"Вече ще вляза в лудницата"

  • 3 075
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
Нямаш ли подкрепа поне от някой друг?
Друг ли мила нямам
Аз и детето сме на този свят сами Другото е измама

# 16
  • Blagoevgrad
  • Мнения: 29
Pasinet много точно го е казала, вслушай се! Всъщност, защо ти трябва оценката на родителите ти?

# 17
Pasinet много точно го е казала, вслушай се! Всъщност, защо ти трябва оценката на родителите ти?
Оценка ли??? Ако собсвения ти родител не те оцени, тогава кои би могъл да го направи?????Едва ли, щом самите те показват с поведението си точно обратното.

# 18
  • Мнения: 121
Нямаш ли подкрепа поне от някой друг?
Друг ли мила нямам
Аз и детето сме на този свят сами Другото е измама

 Щом няма, значи трябва да си още по - силна за да даваш пример на детето. Пожелавам ти най - искрено скоро всичко да се оправи.

# 19
  • Мнения: 2 448
Pasinet много точно го е казала, вслушай се! Всъщност, защо ти трябва оценката на родителите ти?
Оценка ли??? Ако собсвения ти родител не те оцени, тогава кои би могъл да го направи?????Едва ли, щом самите те показват с поведението си точно обратното.

Е, ако не ни оценят родителите да вземем да умрем ли?
Винаги можем да срещнем хора, които да ни ценят. Не трябва да си навиваме на пръста, че щом най близките ни не виждат положителните ни страни, значи ги няма или никой друг няма да ги забележи. Можем да сме оценени от хора, от които най малко го очакваме. Освен това можем и сами да видим от къде сме тръгнали и какво сме постигнали и да се чувстваме добре от това.

# 20
Нямаш ли подкрепа поне от някой друг?
Друг ли мила нямам
Аз и детето сме на този свят сами Другото е измама

 Щом няма, значи трябва да си още по - силна за да даваш пример на детето. Пожелавам ти най - искрено скоро всичко да се оправи.
Благодаря, но там е проблема, че от съвкупноста от отбсоятелства, съм изтущена. Енергията и силата която трябва да дам на нея я разпилява за да отблъсквам ударите, за да предпазя както нея, така и себе си. Искам покой и щастие, искам, мир и любов, искам елементарни житейски неща в живота от които да черпя полижителна енергия за да я предавам и на нея.

# 21
  • Мнения: 804
Споко бе човек! Самотната събота вечер е лош съветник. По нощите всичко изглежда по-страшно и по-самотно. Пий едно малко, пусни си музиката, която обичаш ... И цигара дори си запали...
Утре пак помисли, сложи кантара и тогава ще видим. Никога и нищо не е безнадеждно.
И майната им на родителите ти, не мисли за стари неща и не изкупувай чужди грешки.

# 22
Споко бе човек! Самотната събота вечер е лош съветник. По нощите всичко изглежда по-страшно и по-самотно. Пий едно малко, пусни си музиката, която обичаш ... И цигара дори си запали...
Утре пак помисли, сложи кантара и тогава ще видим. Никога и нищо не е безнадеждно.
И майната им на родителите ти, не мисли за стари неща и не изкупувай чужди грешки.
Може и да си права. Но всичко оказва своето отражение.

# 23
  • Blagoevgrad
  • Мнения: 29
Права е Бабилия, утрото е по-мъдро от вечерта! Много си черногледа,така положителна енергия няма да усетиш! Родителите не са ти единственото обкръжение, предполагам? Ако те карат да се чувстваш толкова зле, игнорирай ги,не се измъчвай!

# 24
  • Мнения: 6 713
Човек сам избира приятелите си, но роднините - не.
Понякога с роднините може да си абсолютно несъвместим, различен, отдалечен.

# 25
  • Мнения: 202
Николина, казваш си майната им на всички и горе главата , живота си е твой и си го живей както ти е кеф.

# 26
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Бори се за себе си и детето ти и не търси ничие одобрение.

# 27
  • Мнения: 686
Не се терзай за родителите си,щом те така се отнасят с теб.Не ги търси,не им говори,ако малко им пука за теб-те ще те потърсят.Не се ядосвай с хора,които не те оценяват,събери всичката сила,която имаш и я насочи напред.Вдигни гордо глава,бъди безкомпромисна към тези,които се опитват да те наранят.
Не казвай:"Нямам стимул".Имаш-твоето детенце!Какво виждаш в очите на детето си:обич,възхищение,топлина-а какво друго ти трябва?Каква по-голяма оценка от тази?

Последна редакция: нд, 05 юли 2009, 09:08 от Мама Яни

# 28
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 243
Оценка ли??? Ако собсвения ти родител не те оцени, тогава кои би могъл да го направи?????
Е, ако не ни оценят родителите да вземем да умрем ли?
Винаги можем да срещнем хора, които да ни ценят. Не трябва да си навиваме на пръста, че щом най близките ни не виждат положителните ни страни, значи ги няма или никой друг няма да ги забележи. Можем да сме оценени от хора, от които най малко го очакваме. Освен това можем и сами да видим от къде сме тръгнали и какво сме постигнали и да се чувстваме добре от това.

 yes yes yes
43   Популярни / Клюкарник / Re: самочувствена  : Понеделник, 24 Ноември 2008, 22:53  
Съгласна съм с Жаве. Ако опорите ти се
килнат, самочувствието ти грохва и то,
шом като все пак само те са го подпирали.
Опорите е задължително да са вътре в теб!
Наричай го самолюбие, както щеш го наричай,
говори за преминаване на границите и колко
би било пагубно това преминаване. Обаче, ако
те задоволява да си такъв, какъвто си, си струва
и граници да преминеш, и да се обичаш, и всичко.
Другото е чувство за малоценност, незначителност.
"Ах, горката, добре, че ме харесват, иначе съм нула."
Имате ли достатъчно смелост да си го кажете. Аз не.
На мен ми стига собствената ми обич, другите просто
са отражението ми. Дали ги има, е само случайност.
 
Цитат на Лиска
 

# 29
  • Мнения: 233
понякога важи и "защо са ти врагове като си имаш такива роднини"абстрахирай се от тях.ако имаш възможност заживей отделно от тях и ги игнорирай.човек не може да избира близките си.заради детенцето трябва да си силна.

Общи условия

Активация на акаунт