превода на български е тук)
Аз си мисля, че и това май е някакъв  особен ефект при Туайлайт-манията и може би част от успеха на сагата и филмовия франчайз- че първо, каста е добре подбран, и второ, в сагата Стефени е описала всички вампири и върколаци като верни и всеотдайни (кандидат-) партньори, и физически привлекателни отгоре на всичко...

# 27
  • Мнения: 0
Здравейте и тук!
            
      bouquet

Много хубав бюлети, а за тортите... мале направо лигите ми потекоха.
Относно анкетата - винаги съм се стараела да различавам героите от книгата от актьорите, защото иначе се получава една страхотна мания, от която няма измъкване с месеци. И точно поради тази причина на сън съм си имала работа както с Едуард, така и с Робърт. Heart Eyes
А да знаете случайно дали Панаир на суетата го има със субтитри някъде?  #Cussing out О, Боже!! Ама как може да са отрязали сцените с него в този филм?! Ама те луди ли са!?! #2gunfire

Последна редакция: пт, 03 юли 2009, 21:12 от lady_of_the_lake

# 28
  • Мнения: 1 343
Малко ОФФ Simple Smile
Търся списваща на име Даниела Simple Smile от стара загора Simple Smile може и само четяща да е Simple Smile
Нека ми пише на ЛС че не знам ника Simple Smile))

# 29
  • Мнения: 21
Уоманитка, ти докъде стигна с ФФ? Ще пускаш ли?
А новата глава, да по-обсъдим предварително (тук или на другия форум)
 Laughing

Общи условия

Активация на акаунт