Китайски капсули - 4 /за отслабване и още нещо /

  • 95 636
  • 750
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1
Явно сте ме взели на мушка.То човек да не пита нещо.А на фармацевта съм благодарна много че се е загрижила.
А относно съвета за фитнеса----ходя през ден от 2 години

# 301
  • Мнения: 1
И все пак по въпроса.....
"Някой да знае от къде да си поръчам лидата ,която в началото е била на пазара?"

# 302
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Не сме те взели на мушка. Нека да споделя и това:
Не знам как е ежедневието ти, ако имаш стресове, възможно е заради това да не можеш да свалиш кг. В този случай може да е полезно да усвоиш някаква техника за релаксация, защото хормонът на стреса - кортизол, не съдейства за отслабване, а четох и че невротоксичен, ако живееш в стрес дълго време! Аз мога да ти препоръчам диска на МакКена към книгата "Аз мога да те накарам да отслабнеш". Това заглавие подминах, защото ми прозвуча много самонадеяно, но дискът е разкошен! Има линк към диска във втората тема МакКена тук, в бгмама.
Възможно е и покрай фитнеса да качваш мускулна маса и намаляваш телесни мазнини. В този случай няма как да разбереш, че отслабваш, защото кантарът е "замръзнал". Ако ти е интересно, мога да ти пусна линкче към един калкулатор за процент телесни мазнини - това е според методиката на Бари Сиърс "Зоината". Трябва да въведеш ръст в инчове, тегло в паунди и обиколки на корем (през пъпа) и ханш, пак в инчове. Линк към книгата "Зоната", която всъщност е подход към храненето, а не диета, мога също да пусна при интерес.
Горещо те съветвам като ПРИЯТЕЛКА да не пиеш тези НЕЩА!
Съвсем наскоро заради гадни химии за отслабване се усъмниха за мен, че съм развила едно ужасно неврологично заболяване. Няма да ти казвам какви са резултатите ми от изследванията, но... НЕДЕЙ! Ще си скубеш косите един ден!
А и е много вероятно ако не можеш с фитнес да ги свалиш, да не стане и с ЛиДа.
Аз имам кростренажор вкъщи. Пия преди натоварване ЛКарнитин, предпочитам течния. И 20 минути след това тренировчица 30-45 минути. Няма как да не стане. ЛиДа е за мързеливки, които искат да отслабнат, без да се изпотят.
Ако не се получава пак, иди на ендокринолог!

# 303
  • Мнения: 366
И все пак по въпроса.....
"Някой да знае от къде да си поръчам лидата ,която в началото е била на пазара?"
Тя отдавна изгоря в пещите на Кремиковци.
Аз не виждам нищо обидно в горния ми пост - ясно , точно и търпеливо /без да обиждам/ ти отговарям на всички въпроси.Къде видя съвет?
Първо искаш лидата да е без сибутрамин , после искаш от тази която се продаваше от аптеките и в която сибутраминът във всяка различна капсула варира от 10 до 80 милиграма.
А това ,което зная аз ,не може да го знае баба ти ,по простата причина ,че от моята аптека купиха капсулите ,на които правиха анализ в ИАЛ.

Последна редакция: нд, 23 авг 2009, 18:48 от ASSAMARIS

# 304
  • Мнения: 2
много заВиси на каква лида ще попаднете! аз в петак я сваршвам и ще съм -7 кила.тоест от 86 на 79 за 1 месец без никаква тренировка но естествено ограничаване в храната! доволна съм имах странични ефекти но нищо страшно!  предпочитам да ми е зле отколкото да съм дебела и наи-вече да тренирам защото съм си и мързелана! аз в училище бягах от часовете но физическо каму ли сега да бягам! как пък не@! smile3532 smile3532 smile3532 ще продалжа с 2ра опаковка та ако ще и  отрова да има! smile3508  все[smilie=smile3508.gif]  все пак има ефекТ! ЗАпочнах да свалям килограми те след раждането наи-после от 2 години на диети и глад!  от диети в началото след раждането бях свалила за 1 месец 5 кила и тва беше Rage от тогава нито кило надоло с диетата която спазвах.незнам може и да имат значение нервите за отслабването които си ги имам  smile3511   но факт е че всички други спазващи същата диета като мен отслабнаха но не и аз като ми бяха казали даже  какво точно да ям luvbed  така че за мен лида има ефект! ДА ТЯ Е ЗА НАС ВСИЧКИ МАРЗЕЛАНИ КОИТО ИСКАТ ДА ОТСЛАБНАТ БЕЗ ПОТ  А  САМО С МАЛКО ХРАНА И МАЛКО ХАПЧЕТА!! newsm10 newsm10 newsm10   НО ЕСТЕСТВЕНО ИМА И НЕДОВОЛНИ КОИТО СА ПОПАДНА ЛИ НА МЕНТЕ НО ЧУКАИ ТЕ НА ДАРВО И ВИЕ ДА НЕ СТЕ ОТ ТЯХ

# 305
  • Мнения: 1
ти откъде я взе твоята лида

# 306
  • Мнения: 1
Толкова много обяви има за продажбата на това хапче "чудо", незнам коя да избера

# 307
  • Варна
  • Мнения: 956
Да се запиша да следя, че ще почвам след няколко дни Супер слим /Янг Шенг/.
Ако има резултат ще се похваля  Crazy

# 308
  • Мнения: 0
Здравейте  Simple Smile и аз от днес съм на Ли Да. Надявам се да има ефект. Накъде из темата, видях че поръчките на Ли Да пристигат от Бургас, даже някой беше споменал Меден Рудник. Аз също си ги взех от човек от М.Р. чрез мой познат. Взех си 1 блистер за да видя как ще ми се отрази и ако се чувствам добре ще си закупя цяла опаковка.

# 309
  • Мнения: 228
Някой може ли да ми даде линк към предишните теми/ако има такива/. В първият пост липсва такъв.Благодаря. Peace

Последна редакция: чт, 27 авг 2009, 11:03 от ГРИП

# 310
# 311
# 312
  • Мнения: 23
И аз да питам за янг шенг,по-добър ли е от лидата.Имам ендокринни проблеми и не мога да отслабна ,подувам се и изглеждам огромна.Пих редуктил и линдакса,но не помагат,сега съм решила да пробвам янг шенг.Моля ако някой има отзиви да помага.

# 313
  • Мнения: 228
Има ли менте, Янг шенг ?

# 314
  • Варна
  • Мнения: 956
От днес съм на Супер слим - досега не съм огладняла  Peace
Действа по абсолютно същия начин, като Мазиндола /който си го спомня Wink/

Общи условия

Активация на акаунт