ОКТОМВРИ наближава, дечицата ни все по-умни и красиви стават!!!

  • 31 655
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 254
Мириндо ма, честити имен ден, да си ми жива и здрава и всичките ти деца и да жънеш мнгоо успехи професинални и семейни!    bouquet

# 61
  • Мнения: 2 282
Ooo, Mиринди-Мандаринди! Честито да ви е името, много късмет да ви носи! И аз си имам една сестра - Марина, и тя така - да ми е жива и здрава Simple Smile
Света, стискахме палци, сигурно вече всичко е свършило? Ама че голям син имаш, направо се облещих... помня някаква снимка, ама беше къде по-малък. Или поне не в цял ръст  Laughing

я да се посмеете Simple Smile

# 62
  • Мнения: 2 433
Приети  смеееееее!!!!!!!!!!!!
После ще пиша
сега немога

# 63
  • Мнения: 2 282
ЮХУУУУУУУУУУУУУУУ!!!!  smile3501   bigdance2

# 64
  • Мнения: 1 187
ЧЕСТИТООООО  JuliS ....  Party Да поздравиш Мирелка за добрия успех.  Hug Вече може да отдъхнете спокойно.


LaValetta стискам палци и при вас резултата да е отличен  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
И на снимките въобще не приличате на майка и син. По-скоро на приятели или съученици  Hug

Последна редакция: пт, 24 юли 2009, 10:16 от klamerche

# 65
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Честито на плодните ни момичета и на Мирелка!
Ех че хубави новини в иначе скапаната ми седмица. Не са ми най добрите дни...

# 66
  • Мнения: 212


Ето от мое име една почерпка, лека и полезна!
Благодаря ви, момичета! Толкова много ви обичам всички!  Hug

Манди, личен поздрав за теб!
Джули, браво на Мирелка!
Света, искам и аз на абитуриентската вечер на Невена да изглеждам така! Направо ми събра очите! Изглеждаш прекрасно!
Дринка, какво пак те мъчи, душа? Ако можем да помагаме - свиркай!
Облаче, и на твоята сестричка честито, да е жива и здрава и много да се обичате и подкрепяте!

Ще гледам да напиша повечко довечера, че сега нямам време.

# 67
  • София
  • Мнения: 4 578
Честит имен ден на всички Марини. Да сте живи и здрави, много щастие, усмивки и детски смях около вас.
Джули, честито! Да си нагушкаш умното дете. И дано се засечем с бирите вечер.
Света, чакаме, стискаме палци.
Ади, прегръдки душа. Добре ли е Пепи?
Аз изчезвам до чепеларе, да си взема диванетата, че много ми липсват. А преди не беше така....явно и у мен ще излязат наяве майчински инстинкти.  Mr. Green
Целувки на всички ви.   bouquet

# 68
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Ако не ме лъже паметта... и хисторито... днес Юлката има повод да почерпи... и се скатава...

Юле да е много здрава Мирелка!   bouquet
Да й върви училището, да има късмет в живота, свестен и работлив зет да ти доведе, че да можеш да си починеш малко...  Joy
Весел празник и честити от нас и на Галин!
  Hug

# 69
  • Мнения: 5 332
Включвам се с поздрави, забавих се мааалко, от жегите е  newsm56.

Мириндичка, ти беше именничка, честито със закъснение  Hug! Да се сбъднат всичките ти мечти!



Светли, честит Рожден Ден! Бъди щастлива, здрава и обичана!




Честит Рожден Ден на Мирелка! Весел празник пожелавам!


# 70
  • Мнения: 2 433
момичета - да почерпя официално за

14 тия рожден ден на моята Мирела!
Да ми е жива и здрава , дива и щаслива!
Тя нали е в Германия...днес ще и правим рожден ден без присъствие.  Joy
Събудих я сутринта - исках първа да я поздравя.
Преди малко ми звънна , получила страхотни подаръци,  Mr. Green Hug искаше да ми се похвали.
Прибира се в понеделник 27, аз мислех че в неделя, ама днес ме сюрпризираха
На батко си на рожденият ден си идва Mr. Green
Ние спешно стягаме тинейджърска стая... за другият понеделнишният ни рожденик!!!
И така Hug
Поздрави от всички нас!  bouquet

# 71
  • Мнения: 95
Здравейте и от мен! Честито на всички празнуващи, само здраве, щастие и късмет да ви спохождат!  Peace
Аз съм добре, жегите при нас не са толкова големи, нооо довечера се изнасяме към Пловдив, и то точно преди рекордните темп., мале, ако оцелея, ще е добре! Друго си е тук в Асеновград, до реката сме, на дворчето е сянка и прохладно, а в Пловдив в тоя апартамент... Мен вече предродилна треска ме тресе, събрах багажа, според доктора ще е скоро събитието  Praynig стискайте палци! Снощи бях ахааа готова да тръгна за болницата, но след 2-3 часа намаляха болките и се размина  newsm78 все едно не съм раждала, имам чувството, че ще отида рано-рано в болницата и ще ме върнат и мен като варненската майка, чухте ли по новините? Ох, да не ви досаждам, ама съм на тази вълна сега  baby_neutral
Прегръдки и целувки!

# 72
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Dilyana стискаме палци за малкото лъвче! И чакаме новини от щъркела...  Hug

# 73
  • Мнения: 1 187
JuliS честит рожден ден
на прекрасното ти, пораснало детенце.
Да се учи с удоволствие в новото училище,
да постига с лекота поставените си цели и
да се наслаждава на живота с усмивка.


Dilyana още малко и ще гушкаш бебешока. Не се шашкай излишно на финала. Всичко ще бъде наред  Hug

Mirinda   bouquet

Ние се завърнахме от палатикте почернели и презаредени с нови сили. Иска ми се да можех да си
взема цялата отпуска, а не само 2 дни  Tired и да подаря на децата лято пълно с приключения, ноооо... няма как,
някой трябва да работи и ето ме пак зад компютъра  Sick а дребосъчетата на градина  Sad
Ето малко снимки: http://klamerche.multiply.com/photos/album/120/Palatki_2009

Последна редакция: пт, 24 юли 2009, 10:23 от klamerche

# 74
  • Мнения: 1 930
Добро ви утро майки - зайки!
Кака ви Гея смуче кафенце на работа и ви чете.

Джулка, честито на порасналата красива девойка!
Пожелавам и много безценни младежки моменти и да е много, много щастлива!
Диляна, чакаме хубави новини от теб! Скоро...и стискаме палци Hug
Кламерче, благородно ви завиждам за прекрасната, макар и малка почивка.

Ние освен един Сандански, друго засега не сме правили.
Плануваме евентуално септември да направим една Черноморска обиколка, за някой и друг ден. Ходи ми се до Черноморец и Варвара , та ще видим. Целият август ще бачкаме здраво Twisted Evil
Преси е в Плевен, ходи там на градина. Не сме го видждали от 3 седмици, заради прословутия ремонт в къщи (уикенда вършим цялата работа). Та довечера след работа палим моторетката и айде....уелкъм Плеин дъге.
 Пожелавам ви страхотен ден, пазете се много днес, че ще е голям мор. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт