Бенки за една нощ - възможно ли е

  • 1 101
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте, искам да споделя нещо и ако някой може да ме посъветва ще се радвам!
Дъщеря ми на 4 г. тази сутрин се събуди с 2 петънца до външния ъгъл на окото,на разстояние едно от друго 5 мм и еднакви по големина, които страшно много ми приличат на бенки, но има и някакво леко зачервяване около тях.Очудих се от какво са защото като си лягаше вечерта нямаше нищо такова  по лицето. А тя това лято хвана доста тен макар и не отпускарски
Притеснена съм, че я пратих при баба й в друг град и тия петънца не ми излизат от главата защото не мога да ги наблюдавам. Баба й ще я заведе на лекар разбира се, но все пак някой може ли да ми каже възможно ли е да се появят бенки само за една нощ и опасно ли е това ако е така.
Благодаря!
Никога не съм се вманиячавала до тази степен и  незнам защо тези дребни петънца ме притесниха толкова newsm12. Ще ви пиша какво е станало като се върнат от лекар.

# 1
  • Мнения: 145
май имаше някъде подобна тема  newsm78 ако се поразровиш може да намериш нещо полезно като информация! Може би трябва да ограничи малко слънцето, защото кожата и нежна, но лекар ще каже най-добре Simple Smile Успех

# 2
  • Мнения: 2
Моите хора ходиха на кожен и докторката прегледала петънцата с лупа и казала, че не са петна от слънцето, а най вероятно по някакъв начин се е наранила докато спи. Това ме успокои малко, но не мога да си обясня как ще си направи 2 абсолютно еднакви точки-петънца при положение че вечерта преди да си легне и изрязох ноктите, макар че по никакъв начин не приличат на рани от ноктенца. Почвам да си мисля, че може нещо да я е охапало докато спи...незнам. Прегледах й и леглото не открих нищо на което да може да се нарани...
Поне малко се успокоих от прегледа при лекар, но си остава загадка как са се появили тези петънца, приличащи на бенки.
Загадката си остава, но поне не са слънчеви поръжения..

# 3
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 255
Почвам да си мисля, че може нещо да я е охапало докато спи...незнам.

Това е най-вероятната причина. Симетрията на петънцата
и външният им вид говорят за ухапване.

Общи условия

Активация на акаунт