Гледане на карти на Мадам Ленорман

  • 126 872
  • 742
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 42
1-писмо-това са вестите,призовките за които става дума от п;оставеният така въпрос.все още не е получено решение,не е взето. но е напът да се види . проблема който стои  наистина ще е поучителен,и ще се преценява факти довели до тук,грешки допуснати и избегнати.всичко е на кантар,трябва да се действа исключително внимателно изисква се търпения,зада се стигне до тук естествено е имало за цел човекът други намерения. доброта и наивност, незная на какво е разчитал?!
 мисля че решението като дума на картите идва от късмета. трябва да се улови момента,и да има силна теза  за истинноста , трябва сила,точност,директност,яснота, това са понятията които са решение на проблема.опитът има голяма дума в ситуацията на мъжът.като резултат в бъдеще изходът ще е задоволителен. градината се явява като една реална представа ,самоотценка която трябва да се направи.Срещата ,доброто ежедневие ,приятелите,  един добър край се явяват като край на проблема.

# 151
  • Мнения: 5
Намерих ви!

# 152
  • Мнения: 42
който търси намира  bouquet
 Stop Stop Stop
оооох,радвам се че има още желаещи да се учим на тези малки,сладки каррти.

# 153
  • плевен
  • Мнения: 644
за да се стигне до тук естествено е имало за цел човекът други намерения. доброта и наивност, незная на какво е разчитал?!
 

Това е 1000% истина.Вярва много на хората и се доверява прекалено много.ОХХХХХхххххх още не мога да се оправя с картите,това за добротата и наивността не можах да го разгадая в някоя карта.Дано наистина резултата е положителен Tired

# 154
  • Мнения: 5
Бях ги позабравила тези карти, макар най първото ми сблъсване с таро беше именно с тази колода на Ленорман.Сега ми е доста трудно да си призная. По подредбата на Цвете ми се струва че нещата ще имат  добръ резултат  дори без да гледм значенията на картите ми се вижда  ясен отговора. В близко бъдеще ще дойдат някакви известия , новини във връзка с проблема, но за да се реши проблама трябва още да се изяснят разни неща има какво да се работи ипо въпроса.Естаството на проблема разбира се са финансите.Желанието ви е да намерите изхода "ключа за да се разрешат проблемите.Като съвет ключа казва бъдете уверени и действайте смело.Изхода е ясен според тези карти.Нещата ще се развият  в добра насока.

# 155
  • Мнения: 5
порових се малко из  руските сайтове ама нещо съвсем се обърках . Попаднах на едни изчисления едно чудо, не че е толкова сложно де ама незнам кога точно се прилага. В случая те го използваха за определяне на време , но сегатова ще го оставя на страна.Например  от падналите се три карти ги сумираха и така получават отговор. Някой знае ли нещо по въпроса?

# 156
  • Мнения: 42
четвъртата карта която се получава от сумирането на трите карети се явява като краен резултат,обобщение един вид отговор.
 

# 157
  • Мнения: 5
това ми стана ясно , ама каква е подредбата или просто теглиш три карти на въпрос?
да кажем питам нещо тегля три карти ими се пада така - гроб /8/+ключ/33/+слънце/31/ става 72
7+2=9 букет така ли?
или пък 72-36=36/кръст

Последна редакция: ср, 30 сеп 2009, 10:39 от zimma

# 158
  • Мнения: 42
да. трите изтеглени карти са самия проблем. много е важно картите тук да се разглеждат като комбинации. две по две.
 има ги из форумите. скоро ще пусна превод и на тях. наготово е лесно Winkпри руснаците всичко има. след като станем повечко ще има и повече опит с карти и така повече мнения.
гроб и ключ=път без изход,или с цена на много неприятности,мъчнотии да се стигне до желаната цел/така го виждам аз.
ключ и слънце=увереност,искасе самоцел,стратегия за хода който ще направите зада постигнете желанието.това което се исска от вас или събитието.
можеби момента е испуснат,някаква загуба има,но  букетаза мен е подаръка,или нов шанс, или просто заслуженото от вас,което ще получите като награда
Цитат
7+2=9 букет така ли?
или пък 72-36=36/кръст
ПРИ НЯКОИ НОМЕРОЛИГИЧНИ ГЛЕДАНИЯ АКО РЕЗУЛТАТА Е ПО-ГОЛЯМ ОТ 36 СЕ ИЗВАЖДА БРОЯ НА КАРТИТЕ А ИМЕННО 36. ПРИ ДРУГИ ПРОСТО СЕ извинение за големите букви Embarassed как му се викаше newsm78 редуцира или нещо такова... до число равно на не по-вече от 36.
 за мен тази подредба е така.8+33+31=72=7+2=9

Последна редакция: ср, 30 сеп 2009, 10:59 от MEGGI 76

# 159
  • Мнения: 42
    1.конник+
   
2 ДЕТЕЛИНА
  трябва бързо да се хване късмета
 
3 КОРАБ
  спешно посещение
 
4 дом
  незначителни промени в дома, семейството
 
5 дърво
  промяна , нови възможности
 
6 ОБЛАЦИ
  Лоша новина
 
7 змия
  "Злите езици"
 
8 гроб
  известие за смърт,неприятност
 
9 Букет
  получаване на подарък
 
10 коса
  счупване на комуникация (телефон, факс, модем, т.н.),неприятен разговор,среща,задължение
 
11 метла
  клюки;  незначителни конфликти
 
12 сова
  информация, която ще ви накара да с замислите
13 деца
  известие за дете
 
14 лисица
  тактика
 
15 мечка
  помощ от разстояние или след определен период от време
 
16 звезди
  перспективи
 
17 щъркел
  благоприятни промени
 
18 куче
  приятелска среща
 
19 КУЛА
  обжалване
 
20 градина,гора
  обмен на информация или получаване съвети
 
21 ПЛАНИНА
  вести от далече (понякога от затвора или болница)
 
22 път
  нееднозначни  новини
 
23 мишки
  фалшиви новини
 
24 СЪРЦЕ
  емоционално значими съобщение
 
25 пръстен
  прибързано споразумение
 
26 книги
  периодични издания, вестници, списания, или бързо придобиване на знания
 
27 ПИСМО
  получавате важни документи от далеч
 
28 мъже
  до картата - новини ще дойдат "от близко " и много скоро
 
29 жени
  също
 
30 ЛИЛИЯ
  откровение, получаване на информация
 
31слънце
  събития които се появяват с течение на времето
 
32 ЛУНА
  събития  в рамките на месец
 
33 КЛЮЧ
  успех и признание
 
34 РИБИ
  печалбата
 
35 КОТВА
  събиране на информация
 
36 КРЪСТ
  бързи промени към по-лошо, лошите новини

      

превод и копи пейст Wink

# 160
  • Мнения: 5
така ето подредба за отношения между мъж и жена до края на годината.


 тук има страшно много неща които могат да се коментират и да се прави връзка с  много карти.Някои неща ни се ми ясни, но ще се радвам да помагате.
Значи гледам мъжа 28 в дома /мястото /на карта 22 което се свъзва с нови възможности и решение.Значи ако мога така да кажа ршението за отношенията зависят от мъжа.Той трябва да вземе важно решение по този въпрос.Сега тук искам малко помощ незнам дали е правилно да се гледа връзката първо на дома и после на падналата се карта пример 22-28 или обратно. 28-22 В мислите на мъжа е че нещо тези отношения са му донесли дискомфорт и душевни травми /34+11/ Мисля че мъжя иска да нпарви някакви промени/ 33+35/по диагонала.
 Например искам да видя в 30дом това е лилии който означават сексуалност и хормония каква карта се е паднала -ами там е 29 жената . тоест за него тя го привлича сексуално и би могъл да има добра връзка с нея. па нататък няма да продължавам преди да си изясня въпроса кое се гледа първо дома и после картата която се е паднала там или обратно , защото имат различни значения като съчетания. Например мъгла - сърце е любовни преживявания, сълзи обратно сърце - мъгла е ненавист. Меги какво мислиш по въпроса?

# 161
  • Мнения: 42
да си призная, с тази подредба не съм се пробвала.  това че двете карти са една до друга е от значение. защото гледаме винаги околните карти. според мен срещата,или разговор когато се води по-скоро е натоварващ,единият  се води от идеите,плановете,мечтите.всички онези хубави мисли. добродетелите.  докато другия  е поскоро бързак,иска всичко на момента да се получи,да вземе какво може бързо. не е лош човек мъжът. приятел е,домашар.скоро ще му се наложи да направи промени в живота си.страхува се от лошо известие,надява се да вземе един точен избор.  нов дом или нещо нова работа...за момента нещата са блокирани,в застой.дамата за мен някакси по-вече търси контакта с мъжа.  общо взето нещата са добре,в дома на късмета е една прекрасна карта-слънцето.
 пак казвам че несъм редила тези големи  подредби.,когато съм се пробвала по моето упътване някога, го нямаше КЛючЪТ на позициите на картите.
 Naughty Thinkingтова е от мен Peace
освен тази подредба с 36 карти има и още една 6x6 но при ней домовете са дадени ралично от тези,по които сега си редила. пример в горната подредба 30=дом на лилии=сексуалност, а в другата 30=критика и там вече попада дамата,22=подарък=мъж,

Последна редакция: ср, 30 сеп 2009, 17:01 от MEGGI 76

# 162
  • Мнения: 42
мисля че при този начин гледане се работо така; основната катра + другата.
  1-2-3
  4-с-5
  6-7-8
с+1, с+2, С+3, С+4,С+5 http://rl.foto.radikal.ru/0709/03/6cf45c625b28.jpgКРЪСТ +.... ,КРЪСТ+......, КРЪСТ+....

# 163
  • Мнения: 5
меги благодаря ти , много интересни неща , Пътника с  метлата ли са лошото известие? За избора предполагам ключ и парк. За новия дом не те разбрах от къде го видя От рибите ли съдиш за него? . За жената си права че търси контакти с мъжа.Мисля че се вижда от това че той е" на главата" в мисъл в мислите. Искаш да кажеш че с голяма доза късмет може и д аима добри отношения до края на годината така ли ?Извинявай за подробнотго питане но нали се учим.Надявам се да нямаш нищо против. Сложничко е ама много интересно .
Мъжа наистина е домошар ама къде го видя пък това? той дома му е зад гърба и затова аз по скоро мисля че не преоритет това в живота му. Знам че има семейни проблеми.

# 164
  • Мнения: 42
домашар,човек който обича домът си,за него е удоволсвие да се прибере и да отпочоне след работа.дали той е постигнал това или иска да има такъв дом,го прави домашар-куче=дом4 в семейство. куче,щъркел,дом,кръст,от това изхождам  .пръстен,бич,конник-неприятностите в едно семейство. като погледна как са се надиплили-птици,дърво,кръст,дом,кораб,щъркел,слънцето детето-ми идва на идея,това новото за което говорим-работаили дом.. .пътя и облаците,котвата-надеждата за нов път,хубаво е че пътя е над облаците-,мракът,застоят са това за мен,също и близоста на гроба.   гробът ,луната до мъжа ми говори за едно безпокойство,стрес,притеснение...
мъж до жена мисли за дамата. интересно е че картата кула е в дом36 съдба- кулата еградивноста,стабилитета който се изгражда от партнъорите. 26дом-кника- новината от''писмото'' която е на път все още е загатка,не е показан отговора на желанието ви.21дом-е застоят,и съвсем ясно  е и от картата коята се намира там гробът.

Общи условия

Активация на акаунт