"Цената на истината"

  • 38 681
  • 724
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 4 294
Снощи в късните новини даваха за тази от Русе, оказа се че племенника и е прочел дневника на майка си и никаде не пишело такива неща дето тя каза doh, говориха и с техни съседи, абе цялото семейство не е стока Peace

чак и по новините ли ще ни занимават с това  Whistling

# 706
  • Мнения: 6 563
Гледах първите 2 епизода и няма да продължа. Това предаване е чист сеир.

Това предаване е нагласено и режисирано като руското Окна  Peace Не си хабете нервите  Mr. Green

# 707
  • Мнения: 803
Това предаване е нагласено и режисирано като руското Окна  Peace Не си хабете нервите  Mr. Green

Това е твоето лично мнение или имаш реална информация, възоснова на която да го твърдиш?

# 708
  • Мнения: 897


Това е твоето лично мнение или имаш реална информация, възоснова на която да го твърдиш?
Laughing Сигурно има приятели в екипа.  Laughing

# 709
  • Мнения: 118
Снощи в късните новини даваха за тази от Русе, оказа се че племенника и е прочел дневника на майка си и никаде не пишело такива неща дето тя каза doh, говориха и с техни съседи, абе цялото семейство не е стока Peace

чак и по новините ли ще ни занимават с това  Whistling

ами явно

# 710
  • Мнения: 2 961
Гледах първите 2 епизода и няма да продължа. Това предаване е чист сеир.

Това предаване е нагласено и режисирано като руското Окна  Peace Не си хабете нервите  Mr. Green

И аз така мисля.

# 711
  • Мнения: 625
И аз подкрепям това мнение PeaceА и дано е така, че иначе много тъжно. А така си гледаме едно  вулгарно клюкарско филмче Whistling

# 712
  • София
  • Мнения: 23 130
Снощи в късните новини даваха за тази от Русе, оказа се че племенника и е прочел дневника на майка си и никаде не пишело такива неща дето тя каза doh, говориха и с техни съседи, абе цялото семейство не е стока Peace
Че ако бяха, щяха ли цялата тумба да се изтипоса на сцената? Мисля си, че им плащат на всички, за да присъстват.

# 713
  • Мнения: 3 688
Дори и да им се плаща, не си струва резила.

# 714
  • София
  • Мнения: 23 130
Дори и да им се плаща, не си струва резила.
За теб и мен може би не си струва. Но има хора, които за пари са готови и децата да си продадат  ooooh! Пък какво остава за някакъв си резил.

# 715
  • Мнения: 1 173
Дори и да им се плаща, не си струва резила.
За теб и мен може би не си струва. Но има хора, които за пари са готови и децата да си продадат  ooooh! Пък какво остава за някакъв си резил.

Това пари ли са?  ooooh!

# 716
  • Мнения: 87
Хора,майки-това е целта на тези помияри,да гледаме и пишем впечатления от тази отврат..опомнете се,гледайте си заплетените сапунки и не обсъждайте повече тази отврат.Разберете че това не ви помага да израстете нравствено а само ви дава повод за глупави размилсления:
щастлива ли съм със съпруга си?
Майка ми не е ли била прекалено строга с мен?
Искам ли да правя секс с комшията?
Това НЕ Е ОТ КОЕТО ИМАТЕ НУЖДА...Опомнете се!

Точно така, bashnow. Споделям мнението ти.

Майки, отминете това жалко предаване.

# 717
  • Мнения: 9 250
докато не разкарат ,помията освен че не гледам няма да престана  Close

Чл.17 ал./2/ от ЗРТ
Радио- и телевизионните оператори са длъжни да не допускат създаване или предоставяне за разпространение на предавания...
...................... насочени към увреждане на физическото, умственото и МОРАЛНОТО развитие на малолетните и непълнолетните.
ал./3/
Разпоредбите по ал./2/............ не се отнасят до предавания в кодиран вид и предавания, които се излъчват между 23.00 и 6.00 часа и са ясно обозначени чрез предхождащ ги аудио- визуален знак през ЦЯЛОТО ВРЕМЕ.


не му е там времето не го искам преди 23ч. Crossing Arms

# 718
  • Мнения: 3 995
не му е там времето не го искам преди 23ч. Crossing Arms
И аз Rolling Eyes

# 719
  • Мнения: 1 173
не му е там времето не го искам преди 23ч. Crossing Arms
И аз Rolling Eyes

Ами не гледайте, има толкова други канали!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт