Какво се случва след момента, в който разбереш, че баща ти има любовница ...

  • 3 384
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 750
Чак пък да включва високоговорителя,когато говори с нея?Звучи нереално.
Това е говорителя определено е странно, направо да беше вързал GSM-а към уредбата че всички съседи да разберат  Twisted Evil

Да, това ми хареса.

# 16
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Е и? Баща ми също се изнесе да живее при друга жена, когато бях горе долу на тази възраст... Това са си отношения между родителите, те си знаят най-добре какво е времето в душите и сърцата им и дори децата нямат право да се месят. Лошо е че баща ти се държи така грубо с вас....

# 17
  • Мнения: 1 507
Нашите не спят заедно, понеже малкият ми брат спи с мама. Водят полов живот, ако е от значение.

.... но това, което най-много те притеснява в цялата история е, че баща ти си има любовница.

 Laughing Laughing Laughing
Пет минути се хилих на забележката ти.
Иначе и аз смятам, че темата е пързалка.

# 18
  • Мнения: 2 229
Е, то е ясно, че става въпрос за бащата и майката..  Laughing

# 19
  • Мнения: 1 507
Абе... ясно, ясно, колко да е ясно Mr. Green

# 20
  • Мнения: 6 646
И на мен ми звучи измислено.
Ако обаче не е говори с баща си той е отговорен пред вас ,а не любовницата му.

# 21
  • Мнения: 4 965
Цитат
лъжеш


Странно ли ти се струва мъж с две деца да си хване любовница?
Кое те наведе на мисълта,че лъже?А ако казва истината ?



историята и начина на поднасяне са недостоверни ...
плод на нечия фантазия.
истории подобни има и то много, но тази не е реална.

И аз мисля така - звучи по-скоро в стил на "майката", а не на "дъщерята"...

# 22
И бихте ли ми дали адекватно обяснение защо ми е да лъжа?
И на най-големият си враг не пожелавам това.
И да притеснява ме факта, че си има любовница, защото майка ми му дава всичко, от което има нужда. И да страх ме е нещата между него и нея да не са сериозни и цялото ми "семейсвто" да се разбие.
Цял ден съм подута от рев, а някакви хора тук ще ме обвиняват, че лъжа.
Моля ви в темата да пишат хора, които са се сблъсквали с подобен проблем. Наистина всичко това ме измъчва. Объркана съм, искам да забравя за случилото се, но цял ден подсмърчам като се сетя къде е в момента ... Жал ми е за майка ми, защото е толкова заблудена и едва ли даже подозира нещо. Иска ми се да говоря и с него, но не знам как да подходя.

# 23
  • Мнения: 889

LoLi_PoPpPp нали ти самата каза в другата тема че имаш женен любовник и не ти пука за жена му???

п.п. Бас хващам че и двете теми си ги писала ти + че си пъпчив тинейджър... Joy

 newsm10 МАРИЯНКАА присъединявам се. Темата си е пързалка  Popcorn

И бихте ли ми дали адекватно обяснение защо ми е да лъжа?
Имаш много свободно време,  нямаш какво да правиш и се чудиш кого да вържеш. Едно време мои състуденти така звъняха по телефона на случайни номера да се будалкат с хората smile3511. Тогава нямаше нет, но сега 17- годишните са регистрирани поне в няколко тийн форуми, където да споделят.  Този е по скоро за майките им.  bowuu

# 24
  • Мнения: 4 380
Да пробвам може би да помогна малко с конструктивна помощ...

Първо трябва да седнеш и сериозно да помислиш над своето отношение към тази ситуация. Това не е твое семейство, а тяхно. Личните отношения на родителите ти не бива да рефлектират върху теб, нито пък ти имаш право да се месиш. Ти си голямо момиче вече, само след броени на пръстите годинки ще имаш собствено семейство и ще изхвърчиш от родителското гнездо. А те имат право на лично щастие без да се влияят от факта че малки деца са привързани към тях и ще страдат. Нали?
Значи, ако ги обичаш, дай им свободата да избират с кой мъж или жена да бъдат в леглото или живота. От това те няма да престанат да бъдат твои родители и няма да те обичат по-малко.
Ти не можеш да знаеш на кой от двамата какво му липсва в семейството. Тези неща са прекалено интимни за да стигат до знанието на децата.
Не казвай на майка си, ще я нараниш много и може да предизвикаш преждевременен разрив на отношенията им ако тя има неблагоразумието да му каже или реагира остро. А тя в състояние на аффект може като нищо да го направи. Напълно възможно е увлечението на баща ти да е несериозна авантюрка и да премине като летен дъжд, от който отношенията между родителите да станат дори ще по-добри. Такива неща се случват постоянно. Помни че любовни авантюри настрани изключително рядко завършват с развод и напускане на съпругата и много често точно противоположно- заздравяват им още повече чувствата и брака.


Това че се е държал с вас така отвратително е ужасно и нищо не го оправдава. Унесъл се е и се е самозабравил.
В краен случай бих му прошепнала спокойно на ушенце, че никоя любовница не е причина да третира семейството като третосортни хора. Ако се стигне до разговор му кажи че знаеш и че ще пазиш тайната надявайки се по-бързо да изтрезнее защото майка ти не е заслужила подобен удар.

пс. Може да споменеш във форума името на любовницата- като нищо и сама ще се познае в историята. Wink

# 25
  • Мнения: 157
Да пробвам може би да помогна малко с конструктивна помощ...

Първо трябва да седнеш и сериозно да помислиш над своето отношение към тази ситуация. Това не е твое семейство, а тяхно. Личните отношения на родителите ти не бива да рефлектират върху теб, нито пък ти имаш право да се месиш. Ти си голямо момиче вече, само след броени на пръстите годинки ще имаш собствено семейство и ще изхвърчиш от родителското гнездо. А те имат право на лично щастие без да се влияят от факта че малки деца са привързани към тях и ще страдат. Нали?
Значи, ако ги обичаш, дай им свободата да избират с кой мъж или жена да бъдат в леглото или живота. От това те няма да престанат да бъдат твои родители и няма да те обичат по-малко.
Ти не можеш да знаеш на кой от двамата какво му липсва в семейството. Тези неща са прекалено интимни за да стигат до знанието на децата.
Не казвай на майка си, ще я нараниш много и може да предизвикаш преждевременен разрив на отношенията им ако тя има неблагоразумието да му каже или реагира остро. А тя в състояние на аффект може като нищо да го направи. Напълно възможно е увлечението на баща ти да е несериозна авантюрка и да премине като летен дъжд, от който отношенията между родителите да станат дори ще по-добри. Такива неща се случват постоянно. Помни че любовни авантюри настрани изключително рядко завършват с развод и напускане на съпругата и много често точно противоположно- заздравяват им още повече чувствата и брака.


Това че се е държал с вас така отвратително е ужасно и нищо не го оправдава. Унесъл се е и се е самозабравил.
В краен случай бих му прошепнала спокойно на ушенце, че никоя любовница не е причина да третира семейството като третосортни хора. Ако се стигне до разговор му кажи че знаеш и че ще пазиш тайната надявайки се по-бързо да изтрезнее защото майка ти не е заслужила подобен удар.

пс. Може да споменеш във форума името на любовницата- като нищо и сама ще се познае в историята. Wink

Ако темата е истинска, дано момичето да не прочете това newsm78

# 26
  • Мнения: 804
И на мен така ми се струва.

# 27
  • Мнения: 24 467
Бе не знам лъжеш ли или не, все ми е едно, ама аз на 17 вече бях студентка, от тогава живея отделно още толкова години и не съм си и помисляла, че личният живот на родителите ми има много общо с моя.

# 28
  • Мнения: 2 161

И на най-големият си враг не пожелавам това.И да притеснява ме факта, че си има любовница, защото майка ми му дава всичко, от което има нужда.


Аз обичам да чета лъжливи теми,някои са много забавно представени.И тази ще следя,само авторката,ако може да не се излива чак в такива словоизлияния,тип Перла-Мерла...Благодаря.

# 29
  • Мнения: 342
Айде сега,някой пуска тема и веднага се намират хора,за да оплюят автора и.Мислех си,че този форум е ,за да споделяме проблемите си и търсим подкрепа и разбирателство,но явно е само,за да четем злобните коментари на някои потребители  Naughty Незнам прави ви кеф да оплювате хората ли какво  newsm78
А сега по темата.Искам да ти кажа,че аз съм дете на разведени родители,бях на 5г когато се разделиха.Спомням си всичките им скандали,как баща ми е посягал на майка ми,как я е убиждал.Затова понякога е по-добре когато няма разбирателство между двама души да се разделят.Поне на мен ми беше по-спокойно.Абсолютно нормално е да те боли от факта,че мамят майка ти.А колкото до това,което е казал,че без него потъвате,не съм мн.съгласна.Има много майки,които отглеждат сами децата си.Майка ти може да си намери друга работа,ти можеш да и помагаш през лятото,да се хванеш някъде.Аз работя от 5-ти клас.Лятото ходих да продавам весници по улиците,не че се изкарва кой знае колко,но за мен беше достатъчно.Сега имам дете и гледам още 1,за да подпомагам малко поне семейния бюджет.Варианти има.Но мисля,че трябва да поговориш с баща си на тази тема.Успех мила и дано скоро му дойде акъла в главата  Hug

Общи условия

Активация на акаунт