МНОГОДЕТНИ МАМИ

  • 82 216
  • 445
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 159
Мамо Цоци,моля се за теб   newsm17  Мисля,че от сега нататък трябва сериозно да се замислиш за повече почивка!Аз също имах такова преживяване в началото на бременността,но сега имам едно прекрасно бебче!Вярвам,че и при теб ще бъде така   Hug

# 61
  • Мнения: 2 471
Момичета, на Мама Цоцоланка е спряло кървенето.

# 62
  • София
  • Мнения: 12 224
  Радвам се за добрите новини за Мама Цоцоланка.
  Ние с дечицата сме добре. Бебка расте и хубавее, а каките стават все по-палави  Simple Smile
  Ето малко снимки - Ели първи месец, Ели втори месец. Май не са малко снимките обаче  Embarassed

# 63
  • Мнения: 7 263
Момичета, на Мама Цоцоланка е спряло кървенето.

 Praynig Praynig Praynig
Дано новините са все така добри!  Peace

# 64
  • София
  • Мнения: 1 677
Маги, добре дошла! Hug Пиши всичко, за което се сетиш-радости, вълнения, притеснения.Ние тук така си общуваме и се опознаваме все повече и повече.

Цоци, ще се молим и занапред  Praynig

Айла, много са сладки девойките.Коя е с многото лепенки?И ние така се украсяваме,но малко време ни стоят по местата.А това с подреждането на щипките и моите хубостници  го правят  Wink

Благодаря ви, че ще мислите и за моите големи лагерници.Ще бъдат на Юндола.Дано времето да е топло, че там си е високо и става студено. Hug

# 65
  • Мнения: 104
Мамо Цоци, Praynig Praynig Praynig Радвам се,че новите са добри и все така да бъде Praynig Praynig Praynig
Всичко ще е наред,дай си колкото можеш почивка и спокойствие Hug Hug Hug
И при мен го имаше това в 12-13 седмица,намалих доколкото е възможно темпото на нервите и тичането напред-назад и всичко беше наред Peace
Пеши,не ме шашкай Mr. Greenбавен ми е нета,това детенце,явно копие на Дивна е на най добрата ми приятелка,май месец навърши 2 год.А къдрокосото пак е моето JoyАнна-Мария  http://www.lariva.snimka.bg/album.php?album_id=396563&pid=13340843  ,племенника е на 40 дни,негова снимка не смея да публикувам,че снаха ми може да се разсърди newsm78
Aila да на гушкаш малката принцеска и каките,страхотни са Hug Hug Hug
любЕТО,добре,че Господ ви е пазел и сте се разминали от по голяма беля Hug
Честито на рождениците Жасмин и Бобо и техните семейства newsm59  ura smile3510нека всички техни желания бъдат мои пожелания!!! Hug Hug Hug
Добре дошли на новите мами Hug Hug Hug
Пикасо, радвам се,че се завърна  bouquet
Пиги,пожелавам възможно най доброто и безболезнено развитие на нещата при теб Hug Hug Hug
Стискам палци за всички,които имат нужда по един или друг повод fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
много  Hug Hug Hug за всички

# 66
  • Мнения: 3 323
Ларива, аааа, не  Naughty- както казах - твоите си личат от далече Laughing, това не е твое! Не като да не съм го виждала....
Айла, запленена съм от малката и каките - много са лъчезарни!

Лени, нещо съвсем ни остави...на финалната права...

Любе, само от това дето разказа, съм склонна на доверие да приема реалноста ти...подобни ситуации са ми ежедневие, като изключим скоростите - нали съм пешеходкова Laughing, ама не пречи да ги причиняват на баща си... Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 427
Дано новините са добри за мамето.Аила много сте сладки,аз нали съм от скоро не съм виждала и каките, но са като малки пеперудки и така грижовни, а бебето е пораснало много и вече умее да позира за снимка ...Предполагам ,че това в което я носиш е вид кенгуро,съжалявам че не съм попадала на такова, защото Лъчито доста го поносих.

# 68
  • Мнения: 427
Оле пак забравих честито на всички дето съм ги пропуснала предните дни.А днес да почерпят Константин на фун мама,Камен и Ния на Блещука и Никол на Лучия.Да са живи и здрави и много да слушат мамите.

# 69
  • Мнения: 66
Здравейте,на всички,малки и големи!Не съм писала отдавна  Embarassed ,но се случиха разни неща покрай нас/баща ми почина/,каките завършиха училище с отличие,малкия расте и дивее и време за компютъра колкото да ви прочета набързо.Днес обаче е един специален ден за мен-преди 11 години за първи път станах мама.Почерпете се за здравето на голямата ми дъщеря Никол

# 70
  • Мнения: 7 263
Лени, нещо съвсем ни остави...на финалната права...

Не съм бе Пеши  Hug всеки ден наминавам да ви наглеждам, ама вече толкоз не ме свърта, че направо подлудявам.
Тоя отпуск 45 дневния е направо мъчение - на работа си почивах, а сега изринах и подредих цялата къща, чудя се вече какво да захвана и откъде....
Нямам търпение вече - искам малкия да излиза, че много ми тежи  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Aila направо се разтопих от толкоз красоти при вас  Hug Flutter Crazy Heart Eyes
Спокойна съм вече снахи ще има  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Направо се записвам да не ме изпревари някой, пък и по съседски съм с предимство  Flutter Flutter Flutter Hug


Някой има ли пресни новини от Цоци Praynig

# 71
  • Мнения: 1 410
Lucia,съжалявам за баща ти!
Честит рожден ден на Никол!



Днес ще чакаме новини от Цоцоланка.С надежда за добри новини ,разбира се!

Любе ,огговарям ти вместо Айла - това в което се носи бебето се нарича слинг .Има няколко вида като най-разпространени са този ,който виждаш при Айла и другия с халки.Много е удобно и го препоръчвам на мамите.Аз дори си ходех и си кърмех,че в първите месеци с Аничка бяхме скачени.За съжаление наскоро ми се счупи едната халка и вече не го нося.

Айла,голям бонбон е малката,а това е     http://www.snimka.bg/album.php?album_id=394250&pid=13202562      мамина муцинка сърдита!


Ето и снимки от кухнята.Само,че това беше в началото -  неподредена.Тези дни  АКО снимам ще покажа още.  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=237856&pid=13293074

 

Ние гласувахме вчера .С децата ходихме.Аз бях със синя тениска ,а Ицо с червена  hahaha


А защо психолога в темата липсва ?Липсва профила изобщо! ThinkingСега към кого ще се обръщаме,а?

Последна редакция: пн, 06 юли 2009, 10:20 от Татянка-бърборанка(DIM)

# 72
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 260
Добро утро ! Мамо Цоцоланке почивай си повече и горе главата  HugЧестито на всички дечица, който пораснаха  и тяхните мама и тате !  newsm59   ura   Gift Добре дошла на новата съвсем младичка многодетна мама  welcome newsm51 Исках да ви се оплача , че нещо май почна да ме гони склероза  Mr. Green Ами така де .......исках да питам едно майче (дето ходи скоро на къмпинг в Ситония) нещичко и забравих кое е , за да му пиша  Embarassed Embarassed EmbarassedНека то ако се познае да ми пише  newsm78 Иначе сме добре , кракът ми се пооправи вече излизам , на ръката ми остана белег за спомен  Thinking , налегнал ме е неописуем мързел , гледам да подкупя децата да свършат нещо из къщата  Embarassed , добрече Габи е кротичка тия дни и си лежи самичка и си говори и аз мързелувам спокойно  Mr. Green Да ви се похваля , вече 3 дни спим вечер от 9 вечер  до 7  сутрин непробудно  newsm62  newsm44  smile3521 бях забравила какво е сън ,но сега ще наваксам .Ето ви малката пътешественичка късно вечерта прибирайки се от гости :
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=367647&pid=13365905
a ето и няколко снимчици от вчера , да видите бебе как отмаря от жегата на маса с биричка  newsm53 а има и една снимка от събота от северния парк където видях едно семейство с 3 дечица и незнам защо но ми се видяха доста познати ,но както вече ви казах - гони ме склероза яко !Айде до скоро ,отивам да изварявам шишета  Whistling Слънчев ден на всички   love001
 ама много съм зле забравих снимките хахахаххаха ужас
ето ги :
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=367647&pid=13365932

Последна редакция: пн, 06 юли 2009, 10:43 от emiliarie

# 73
  • Мнения: 2 471
Майчета, Мама Цоцоланка сутринта е имала ново кървене. Сега чака да я видят на ултразвук. Много е притеснена. Да се молим всичко да премине... rut се чу преди малко с нея

# 74
  • Мнения: 2 584
преди малко се чух с цоци Praynig Praynig моля се всичко да е наред с ултразвука Praynig

Общи условия

Активация на акаунт