Отговори
# 270
  • Мнения: 941
ко стана с тв'а училище бееее Thinking

# 271
  • Мнения: 1 938

ко стана с тв'а училище бееее Thinking

Ак. Антонова отсъства от града.
Училището ще започне с редовни учебни занятия през месец октомври. Simple Smile
 Hug Hug Hug

# 272
  • Мнения: 1 350
Аз имах огромно желание за училището  Laughing
Но да си призная все още ми е рано като че ли... Thinking
Сега съм в 11 г.с.,някак си все още не осъзнавам точно какво се случва с мен.Поне да започне да ми личи  PartyИ живот и здраве към ноември и аз ще съм "ученичка" наравно с вас  bouquet

# 273
  • Мнения: 941
Дани, аз може би съм най-дълго посещавала училището ..започнах от 2-ия месец на бремеността си, до....все още го посещавам  Grinning , а малкия е на 7 месеца..
Винаги има какво да се научи...а и има много положителен ефект в/у хормонално нестабилни бремелинки и чувствителни кърмачки  Laughing
Дет се вика, сред себеподобни... човек разпуска  Peace

# 274
  • Мнения: 1 350
Да,Гери ,предполагам ,че е съвсем различно .Имам нужда от нещо подобно ,защото усещам ,че започвам да отегчавам всички с приказките около бременността ми  Laughing

# 275
  • Мнения: 1 938
Съвсем в реда на нещата си е.
После пък ще разправяш как е протекло раждането ти...
После - по колко пъти ака бебето ти;
по колко яде;
кога е изникнал първият му зъб... Heart Eyes
 Laughing Hug

# 276
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Здравейте момичета!Ани на 8.09.2009 е родила момченце-Кирил.
Честито на Ани,а малкият Кирил да е жив и здрав и много да ги радва!
Ани е между Катето и мен:
http://pazardjik.snimka.bg/maternity/kurs-za-b-deshti-mami.300552.11318030

Последна редакция: ср, 23 сеп 2009, 13:44 от vancho1963

# 277
  • Мнения: 1 938
Честито на мама Ани!
Да е жив и здрав Кирил!  bouquet

# 278
  • Мнения: 12
Привет мамчета  Hug
От доста време не съм се включвала,но пък ви чета Simple Smile
При нас всичко е наред,във вторник сме на консултация,и ваксина Sad
В този ред на мисли какво мислите за Pentexim, маи колкото майки,толкова и мнения по този въпрос.Аз реших да си я купя,така ми препоръча и педито.
Но има нещо друго което започва да ме безпокои... Thinking
От три дни детето ми спи почти по цял ден,последните две нощи по 12 часа,вчера я будех,за да яде(сега пак ще се наложи)!
Докато не спеше по цял ден,сега немога да я събудя....с това спане на ден яде по 4-5 пъти ,а на неината възраст трябва да се храни по 7-8 пъти (на два месеца е).
 Има ли място за притеснение в тази ситуация,вече незнам,...от една страна е добре, съня също е важен за растежа и развитието на детето,но пък за сметка на храненето newsm78. А и не знам за двумесечно бебе,което заспива в 20:00 и се буди към 7:30,това са почти 12 часа сън,за това време трябва да се храни поне 3 пъти #Crazy
Моля ви даите ми съвет,защото започвам да се притеснявам Sad Sad

# 279
  • Мнения: 941
Какво хубаво българско име...
Бързо възстановяване на мама Ани и спокойни нощи за Кирил  Hug

Маминцето...ама като заспи в 20.30 и чак в 7ч. без да с ебуди през нощта ли?  newsm78  И  ние така заспиваме ама се буди към 24ч. пак да бозае....Вие нали сте на кърма?
А относно Пентаксима..едва ли има мама от курса , която да НЕ е сложила именно тази ваксина...а ..и..от януари месец тя става задължителна по Здравна Каса. , а ДТК-то отпада..така че мисля, че това ще наклони везните на избора ти  Peace

Неллина май си подкарала тежката артилерия  Wink

# 280
  • Мнения: 12
Маминцето...ама като заспи в 20.30 и чак в 7ч. без да с ебуди през нощта ли?  newsm78  И  ние така заспиваме ама се буди към 24ч. пак да бозае....Вие нали сте на кърма?

Да на кърма сме...и да не се буди,дори и аз не можах да я събудя снощи,за да я изкъпя.... местих я от столчето за кола в легалцето и пак...а ме е страх да не я стрсирам,ако предприема някакви други мерки за събуждане...със шум не става,защото спи на шум.... с целувки също newsm78.

# 281
  • Мнения: 1 350
Хора ,помагайте ,че ми се реве направо ooooh!
Да си правя ли цитонамазка докато съм бременна или не ?
Д-р Антонов си замълча ,но акушерката му напомни да ми обясни ,защото съм била интелигентно момиче (как пък разбра ми е много интересно Crossing Arms).Аз казах ,че не съм сигурна и решихме на следващия преглед ако искам да направим.
Но като казах на майка ми и тя като скочи ooooh! Луда ли съм била ,как така ,това било недопустимо ....
Аз пък все си мисля ,че е добре да се направи ,но не съм сигурна..страх ме е нещо Rolling Eyes

# 282
  • Мнения: 941
по време на бременост по Здравна каса, ти се полага цитонамазка Peace
Да направи я Peace , не е опасна за бебето..

# 283
  • Мнения: 1 350
Много ,много благодаря  Hug

# 284
  • Мнения: 1 938
Неллина май си подкарала тежката артилерия  Wink

 smile3521

Общи условия

Активация на акаунт