Испански привет , Искра желаем ви много късмет !!!

  • 19 958
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
добро утро
хайде на кафето...
YanaDG доколкото знам не е никакъв проблем да пътува само с лична карта, но все пак за твое успокоение се обади на летището и ги попитай
след всичко случило ни се вчера се надявам днес да е един безавариен ден, пожелавам го на всички и лек фин де

# 31
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
ама да ми бях сложила и кафето

герито а това е за теб

# 32
  • Мнения: 2 195
Добър ден от дъждовна Холандия. Ако ви е много горещо, ви изпращам малко дъжд.
Причината да нахлуя във вашата темичка е, че ни се ще да изкараме една седмица в Барселона ( август месец ). Да ви помоля за инфо: хотели ( на прилични цени, не търсим 4-5 звезди ), забележителности, плаж, карта. Предварително ви благодаря   bouquet

# 33
  • Мнения: 1 156
ух, АНи, тъкмо ме подсети 4е не съм хапвала в 11 , и съм двойно по бясна от нормалното, току Що се изпокарах с тези от банката  за пореден път.
Отивам да прилапам неЩо  и по късно е пиШа подробно.
Ега ти петъка, уж трябваШе да е спокоен.

# 34
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
споко гери хапни си и ше ти мине  Joy

# 35
  • Мнения: 409
Здравеите сладурани.Искра пожелавам ти вси4ко да мине без проблем и малкия сладур да се вастанови барзо Hug.И ти си от Русе хаеде догодина на сре6та сас Вени на някоя хубава механи4ка Joy.Кари 4естито ти си на6ата гордост.Сега а да се опла4а малкия е с варицела ooooh! лека форма няма температура и минава за сега добре днеска бяхме при педито и ни даде сироп и едно мазило кагто фон дутен да не го сарби.В аптеката сре6нах една балгарка и дветеи деца  били сас 6арка и други маи има епидемия Tired.Ами това е на вси4ки много  усмивки и приатен уикенд  bouquet

# 36
  • Мнения: 1 248
Ох и аз стигнах да се разпиша в новата тема. Сега отивам да чета старата. Wink
Ние вече сме си тук, бачкане, жега...че и следваканционно ни е трудно да се адаптираме. ooooh!

Мимката, много съм далеч от Барселона... Ето ти разглеждай хотели, като посочиш дата, ти излиза цена. Малко тлъстички са цените, но това е Барселона Laughing
http://www.hotelsbarcelona.org/eng/bcn/

# 37
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
tony_t  добре се завърнала
Мимката ибис хотел са много прилични хотели и двойната стая е 50 евро, доста често съм отсядала в тази верига хотели

# 38
  • Мнения: 789
tony t ,Добре завърнала се! Снимки ще покажеш ли Wink? Как изкарахте?

ROZI , да се оправя бързо хубавецът ти!Я кажи,къде първо по тялото се появиха пъпките,и изобщо къде имаше?

Силрай , какво става с вас?Как сте?

# 39
  • Мнения: 409
Ами Мими парво на дупето и мислеь 4е е от памперса,после по граб4ето и накрая по лицето и косата.Много се рових в нета и тои си е имал симптомите има6е парво вазпаление на о4и4ките,после темпераура и накаря се опап4и не са много и стра6ни минават барзо за сега. Praynig .Има такава тема тук вав форума отам разбрах 4е е варицела.Ами това е целувки Hug

# 40
  • Мнения: 1 156
здравейте
Тони добре завърнала се
Разказвай  как изкара в БГ, как са  родителите ти, какви промени има в родината и тн.Сега ти си първоизто4ника, з изклу4ение на Саби, оба4е ми се струва 4е тя скоро няма да се появи.

Около нас ниЩо ново, поядосахме се сутринта с банките, пък ни мина. Оти да се кося, като 4е ми мине. Пък и като не мога да направя ниЩо, по добре да се ухиля и да съм доволна и на това, с което разполагам

Рози, по бързо да се оправ сладурко
Силрай и фамилия са добре ,плажуват и са във ваканция, предполагам за тоа не пиШШе, няй остав време от терористките . които си има.

АНЕТТ, благодаря за закуската, мила. Тези кроасан4ета фини Щбе ми стигнат то4но за 4 кътника.... Аз съм  по сериозните неЩа. И престани да се кодоШиШ с моя апетит, Ще ти го дам на заем да видиШ колко е зор. Не е лесно да си постоянно гладен ей... Малее, Ще  каже 4овек 4е последните 4 год, съм била в концлагер...

А да се похваля бре, купихме си кафе маШина на Филипс, с едини4ни дози. Хубаво кафенце прави ,и е мног 4исит4ко с нея...Амам малко слаби4ко ми идва, нали съм прословуто наркоман4е... Сега 4акам гости за кафе...
Рали,Ани, да вземете да наминете ли, АНЕТТ, скоро не сме се виждали. Аз това лято съм го ударила на живот, правя гостита и приемама хора с кеф.... Приемането май Ще ми излезе през носа оба4е, ПодуШвам 4е по4ти 1 мес Щбе имама БГ гости. НА смени, и разли4ни хора .. ПОне ШШе ми е весело

Мимки, какво ново около вас, разминаха ли се 4ерните облаци или се скуп4ват за гръмотеви4на буря. Ако ти трябва силен глас викай да ударим по един боен крясък и ние....

Мъжами заспа на дивана и изпусна дистанционното. Отивам да си го писпивам у креватя. Joy

# 41
  • Мнения: 52
Тони добре завърнала си се  Hug Разказвай как мина ваканцията в Бг и чакаме снимки  Wink
Гери никакво спане ами зареждай кафе машината и идвам на кафе  и аз съм от твоята групичка  Laughing
честита машинка със здраве да си я ползваш   bouquet
Рози по бързо да се оправя малкия сладур  Praynig целувки от мен  Hug
Мими ти как си  Hug  сигурно много работа имаш  Sad отказали Иви от количките
Мимки и ти как си  Hug
Анет  Hug  много апетитни кроасанчета си сложила  Heart Eyes ти още ли си на диета
Днеска ходих да видя едно бебенце една приятелка вчера роди и ходих да я видя в болницата.Колко мъничко ...едни мънички ръчички...краченца  Heart Eyes Че останах да и помогна да смени памперса тя милата още я страх  Party Кога Валито беше толкова мъничък .......колко бързо минава времето  ooooh!
На всички  Hug Hug Hug

# 42
  • Мнения: 1 156
Дубрутру мацки

Амига, приемам те, ама из4акай малко дуШице да попрестанат жегите, към септември / той Ще бъде май Laughing/ е по поносимо. И все оЩЕ можеШ да попе4еШ дупенце на плажа.

Тони, пиШи неЩо бе моме, 4е много те мислим.

Аз Ще ходя да поработя малко и после на Шопинг. За днес имам трудната зада4а да си купя бански, моля се на Господ да намеря неЩо като за мен.

4ао мацки и до после,

# 43
  • Мнения: 350
здравейте сладури, Hug
борбата продължава и още как, ей не е лесно да ме умори човек, гледам да се абстрахирам доколкото мога от разните му там дразнители, чисто и просто го давам че не съществуват тези хора за мен от което пък те се дразнят много че не им обръщам внимание. реших за себе си че не заслужава да си тровя нервите, имам си едно прекрасно момиченце, което огрява и осмисля целия ми живот, и един мъж който дава всичко от себе си за да можем да сме добре и доволни, е в момента е в нервна криза благодарение на работата му, но и това ще мине след известно време е поне се надявам де. То все ще се намери някой да се опитва да ти разбие семейството, от ясно по ясно е. Как осъзнах това ли, ами стигнах до там че започнах да имам проблеми със здравето, ходих на лекар в четвъртък и тя ми каза че всичките симптоми са на нервна почва, тогава осъзнах какво правя със себе си и със детето което се изнервя като ни гледа че се караме. те това е на Ники растат нови зъби и е ужас постоянно иска да я нося, за отбиването я отбих ама тя още си търси гърдата даже преди малко ми бърка в пазвата и вика цице ама аз я научих че то наня и няма мляко, и тя ми вика еййй, и аз и казвам че нанят и тя престава повече да ги търси.
Анет дано да се разминат при вас неприятностите. Как е малък Алексчо?
Рози дано по леко да изкара шарката Хектор. Hug
Амига вярно е че децата растат като гъби, спомням си Никол като се роди колко малка беше и мен ме беше страх да и сменям памперса, беше ме страх да я докосна.
Ами това е отивам да си оправям детето, че взе да святка и загася лампата и взе много да протестира.
за всички Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 44
  • Мнения: 2 195
Много благодаря за инфото!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт