ПЕРЛА-борбата за една споделена любов 4 тема

  • 49 068
  • 447
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 30 210
аз пак да питам: може ли да гледам някъде серии напред (независимо на какъв език)????

# 346
  • Мнения: 13 512
аз пак да питам: може ли да гледам някъде серии напред (независимо на какъв език)????
http://3arabtv.com/3arabtv/series/102/%D9%85%D8%B3%D9%84%D8%B3%D … D9%88%D8%B1_.html
на арабски

# 347
  • близо под тепетата
  • Мнения: 669
Тя до сега Дерин все още не е показала истинската си същност. Гоооооляма змия е. Какви още ще ги сътворява не е истина просто.

petkova1979 я кажи какво става?какви ги надробява Дерин? Thinking много ми е интересно... Praynig  Hug

mimoza^^ не мисля, че я гледа гузно, а по-скоро надменно. Един вид :"виж как ще ти измъкна мъжа под носа"  #2gunfire чак ми идва да....  Rage

# 348
  • Варна
  • Мнения: 634
ами ще и го измъкне, как няма да и го измъкне
тя Инджи досега сама и го буташе в ръцете  Close, на нея повече ме е яд

# 349
  • София
  • Мнения: 30 210
monda ,

много много благодаря  Party

# 350
  • Мнения: 1 186
само дано да не е бременна от него, че тогава  #2gunfire #2gunfire
 Naughty пък тая шереф е без коментар  #Cussing out
инджи прави грешка ако крие още два епизода  Thinking

*джули*
,  не е възможно да е от него Shocked Те не са спали заедно (все още) А тя наистина,ако продължава да крие, лошо й се пише..само да можех да й кажа, че ще падне по стълбите... ooooh! Whistling Joy
как да не са бе  Shocked
нали скоро се прегръщаха, айде стига па ти  ooooh!
то остава да е от въздуха  Laughing Laughing Laughing
гадно ми е за Гюлсун, милата, поставям се на нейно место - не и е леко, но е човек  Heart Eyes

# 351
  • Мнения: 13 512
само дано да не е бременна от него, че тогава  #2gunfire #2gunfire
 Naughty пък тая шереф е без коментар  #Cussing out
инджи прави грешка ако крие още два епизода  Thinking

*джули*
,  не е възможно да е от него Shocked Те не са спали заедно (все още) А тя наистина,ако продължава да крие, лошо й се пише..само да можех да й кажа, че ще падне по стълбите... ooooh! Whistling Joy
как да не са бе  Shocked
нали скоро се прегръщаха, айде стига па ти  ooooh!
то остава да е от въздуха  Laughing Laughing Laughing
гадно ми е за Гюлсун, милата, поставям се на нейно место - не и е леко, но е човек  Heart Eyes
ББне е бременна от него, те не са имали нищо общо, няма и да имат. Но Дарин ще каже на Инджи, че имат връзка и че той иска да се оженят. И Инджи пак ще се върже, горката.

# 352
  • Варна
  • Мнения: 634
*джули*   Joy
за малко и аз да започна да си мисля че е бременна от Мехмед  Shocked нали все нещо щяха да дадат ако беше от него
то само с прегръщане ако ставаха бебетата  hahaha Joy Joy

# 353
  • Мнения: 117
ББне е бременна от него, те не са имали нищо общо, няма и да имат. Но Дарин ще каже на Инджи, че имат връзка и че той иска да се оженят. И Инджи пак ще се върже, горката.


Позволих си да прочета, защото гледах на едно място няколко епизода на турски и се чудех какво точно си обясняват и защо изведнъж такова нещо ... благодаря monda   bouquet

Този заплес М. е като служител на Червения кръст - да не пропусне да помогне на някоя девойка "в беда" само не и на най-близкия си човек ... пфуу ужас

# 354
  • Мнения: 13 512
Този заплес М. е като служител на Червения кръст - да не пропусне да помогне на някоя девойка "в беда" само не и на най-близкия си човек ... пфуу ужас


хахахахаха, много готино  го каза:-)
В другия филм, който изгледах с него, ролята му е съвсем друга- на безумно влюбен мъж, който сътвори чудеса от храброст , за да бъде с момичето, което обича. Тази роля повече му отиваше, отколкото тази тук, в Гюмюш

# 355
  • Мнения: 0
ББне е бременна от него, те не са имали нищо общо, няма и да имат. Но Дарин ще каже на Инджи, че имат връзка и че той иска да се оженят. И Инджи пак ще се върже, горката.

ББ, Монда към теб - заради това изказване на Дерил ли Инджи и Мехмет ще се скарат и тя ще падне по стълбите, след което губи бебето?

# 356
  • Мнения: 13 512
ббмисля,че да, но не съм сигурна. Много пъти се караха, не ги помня всичките за какво бяха.

# 357
  • Мнения: 4 309
На мен пък ми е интересно Тарък как ще се измъква този път? Супер безгръбначен ми е тоя.

# 358
  • Мнения: 0
ббмисля,че да, но не съм сигурна. Много пъти се караха, не ги помня всичките за какво бяха.

Мерси, то така като гледам скоро трябва да я излъчат серията със сватбата на Пънар и ще видим  А да питам друго- актьорът, който играе братовчед на Мехмет- Берг, ще го сменят ли? Щото в последната серия ми се стори, че друг мъж беше Берг?

# 359
  • Мнения: 13 512
ббмисля,че да, но не съм сигурна. Много пъти се караха, не ги помня всичките за какво бяха.

Мерси, то така като гледам скоро трябва да я излъчат серията със сватбата на Пънар и ще видим  А да питам друго- актьорът, който играе братовчед на Мехмет- Берг, ще го сменят ли? Щото в последната серия ми се стори, че друг мъж беше Берг?
Да

Общи условия

Активация на акаунт