София - кв. Надежда, Толстой, Триъгълника, Свобода (6)

  • 64 066
  • 750
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 18
Благодаря ви момичета за отговорите, да наистина директорката на 62 ми се видя доста по добре от 40-та, жената ми обясни много добре и какви са ми шансовете за прием а номера ми е 125 та се надявам до другата година на пролет все да ни приемат.Да и на мен 40-та ми е доста по близо но там май по трудно ще стане а и подаването ставало само в началото на годината а в 62-ра си подадох една молбичка и поне си запазих ред. Peace

# 691
  • Мнения: 8
Бихте ли ми казали как става кандидатстването в детските градини, т.е. как кандидатствате вие ,направо при директорката ли ходите и какво се подава там?

# 692
  • София
  • Мнения: 39 940
greqna, кандидатстване за ДЯ става с подаване на молба в съответната ясла.
За ОДЗ и ЦДГ става чрез системата на ИСОДГ. Можеш да хвърлиш едно око на тази тема СТРАСТИ - градините в София кампания 2010/2011

# 693
  • Мнения: 8
AnMary благодаря ти за отговора   bouquet

# 694
  • Мнения: 331
Здравейте мили мами,
предстои ми да организирам рожден ден на детенце в някое от клубчетата в Надежда.
Моля за вашето мнение и препоръки, ще се радвам и ако някой има снимки от събитие в някое от клубчетата, които да разгледам.
Целувки и предварително благодаря на всички   bouquet

# 695
  • София
  • Мнения: 39 940
Сега погледнах назад. Юни месец са питали за идея за РД. Можеш да погледнеш на 45та стр. за отзивите за Чочи.

# 696
  • Мнения: 21
момичета, много се чудех дали да питам тук, но реших все пак да си опитам късмета.

Детето ми ходи от една година в 27 ОДЗ яслена група. Наесен пак е там - набор 2008 година е. Нямам никакви оплаквания към персонала или базата, но ми е малко далече.

Сега през лятото ходи на сборна група в 24-то и направо се родих!!! Водя го и го вземам пеша, абе с две думи близо ми е. Говорих с директорката на 24 то и тя каза, че може да се разменим ако намеря дете от 24, което иска да е в 27-мо ОДЗ, но трябва да е яслена група.

Ако има някой, на който детето е в 24-то, а 27 - мо ОДЗ му е по-удобно, моля да ми пише.
27 - мо се намира на гъррба на блока с банките - 171 мисля, че е.

# 697
  • София
  • Мнения: 39 940
Има една тема в подфорум Детски ясли и градини, Размяна на детски градини

# 698
  • Мнения: 331
Сега погледнах назад. Юни месец са питали за идея за РД. Можеш да погледнеш на 45та стр. за отзивите за Чочи.
Разгледах, но ми се искаше и няколко снимки да видя, има само от ЧОЧИ и то зимни.
Просто нямам възможност да обиколя всички клубчета а и така. Нищо после живот и здраве аз ще показвам снимки  Hug

# 699
  • София
  • Мнения: 39 940
Аз имам стари снимки от там Simple Smile Сега разбрах, че надували замък за скачане. Скоро не сме ходили.

# 700
  • Мнения: 75
ето снимки на батута в чочи
http://www.facebook.com/album.php?aid=27519&id=1000001238444 … &l=e28fd975fc
лятото са много натоварени. резервацията се прави поне две седици по-рано

# 701
  • Мнения: 18
Здравейте, да попитам някой има ли излишни 30 бурканчета и 60 капачки за детска кухня че ни приеха от септември и  бих искала да си купя!

# 702
  • София
  • Мнения: 66
Galia, аз нямам 60, но ако не намериш, мога да ти дам 5-6-7 буркан+капачка  Embarassed
А капачки отделно можеш да си купиш от женския пазар... как да ти го обясня.. аз питах по железариите и те ме насочваха. В крайна сметка се продават срещу едната /някъде в средата на пазара/

# 703
  • София
  • Мнения: 1 020
Капачки само продават в блок 330 на ул. Бели Дунав, бяха евтини доколкото помня.

# 704
  • София
  • Мнения: 553
здравейте  Hugнякой има ли телефон на ресторант Рай който се намира в Надежда 3/около Еуратек/благодаря предварително  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт