Отговори
# 285
  • Мнения: 1

Някакво проучване имало, че интелигентните мъже биели много по-често и много по-жестоко жените си, отколко нискообразованите.

Хайде сега, всяка да се похвали колко интелигентен е мъжа и!

Моят дебют на ледената пързалка приключи нещастно. Не знам защо всички като залитаха се накланяха напред и падаха я на колене, я на ръце, а аз все се пъчех назад. Мислех си, че нещо не е наред с моите кънки, бе влечаха ме все назад...Накрая така се проснах на леда в цял ръст, ударих си главата много силно, боля ме редовно няколко месеца...това беше всъщност и последния ми път, повече не посмях да се подвизавам на зимни кънки.....

Лина, приятно пътуване и още по приятно изкарване!

Беба и аз нямам търпение да видя новата темичка....мисля че днес вече ще ни огрее със сигурност.
п.с ха , ама ние вече сме стигнало 20-та страница...след още няколко постинга можеш да пускаш новата тема.

# 286
  • Мнения: 550
Мансун, НСЕ и всички останали писателки bouquet благодаря, че помагате да стигнем 20та страница по бързо...На мен пък сутринта ми хрумна едно нововъведение, но ще ми трябва малко време, така че ще пусна темата, както съм я оформила, а редакцията може и вечерта да вмъкна (ако дотогава намеря време, че лекции и учене ме чакат  Praynig)

НСЕ, аз пък се възхищавам на хора, които въпреки килограмите вповече намират мотивация и желание за спорт!  Peace Дано скоро се отпуснеш (или вталиш достатъчно) за дневни обиколки с кънки.  Аз това чудо никога не съм можела да карам  Embarassed
Но затова пък колело от 4–5 годишна...Тук в ДЕ, е рай за колоездачи – има специални ленти във всеки град – кеф ти на пазар, кеф ти на уни – навсякъде с колелото може да идеш. А за извънградско има много добре организирани колоездачни пътеки...особено покрай гоелмите реки – хем стархнотна гледка, хем сте само колоездачи на ширина около 5–6 м, и такъв маршрут може да е дълъг 1320км, да речем Райн Рад Вег  http://de.wikipedia.org/wiki/Rheinradweg..ние с моя господин плануваме септември за три дни, с две нощувки, само на колела да направим разходчица по този път!  Praynig

съпругът ми смята да ходи на хадж догодина. Аз пък чакам с нетърпение да отиде, та после да ми разказва.
ясмин, и аз мнохо обичам тези разкази, пренасят ме в друг свят – толкова по–различен това, с което съм живяла досега...
Той е бил на Умра, два пъти...но първия като дете и нищо не помни, освен че се е изгубил (това може да е друга причина да не ходят деца на хадж – много се губели, постоянно по микрофона/уредбата извиквали поименно родители на намерени дечица)
 А за второто му ходене, ми беше много интересно да чуя разказа.

Лина[/b], аз прочетох преди време за проблема с апартамента в съседната тема, радвам се, че хабибито е намерило... Дано прекарате вълшебно заедно в Египет    loveuuu Аз най обичам приказките с добър край – дано и вашата е такава  Peace

# 287
  • Мнения: 800
А иначе в реалност, моят благоверен въобще не ми посяга,даже ще трябва да му се оплача, инак ще излезе  много нискообразован... Mr. Green hahaha Joy

Някакво проучване имало, че интелигентните мъже биели много по-често и много по-жестоко жените си, отколко нискообразованите.

Хайде сега, всяка да се похвали колко интелигентен е мъжа и!


[


 Joy Joy Joy

нямам да се хвалим, само ще сравняваме на койя синките са по-големи и наситени

# 288
  • Мнения: 3
Благодаря момичета,приказката продължава,като се върна ще разказвам и снимков материал 6те добавя.Дано само ония на границата ми фраснат печатчето,че иначе на хабибито само 6те му помахам от самолета. Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig PraynigЖегите също ме безпокоят ама пък климатика 6те ме охлажда през деня вечер ще се разхождам повече. Party

# 289
  • Мнения: 550

Мили арабски мами и техни скъпи гости, заповядайте в нашата 121–а тема

Общи условия

Активация на акаунт