Аз не изневерявам!

  • 15 049
  • 183
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 135
Хипотетично - защо бихте изневерили ако твърдите, че много я обичате и искате само нея? Ако непрекъснато сте до нея, до задушаване..и точно когато тя поема въздух за няколко часа, вие се заигравате с 20 г девойки, готови на всичко.. Thinking
Защо реши че искаме...пък и нормално ли е да те налитат и да се дърпаш.... ми ще вземе да обидиме девойчето ако откажем!!!! Mr. Green

Сега сериозно.... не бих се метнал в приключение... не си заслужава!!! Wink

# 181
  • Мнения: 0
Хипотетично - защо бихте изневерили ако твърдите, че много я обичате и искате само нея? Ако непрекъснато сте до нея, до задушаване..и точно когато тя поема въздух за няколко часа, вие се заигравате с 20 г девойки, готови на всичко.. Thinking

Сама сте си отговорили Уважаема/и Магарчо  Peace

# 182
  • София
  • Мнения: 3 249
Хипотетично - защо бихте изневерили ако твърдите, че много я обичате и искате само нея? Ако непрекъснато сте до нея, до задушаване..и точно когато тя поема въздух за няколко часа, вие се заигравате с 20 г девойки, готови на всичко.. Thinking

Хипотетично любовта и изневярата могат да са съвсем отделни неща и да не си пречат...

А това направо си плаче за изневяра, мен поне такива обсебващи състояния ме плашат.

# 183
  • Мнения: 241
Немога да ги разбера кръшкачите!
Надявам се един ден да не стана като тях!

Две булки стоят пред св.Петър. Той пита първата:
- Ти изневеряваше ли на съпруга си като беше жива?
- Да ама само два пъти.
- Добре -казва той- отиваш в чистилището, казваш 200 пъти "Отче наш" и си опростена. После отиваш в Рая.
Пита втората:
- А ти?
- Аз не съм изневерила нито веднъж - отговаря тя
- Ангелче я донеси две бели крила за тази жена - казва св. Петър
- Св.Петре ангел ли ще ме правиш? - пита радостно жената
- Не гъска!

Вица е много стар, но все още е в обръщение защо ли? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт