Юлско слънчице пече, октомврийско бебенце расте

  • 9 291
  • 274
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 71
Добро утро момичета, никакви линкове не ми се отварят днес, добре че вчера видях сладката кукла на Деси, че днес щеше да ме е яд да не видя нищо. Не мога нито на Едира да отворя, нито някой друг линк.  newsm78
ДЕСИ 77 основната  ми храна е зеленчуци и плодове със сиренце, много не си падам по мръвката, но трябва да се хапва, скоро за ядки не се бях сещала, много ги ядох зимата и сега нещо хич не ми се поглеждат. Ще си взимам магнезия утре след прегледа с доки.

Много хубав ден ви желая момичета!!! Хайде не остана в петък заминаваме на море.

# 61
  • Мнения: 5
Добро утро мамчета, хубав и успешен ден на всички. И аз да се присъединя към отбора на не спалите спокойно тази нощ, не помня да съм сънувала кошмари амаа нещо не ми беше спокойно, може би заради преместването, което ни предстои след няколко дни и всичко ново, което ни очаква. Иначе съм си ок, но малко повечко почивка и спокойствие няма да ми се отрази зле. Приятен ден, момичета, аз се гмуркам в работата, че ми остават 3 дни още да почабчкам.

# 62
  • Мнения: 3 641
Добро утро и от мен, хубав ден на всички Hug
Ей ,сега ще оправя линка.
И аз като Деси и Ани нещо не можах да спя тази нощ, заспах към 5, а в 7 ставам Tired Simple Smile
Нинче, ще ти пиша когато ми се очертае път към Шумен. Те нашите горките си се надявам ,ама на мъжо не му се пътува Crossing Arms
Ей, сега оправям линка Embarassed
http://www.oktomvriiki09.snimka.bg/album.php?album_id=336450&pid=13385329

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 420
Имам един въпрос-на моменти усещам корема си твърд за известно време,не ме боли,но ми е странно защо се втвърдява,дали не са подготвителни  контракции,нормално ли е?

ДобУтро, дами!

Пете, и при мен е така Peace явно защото бебо сис е намества и и поиздува някоя и дтруга и част повече newsm78 поне аз така си го обяснявам...

Пък да с еоплача - вчера гинито ми го нямаше (незнайно защо), та днес пак трябва д апъхтам по жегите (и точно в 12ч. на обяд), за да мога в 13ч. да съм там!!! Но...в името на бебока... Peace

# 64
  • Мнения: 203
Добро утро мацки!Еее Jeny много добре изглеждаш браво Hug с малко коремче супер Peace Същото важи и за Melly G. smile3501

# 65
  • Мнения: 571
Добро утро и от мен. Мерси за комплиментите за моето ОТК  Laughing
Тази нощ явно на никой не се е отразила добре - и при мен беше така.
При това не за първи път. Напоследък просто си спя неспокойно, може би затова и взех да спя по до късно.

Нямам търпение малко да сменя обстановката. За бебето останаха едни шишета да купя и всичко друго е налице.
Така че последните месеци мисля само да ходя да почивам насам натам  Laughing
Желая на всички прекрасен ден  Hug

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Добро утро, мамчета (то пак ден стана аз докато успея да стигна до темата, ама нейсе!).

Не мога да спя спокойно през последните 2-3 вечери. Снощи разбрах, че брат ми са загубили бебето в 6-та седмица, явно съм го предусещала.
Да ви се похваля, днес най-накрая ми пристигна възглавницата и на обяд отивам да си я взема от пощата  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44. Ще я снимам после и ще ви я покажа, а утре ще кажа отзиви дали е удобна.

# 67
  • Мнения: 23 355
Ето ме и мен,върнах се.Чаках 40 мин. на опашка за лабораторията,смотана работа.Една лаборатория за цяла болница.
Гинче,много съжалявам за брат ти,дано скоро се похвалят с ново бебче.
Jeny,много сладко коремче.
Еди,ще изкара ли дълго тази кошара... hahaha
Ипанемче,сладки клипчета,аз харесвам водата Евиян.
Аз вчера бях на детски рожден ден и всички гости ме питаха скоро ли е събитието Confused Като кажех,че имам още 3м. ме питаха дали не са две бебета Simple Smile

# 68
  • Мнения: 99
Ха здравейте  Peace
 Деси много е сладичка малката кукла, размечтах се  Laughing

Джени много добре изглежда коремчето ти  Hug

Клипчетата ме развеселиха, сега ги гледахме с щерката и сме се смяли яко  hahaha

Гинче пожелавам успех следващият път на братчето ти  Peace

Забравих да се похваля, че си имам възглавница за кърмене  Party Купих си я от Гърция, пише, че е произведена в Германия и ми се видя много мека и сладко розова и си я взех ( сега се сетих за нея като каза Гинчето за нейната  Wink )

Охх момичета ошашвих се около този апартамент  ooooh! мисля и премислям всеки детайл кое как да е, ровя се из нета за идеи ама с тази изчепатена форма какъвто е нищо стандартно не става и всичко ще трябва да е поръчка  Thinking Сега търсим фирма с много фантазия за да направи проекта на кухенските шкафове, после за коридора, спалнята и детската  Rolling Eyes Аз пък се впретнах да измисля какво да сложа на тиъгълните ни прозорци  ooooh! Казаха ни, че вертикални щори не става и сега кроя и правя макети на пердета, та като отида да ми ги шият да имат визуална представа какво искам, че май доста народ има без грам фантазия и ме насмитат в плановете ми  Rolling Eyes Както и да е исках ей така да споделя с вас та да ми олекне малко, че на мен безсънието ми е от това  ooooh!

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Стилисима, в Пловдив има една фирма - казва се Gershman (предполагам, че и по София имат магазини), те правят индивидуални проекти, и мисля, че може да ти предложат нещо и за триъгълните ти прозорци. Ето сайта им - http://www.gershmanbg.com/
Магазинчето им се намира близо до офиса ми и понякога се заглеждам. Имат доста нестандартни изпълнения.

# 70
  • Мнения: 23 355
Гершман има и в София,даже има цяла тема за фирмата във форума.Цените им са соленички.Стилисима,не е задължително пердетатат или щорите да са с формата на прозореца.Дай снимка да поразмишлявам. Simple Smile

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Деси, изобщо не съм се заглеждала в цените (тоест не съм влизала в магазина, защото не ми е трябвало), просто ми беше направило впечатление (през витрината), че имаше щора на един много крив прозорец.

# 72
  • Мнения: 3 641
Стайли, защо не пробвате с с нетрадиционни щори. Например римски или японски тип. Виждала съм и много хубаво стоят Hug
Гинче, честита възглавничка да ни кажеш после има ли положителен ефект Simple Smile
Деска, въобще не обръщай внимание на кометарите. Важното е да сте добре с бебчо.  Heart EyesПък и според мен въпроси от такъв тип въобще не се задават Crossing Arms
Еди, добре си го замислила това с почивката Simple Smile
Силве и другите момичета благодаря. Heart Eyes То и аз си мислякоремчето за не много голямо, ама на мъжът  ми му се струва много голямо.  Rolling Eyes Въобще си няма представа той Whistling

# 73
  • Мнения: 99
Абе и аз не исках да следват формата ама се налата за щото има сводове които следват формата на прозореца и няма начин за прав корниз  ooooh! Трудно е за замисъл, в смисъл не е стандартно и се затруднявам, но иначе е доста ефектно и ми харесва  Peace

Ще сложа снимки от преди да започнем ремонта --  http://i29.servimg.com/u/f29/11/61/70/57/10571010.jpg

И да ви кажа с много фирми говорих ама явно персонала им е там само за стандартни идеи и никой не успя да ми даде идея  Confused Сега имам макета и най-важното идеята какво искам и щом и на мажо ми му стана ясно какво искам и каза, че ще стане супер май съм ударила бингото  Mr. Green

Джени не става и римски и японски ето виж снимката и сама ще се убедиш  Wink

Последна редакция: вт, 07 юли 2009, 11:18 от styllisima

# 74
  • Мнения: 571
Стилисима в старото къщи и нашите прозорци  бяха триъгълни Simple Smile
Сега да ги видя нашата идея  дали ще ти свърши работа...

Деси мани мани, сега ще я сгъна и прибера че кошарата стана на къща, след къщата беше затвор и се блъскаше по мрежата а най-накрая големите говеда се свиха и спаха вътре.
(Сина ми и котарака имам предвид)  Laughing
Сега ще видя да й изпера чаршафите и да я прибера някъде на високо.


Общи условия

Активация на акаунт