С какви пюрета храните бебетата?

  • 1 591
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 763
Само на Хип. Много са хубави.

# 16
  • На небето
  • Мнения: 5 530
newsm10
Почти изцяло с домашни, но ако не ми се готви  Embarassed или ще ходя на по дълга разходка разчитам на купешките, на АМ АМ и на Ганчев, евтини са, а и сина ми ги яде и му харесват.

# 17
  • Мнения: 397
Аз започнах с домашните - по съвет на педиатърката, но нещо все не догаждам констинтенцията, а и грахта и царевицата не ми се занимава да ги беля, брколи, пащърнак има на пазара, но никой не ти дава гаранция за нитратното съдържание Close..... и така реших тези по "сложните" да са купешки. Купих на  хип и си облиза пръстите, аз досега не съм чувала дете да не обича пюрета на хип  Laughing
 Embarassed И така май нещо на последък не съм готвила, иначе си купих всичко за готвене на пара и др. екстри Embarassed

# 18
  • Мнения: 2 074
Започнах с плодови на Хип и  Бебивита, от зеленчуковите Хип и Семпер. Сега купих Хаме и  Ганчев - да ги пробваме. Домашни не ще да яде и това е!

# 19
  • София
  • Мнения: 2 271
Аз доскоро му давах на Боби пюрета на Ганчев и тъй като той не е опитвал други, тези си ги харесваше. Но вече аз сама му правя и той ги яде повече, а щом е така, ще продължавам аз да си измислям пюренца  Wink
От време - на време ще купувам такива, които не мога да правя.

# 20
  • Мнения: 1 645
От много малки ядем  само домашни.Купувам само готови от рибните пюрета на Семпер.

Даниел - 21.04.2004г.

# 21
  • Мнения: 1 032
От готовите ядем АМ АМ и Хаме, при зеленчуковите пюрета пробвахме няколко, но беба хареса само тези на АМ АМ, от ХИП се разплака. Тези дни се пробвях с домашно пюре, но малкият инат не оцени труда ми  smile3516

# 22
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
С пюре на Хип. Не съм сменяла марката оттогава Wink

# 23
  • Мнения: X
Давах основно домашни, а съвсем в началото на захранването давах Ганчев - Ния много си ги обичаше и не е имала проблеми от тях. Давала съм и Хип, но основно домашни, даже не помня кога съм купила последното пюре - е, сега взимам само плодови от време на време, но като цяло чакам да отвори врати кухнята  Hug

# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Запо4нахме с тези на Ган4ев и много си ги харесва6е,пък и са с наи- малко консерванти.

# 25
  • София
  • Мнения: 6 743
Малииии,зеленчуковите на Ганчев са меко казано ОТВРАТНИ!!!! Sick
Иначе плодовите стават и то не всички модели.На ам-ам също не ги яде,но Хип ги обожава и двата вида!
Замислих се за тези Семпер дето ги хвалите.Ще взема едно-две да ги пробваме! Thinking
Иначе зеленчукови и аз правя от време на време домашни Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 6 999
Започнах с ХИПП, но Дариа харесва най-много Семпер.

Вече й готвим и домашни манджи /на 15 месеца е/.

# 27
  • Мнения: 5 713
От зелен4уковите и месните само домашни. Много рядко съм давала купешки. Когато се е налагало съм купувала главно на Гербер. Също така на Хип и на Семпер някаква тайванска яхния. От плодовите на Бебевита и на Хип преди да станат бая скъпи4ки, пак когато се е налагало.

# 28
  • Мнения: 5 500
Домашни.

# 29
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
Ядем домашни (засега само зеленчукови) и купешки. На АМ-Ам, Ганчев и HAME, защото тук няма на Semper Close
Иска ми се да опитаме и на Sunval, но все още не съм му купувала.

Общи условия

Активация на акаунт