138мата Немска тема избери и тук се спри

  • 16 107
  • 288
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 335
Веч, това е много добро:

http://www.jack-wolfskin.com/jw_catalog/de/Ausruestung/Schulranz … x%3fcatId%3d44%26



S T A R D U S T, Признават дипломите, разбира се. И от средно и от университет(тук има приравнителен момент)

# 181
  • Мнения: 3 521
 S T A R D U S T, зависи и от дипломата на дружката ти и кога е издадена. В Баварско, например, диплома за средно се признава, ако е издадена преди по-малко от 10 години или имаш завършено висше след това. Специално за инженерните специалности от собствен опит мога да  споделя, че при търсене на работа помагат доста
1) преведена диплома
2) писма с добри впечатления от бивши работодатели, също преведени
3) писма с препоръки от бивши преподаватели
Ако има и по един-два печата още по чудно става Laughing

Малеее, Вечке син-ученик. За теб не знам, но аз бих се спекла - още ми е пред очите онова мънДзъркото от сватбата на Мистик Crazy. Избери му лека чанта Mr. Green.

# 182
  • Мнения: 4 138
абе, я да питам аз. нали съм стар кокал, дипломата ми е отпреди 1000 години. за средно. навремето ми я приравниха на митлере райфе.
кака мата обаче иска да следва право. за българия тази диплома ми дава право да следвам, но за тук не. я кажете има ли някакъв начин и какъв е той, или ще си остана проста среднистка Mr. Green
за абитур нахмахен знам, ама нещо не ми се ще много на дърти години да уча матматики, примерно.

# 183
  • Мнения: 3 480
pepelyashka, Bis-kara, surfline, много благодаря!
тя има препоръки, цялата и съзнателна работа е минала с немски език и във връзка с него, просто и трябва anerkennung.
много сте отзивчиви, да сте живи и здрави вие и децата ви!  bouquet

# 184
  • Мнения: X


Черпя!
Днес с половинката закръглихме 10 години брак.

Хубав ден и страхотен уикенд на всички!

# 185
  • Мнения: 7 605
Мишенце, да сте все така щастливи, и вечно влюбени!   bouquet

Кате, на Скаут няма ли раници със самолети или дракони?  newsm78

# 186
  • Мнения: 4 138
сбъдваща, много още по 10 години желая  bouquet
аз никога не съм имала 10 години брак..........8 ми е рекорда Mr. Green

# 187
  • Мнения: 9 052
Сърфи супер!
Мата , не можеш ли дистанционно (онлайн) или задочно да следваш право в БГ ?
Не знам защо Скаут така се харесват ... аз веднъж лично огледах няколко (не ги сравнявах по интернет) и Скаут беше най-тежка и неудобна по моя преценка. Вечи иди до някой детски магазин и ги прегледай лично. Няма смисъл да се плаща за марка и десен, а да не е удобна на детето и да му тежи  Hug

# 188
  • Мнения: 11 329
Мишенце, да сте все така щастливи, и вечно влюбени!   bouquet

Кате, на Скаут няма ли раници със самолети или дракони?  newsm78
Taтяна, на Скаут не съм видяла, само на Херлиц имаше модел с дракони. Човекът каза "Да!" и ще се поръчва.
Гледах, че на тестовете на Чико (Благодаря!) е средна хубост като оценка, а като цена е много приемливо. Като се има предвид, че на каката раницата е бяла и я пера на всяка ваканция  Crazy, то на баткото няма да ме уплаши който и цвят да е.
Риен, моделът е добър, но дизайна - нъц (по-скоро десена  Joy)
Жабче, аз ги знам моделите - те десените им са различни. Гледах ги в магазина,ама друго си е да каже носача на раницата, кво иска да носи. Къде е сега Десита да сподели опит каква раница купи на Сашето, че и той е първолак.
Сърфи, онуй мъндзъркото много го поливам - оттогава е качил 10 санта! Пак е същия кльощаран (няма на кого да се метне - баща им е бил такъв клечок като малък), та не знам каквато и раница да му купя, все ще му тежи.

Мише, наздраве и да десетите по толкова!   bouquet

# 189
  • Мнения: 4 138
дил, не знам дали има задочно право, а и искам да следвам тук. ще го мисля. желанието ми не е от вчера, обаче аз съм мудна трътка и докато започна да действам ще минат няколко години Mr. Green

# 190
  • Мнения: 9 052
дил, не знам дали има задочно право, а и искам да следвам тук. ще го мисля. желанието ми не е от вчера, обаче аз съм мудна трътка и докато започна да действам ще минат няколко години Mr. Green

Мата и аз мисля подобно като теб да следвам нещо друго ... един ден. Даже знам какво. Провери по сайтовете. Ако искаш тук запиши в БГ то (отпада началната разправия с предни дипломи)  и се прехвърли тук! Успех.
Например Уни-София имат дистанционно - виж в дясно последната опция http://www.uni-sofia.bg/

Даже виж тук http://phpweb.tu-dresden.de/zedes-sofia/2007/bg/master.html намерих го на сайта на унито при следдиплома квалификация http://www.uni-sofia.bg/index.php/bul/universitet_t/drugi_obrazo … _cedes_germanikum. Вижд дали през нашето уни няма дистанционно за тази програма   bouquet

Последна редакция: пт, 10 юли 2009, 09:40 от jabata_dil

# 191
# 192
  • Мнения: 1 636
И на мен, но след 2 месеца Ще го подобря  Mr. Green
СбъдваЩа, честито   bouquet
По повод иzбора на раница, наистина е важно, детето само да си я иzбере като дисен.
Нашата съседка имаше Скоут, zа 1.5 год. се скъсаха циповете, раzниЩи се ...  ooooh!
На Мартин оЩе не съм я прала, само от долу на джобовете се вижда, че е време zа пране. Може би като zапочне ваканцията Ще свърша таzи zадача.
Жабо, като учи право там zа какво í е тук? Законите са раzлични.

# 193
  • Мнения: 3 521

Е пак ли? Confused Какво стана с кървенето?

Гледам, гледам и се чудя какво стана със старите ученически чанти от изкуствена кожа - що само текстилни има? Thinking

Сбъдваща, честито. Много да се обичате и все да се слушате.

# 194
  • Мнения: 9 052

Подобни Скаут ги имаше в Реал за по 60 , но бяха ужасно неудобни и тежки   Hug
Аз пък имам ечемик на единия клепч от тези без връхче. ЗА пръв път ми излиза откак се помня  Sad и не минава  Sad
чико , според мен си има смисъл. щом има разменни програми, специализации в Германия, прехвърляния между унита ... все ще има нещо общо в правото и другото ще е въпрос на някои приравнявания  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт