"Тwilight"/"Здрач"- сагата: тема 21 (за още по-напреднали)

  • 15 699
  • 426
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 12
Ето вечерната доза !  Hug

   

                     И специално за старо-ново и за Stitch , както и за всички фенки разбира се , дано да ви хареса !  Hug
                                             

Последна редакция: чт, 09 юли 2009, 00:09 от ●๋: KatRin ●๋:

# 376
  • Мнения: 34
Това е моето отмъщение за всички кощунства, които вършехте тази вечер/докато аз дремя/ из форума

Така, така, отивайте при Джаксън.......накрая в една паралелна вселена ще си останем аз и Роб Mr. Green  
Момичета, пожелавам ви следващите дни много да се забавлявате, да подхванете и някоя сериозна дискусия, абе с една дума да имам какво да чета. Айде до неделя!!!

# 377
  • Мнения: 21
хм, Катрин...ти пък тази вечер много хубави снимки на Роб си подбрала Peace...Джаксън е като музикант на панаир... (не ми харесва), но Роб е dreamy...
май няма да сменям отбора засега.... Hug

Веси, хубава снимка и от теб (само дето са му избелили зъбите...гледала съм и ауттейковете на тази фотосесия, там Роб си изглежда по-нормален с неговия си цвят зъби)

Хайде, приятно командироване...да пишеш някой фен-материал през скучните вечери,да ни зарадваш после  Hug

# 378
  • Мнения: 12
Веселинка аз Джаксън не го искам , аз съм си с Келан , но тази вечер го пренебрегнах , защото не намерих подходяща негова снимка !  Peace
Старо-ново на мен пък Джаксън на тази снимка много ми харесва , явно имаме различни вкусове !  Peace

# 379
  • Мнения: 2 149
staro-novo разсмя ме искренно Laughing
Да Едуард сънувах,но знам ли може и Робърт да е бил,много си приличаха Laughing
Нищо за никого не намеквам,всеки да прави и мисли за каквото иска,важното е да се намира душевния баланс Wink Не се бъркам на никой за нищо Laughing
Аз да ви кажа за това се впечатлих толкова от сагата,адски ми напомни за моя живот и чувства.Първо Едуард,страхотна прилика откривах с моя мъж,имаше и заминаване и т.н.Имах и Джейкъб до себе си.Следваше събирането ни със скъпия,аз го последвах(и накрай света бих го направила).Тежка бременност,не ми понесе,на косъм бях.След това дълги месеци на лечение в болницата,мъжът ми не можеше да спи вкъщи сам,лягаше на един стол в болничната стая и пак бяхме заедно Heart EyesПо едно време се озовах в интензивното със забавен сърдечен ритъм,правиха какво ли не и нищо не го вдигаше до допустимото за по-дълго време.Но когато той влезе да ме види(бях с апарат за измерване на сърдечния ритъм)и като затупка това ми ти сърце,лекарите се ошашавиха.Питаха го каква е тайната и как го прави Laughing(Моя лекар се шегуваше,че ми трябва адреналин за да се поддържам)  Laughing Това беше доказателството,което беше чакал толкова време,нямаше как да скрия чувствата си тогава.И колкото и недостатъци да му намирам,тази задушаваща пристрастеност ме влудява,знам,че сме един за друг и съдбата ни е била да се срещнем.
Ох,стига съм философствала вече,Катрин пускай някоя снимка да й се порадвам и да се хоризонтирам вече.
Лека вечер от мен момичета Hug

# 380
  • Мнения: 1 775
KatRin, мерси, така като ме гледа с тези зелени очи от тази снимка и се държи за сърцето... Heart Eyes

И последно от мен за тази вечер и ви напускам да сънувам Джакспър.

# 381
  • Мнения: 2 149
Stitch страхотна е тази снимка,невероятен поглед изкара Wink Направо е неузнаваем,не бих го познала лесно Laughing

# 382
  • Мнения: 21
а, не, много e зализан Джаксън на тази снимка,,,,като персонаж от The Godfather... и е гримиран даже

не, не, не- на поправителен утре! Hug

# 383
  • Мнения: 12
Айде лека вечер момичета , аз отивам да гледам един футболен филм , до утре !  Hug

# 384
  • Мнения: 21
Свърших сега с ФФ-ка "Someone Else's Memoirs"...е, не можах да разбера защо са плакали на него тези мацки, дето го препоръчваха на онази страница- хубав е, но не е чак толкова трагичен...по-скоро мелодраматичен, но не от сапунения тип, дето всичко е обяснено като за петокласници,  а от тези филми, които се опитват да са "арт" като изпускат част от действието и обясненията, и публиката сама трябва да си попълва празнотите ...
Не е дълъг, нека някой друг го прочете и каже дали му харесва... на мен малко ми остава като упражнение в писане на авторката- нелошо, но ако бяха 5 вместо 3 глави, знаехме повече кога и как Алис и Едуард са загинали, и имаше малко повече ситуации, в които Джаспър и Бела да се сближат и да разберат, че имат чувства един към друг, нямаше да е зле...

# 385
  • Мнения: 1 775
... на мен малко ми остава като упражнение в писане на авторката- нелошо, но ако бяха 5 вместо 3 глави, знаехме повече кога и как Алис и Едуард са загинали, и имаше малко повече ситуации, в които Джаспър и Бела да се сближат и да разберат, че имат чувства един към друг, нямаше да е зле...
Съгласна, аз останах с едно такова чувство за недостатъчност - абе добре е, ама може и по-добре.

а, не, много e зализан Джаксън на тази снимка,,,,като персонаж от The Godfather... и е гримиран даже

не, не, не- на поправителен утре! Hug
И аз не го предпочитам съвсем зализан, но много ми харесва колко различно изглежда на всяка снимка.

Хайде, опит за поправителен Mr. Green

Последна редакция: чт, 09 юли 2009, 09:48 от Stitch

# 386
  • Мнения: 21
и тук ми е малко...абе май са пипнати тея снимки...трябва някоя "au naturel" ми намериш- с някой фен, от някой концерт...(и внимавай в кой смисъл на "au naturel" ще ме разбереш....зависи какво ФФ си чела снощи...) Laughing или пък caps от Здрач или интервю зад кадър (като е гримиран/лъскав, поне да е за роля)

По въпроса за размера на снимките- трябва да спазваме правилата на бг-мама, иначе ще ни направят забележка... максимум 400 на 600 пиксела... можете да намалите снимката до някакви приемливи размери като сложите празен интервал и height=400 след img и преди задната скоба...
сори, не искам да правя забележка- но така и така ще ни я направят модовете, ако продължаваме в същия дух...

Последна редакция: чт, 09 юли 2009, 09:48 от staro-novo

# 387
  • Мнения: 245
Добро утро момичета, да видим какво ще ви събуди, ако още не сте се разбудили достатъчно?
 Това?


или това?

# 388
  • Мнения: 229
Добро утро Hug

Не е за изпускане този Джаксън Heart Eyes
Ама все пак  Whistling

Момичета ще ми се смеете,но ви пренебрегвам малко,защото с децата сме на детско парти в събота,където всички ще са облечени като насекоми Grinning И сега два дена ще шия костюми на зелени бръмбари(каквито ще сме ние hahaha)

# 389
  • Мнения: 1 775
и тук ми е малко...абе май са пипнати тея снимки...трябва някоя "au naturel" ми намериш- с някой фен, от някой концерт...(и внимавай в кой смисъл на "au naturel" ще ме разбереш....зависи какво ФФ си чела снощи...) Laughing или пък caps от Здрач или интервю зад кадър (като е гримиран/лъскав, поне да е за роля)
Ех, staro-novo, трудно е да ти се угоди на теб. Grinning
И тъй като shirtless снимките на Джаксън всички сме ги виждали...

Общи условия

Активация на акаунт