ОКТОМВРИ наближава, дечицата ни все по-умни и красиви стават!!!

  • 31 609
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Здравейте отново.

Чухме се с Аля и се навихме за
среща-гореща утре - сряда - 18.30 ч. в Пицарела - над АГ
кой с деца, кой без деца.

 
1. Боги и Сами
2. Аля и Еличка
3. ...................

# 16
  • Мнения: 1 046
Ако съм в града ще дойда

# 17
  • Мнения: 1 187
1. Боги и Сами
2. Аля и Еличка
3. Плами /надявам се без дребосъчетата  Wink/

Там да не би да има детски кът?  Grinning

# 18
  • Мнения: 1 046
Не мисля

# 19
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Няма детски кът, но има голям двор с ограда и децата много се забавляват, още повече като донесеш я количка, я пистолет / за мъжете/ .
Ние много често ходим там и всеки път си играят страхотно.
Затова се навих да идвам със Сами.

# 20
  • Мнения: 2 282
дааа, и аз затова съм му фенка на това заведение!
Моля пристигналия първи да заеме стратегическа позиция близо до мостчето (поне да се вижда добре), че моята все натам я влече  Grinning
Писах смс-и на Сона, Роузи, Мира и Раличка. Дано да дойдат! Кой друг не знае? Аз други телефони нямам.

Последна редакция: ср, 08 юли 2009, 08:52 от Сребърен облак

# 21
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Аз ще звънна на Галентина.  Simple Smile

# 22
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Привет банда,

Ето обещаните снимки от морето, а разказ очаквайте може би през уикенда... ако успея да си довърша четенето на стотиците мейли в пощата ми.

# 23
  • Мнения: 2 282
ех че готини снимки... замечтах се за море (софиянки, не се смейте, моля!) и ваканция! Дринка, като гледах Пепи на някои снимки направо ти одрал кожата  Laughing Я разкажи повече за това пиратско плаване?

Сега чакам снимките от вчера. Изкарахме чудесно, и май събрахме децата за първи път от поне 1-2 години... въпреки, че изобщо не се помнят, адски бързо намериха общ език  Grinning ще чакам някой друг да ги опише, че бяха големи скици, а аз през цялото време стоях с гръб към тях. Не за друго, ами да не викам като изоглавена, когато Еличка прескача парапета на мостчето Laughing

упс, пропуснах. Бях обещала да ви покажа две готини и леко шашави алтернативи - менструалната чашка и део-кристала. И от двете съм страшно доволна. А от део кристала съм 2 пъти по-доволна, защото вече мога да се доближа до краката на мъжо... Пуснах в гугъл "део кристал", очевидно има и други места, от които може да се купи.

Последна редакция: чт, 09 юли 2009, 09:08 от Сребърен облак

# 24
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
ех че готини снимки... замечтах се за море

айде стига бе... ми отвори прозореца и погледни навън  Joy

а тез линкове дето си ги пуснала... направо ми падна ченето. За тоз кристал и аз ще прочета. Пък ако не намеря в Софето, ще хелпваш с доставки от Варна. Ти какъв точно си си взела?

# 25
  • Мнения: 2 282
Пък ако не намеря в Софето, ще хелпваш с доставки от Варна. Ти какъв точно си си взела?
А, от този, дето се рекламира в темата. Ама той си е баш в София Simple Smile лично мен ме кефи, че не спира изпотяването, което за мен е много важно.
Айде бе варненкиии, много работите! Искам снимки... Макар че никой не хвана как се ухажваха Били и Ели  Laughing

# 26
  • Варна, България
  • Мнения: 730
хелоу!
Не знам за ухажването, но Сами е във възторг от новите си приятели.
Снощи поне 4 пъти ми повтори как искал пак да си играе с двете момиченца и момченцето, аз му повторих сто пъти имената...
Днес пак същото. Дори и това, че сме довечера на РД с другите приятелчета, не му повлия да си промени искането - Утре вечер, пак на Пицарела с децата!
Така че мамчета, струва ми се, че срещите ще са по-чести, ако не заради нас, то поне заради децата.
Снимах само аз, но снимки утре, че вкъщи нямам нет!
Хайде, цунки!
ПП. И като най-голяма клюкарка да кажа, че чакаме още едно братче/сестриче на октомврийче - Мirrrra чака бебче през януари.  Hug Новите мами сигурно няма да се сетят коя е, защото не е писала от 100 години. За старите мами - кодово име - Пухкавия.  Mr. Green

Последна редакция: чт, 09 юли 2009, 13:05 от voltage13

# 27
  • Мнения: 2 494
Ей, варненски приятелчета, как ми липсвате, чакам снимките с нетърпение!!!!! Ние на 17.07. пътуваме, но във Варна ще сме само 5дни и не знам дали ще остане ред да сее видим  Crazy Hug ако оформите среща в периода 18.07-21.07 ще опитам да дойдем, но не мога да обещая  Mr. Green Laughing

Дринка, тази ми е любимата:  Hug
http://picasaweb.google.com/adi.dimitrova/200906270705Kiten#5356054878163411794

Ей, ninanb , аз един път да намеря време да пусна тема, ако бях чакала до 20 страница пак нямаше да стане, така че - пишете народе, тази тема ще е по-дълга  Hug Mr. Green

Много целувки на всички!!!!!

# 28
  • Мнения: 1 209
Аз пак наминавам с един бърз запис... Отивам да чета и да се нагледам на снимки  Crazy

# 29
  • Мнения: 1 046
Хаха за новите теми с дължина до 20 страници и аз си мислех отдавна да кажа, но си викам какъв е смисъла, като така или иначе изписваме по една за половин година  Confused поне да са ни на брой повече.

Общи условия

Активация на акаунт