Почитатели на Майкъл Джексън 2 - You Are Not Alone

  • 44 581
  • 911
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 7 257

Нека не сме крайни.Той отдавна е признат и като личност и като творец.Майка Тереза не е светица,та Майкъл ли.
Нооо(ако е верно)това по-ми се вързва.

http://www.telegraph.co.uk/culture/music/michael-jackson/5784734 … hael-Jackson.html

Да, така е, въпреки, че все ще се намери някой журналист /като въпросната редакторка на "Хай клуб" и немския журналист, който го пращаше в Чистилището/ да изплюе някоя подла статийка. Дай да го оплачем горкото момиче на 14г, което вместо да си гледа лятото, тръгнало да се интересува от някакъв си умрял певец. Радвам се, че има такива деца, обаче от такива "писачи" ми кипва!!

Това за лунния кратер го бяха пуснали в тая тема или предната, не помня, но има такова нещо.

Относно това с Ватикана, няма как да стане, просто ако наистина има някакви помисли в тая насока това ми говори по-скоро, че и там са впечатлени от благотворителната дейност на Майкъл и отзвука след смъртта му.

# 841
# 842
  • Мнения: 87
Оставям ви с тази снимка на Майкъл и отивам на работа  Sad

# 843
  • Мнения: 1 037
Момичета искам да споделя с вас една снимка, която мн ми  хареса  Party - кобинацията на тениската със сакото и панталона е уникална http://mjjpictures.free.fr/2009/various/doctor_14/002.jpg

# 844
  • Мнения: 4 195
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-1199092/La-Toya-Jac … I-felt-start.html

цялото интервя с ЛаТоя - учудва ме, мислех, че имат малък конфликт, явно не е било така.
Нейната версия на нещата, е и моето мнение за всичко, и в момента съм във фаза омраза и желание да одера живи онези, които са били до Майкъл последните години..........нанита, бодигардове, псевдодоктори и тн гадове....да им приседната парите, които са изкарали.
Ла тоя казва - имението му се даваше за 15 000, но на Майкъл го дадоха за 60 000 на месец, само защото е МДж. - изроди, свещички да си купят със всички иакзарани пари, халал да са им, няма ненанказано зло....

# 845
  • Мнения: 940
Неговия дерматолог нали каза че Майкъл  искал да остане винаги млад ,това му била фих идеята за операциите.

Аз да ви кажа много го харесвам от Ерата на  dangerous със златния панталон и после хистори ...точно на  турнетата на които съм била  но той не може да си остане все такъв снимките които лилиууу пусна със откопчания цип са от миналата година и естествено там е  със 12 години по възрастен. Peace

Според мен никой не можеше  да го спре колкото и да се опитват ,просто не виждам как е щяло да стане  - спира всякакви контакти ,бодигардовете му не те допускат и...край...шанс нямаш никакъв...Единствено ако беше доживял децата да бяха по големи и да бяха го видяли и те да се опитат ,това му е бил шанса само децата но уви те са малки и милите хабер са нямали съм сигурна...
Неговия близък приятел Диипак Чопра и даже синът му  са се опитвали да му говорят и да го вразумят но той единствено е казвал "ти не разбираш"  и после не е искал да говори с тях,преустановявал контакта.

# 846
  • Мнения: 19 351
Не беше ли Ла Тоя, която беше каzала, 4е наистина е имал сексуални врьzки с деца?

# 847
  • Мнения: 1 037
Не беше ли Ла Тоя, която беше каzала, 4е наистина е имал сексуални врьzки с деца?
Да точно тя обясняваше че е педофил и след това, че брака му с Лиса Мари Пресли е бил сделка. Сега се зачетох в някой неща и ми  направи впечетление, че книгата на ЛаТоя, в която обвинява баща си че ги малтретирал и че брат и е педофил е излязла 1991. А първото дело на Майкъл е от 1993.  Thinking Та се зачудих ако има някой по запознат да питам слуховете, че е педофил да не би да тръгват от ЛаТоя или има и по-ранни обвинения. ooooh!

# 848
  • Мнения: 4 195
Няма по - ранни......
имам чуството, че ЛаТоя се опитва да извлече дивиденти. Наистина мисля всичко, което е казала в интервято, но не смятам, че е искренна.
Аз съм убедена, че Майкъл имаше най - силна връзка с Джърмейн и Джанет, въпреки,че е обичал цялото си семейство, но винаги съм оставала с това впечатление.
И къде е сега Джанет.........видяхте ли я на Бет наградите - видяхте ли този дълбоко страдащ поглед, та тя едвам се държеше на краката си......
Продължавам да смятам, че онези, които не виждаме откакто Майкъл умря са били истинските хора до него - Даяна Рос, Елизабет Тейлър, Джанет мълчи, майка му мълчи, Куинси мълчи........за мен, това са били истинските хора до него, Макколи мълчи, а той никак не е малък вече......иска ми се да вярвам, че това са били неговите истински хора, верните и обичащите го, с такова впечатление съм останала аз за 20 години вярна служба като фен........

# 849
  • Мнения: 4 534
Относно Ла Тоя...
Четох в статията за нея в Уикипедия, че когато прави онова изказване, че е възможно Майкъл да е блудствал с деца, го е направила под натиска на тогавашния си съпруг, Джак Гордън. Баща й я омъжил за него (не знаех, че и в Америка е възможно да се случи), а той е бил ужасен човек, държал се е зле с нея и по негово настояване е направила куп глупости, вкл. снимките в Плейбой май. В крайна сметка успява да се разведе с него и след развода се сдобрява и сближава със семейството си, с което е скарана по-рано.


Продължавам да смятам, че онези, които не виждаме откакто Майкъл умря са били истинските хора до него - Даяна Рос, Елизабет Тейлър, Джанет мълчи, майка му мълчи, Куинси мълчи........за мен, това са били истинските хора до него, Макколи мълчи, а той никак не е малък вече......иска ми се да вярвам, че това са били неговите истински хора, верните и обичащите го, с такова впечатление съм останала аз за 20 години вярна служба като фен........

И аз съм на това мнение.

# 850
  • Мнения: 7 257

Продължавам да смятам, че онези, които не виждаме откакто Майкъл умря са били истинските хора до него - Даяна Рос, Елизабет Тейлър, Джанет мълчи, майка му мълчи, Куинси мълчи........за мен, това са били истинските хора до него, Макколи мълчи, а той никак не е малък вече......иска ми се да вярвам, че това са били неговите истински хора, верните и обичащите го, с такова впечатление съм останала аз за 20 години вярна служба като фен........

И аз мисля така, хората които мълчат и не видяхме на мемориъла, наистина са го обичали.

Аз също се учудих от тия напъни на Ла Тоя сега,  назначила 2рата аутопсия, изявления, че е убит. Много активна. Чувство за вина ли, какво ли?

Момичета търся си You Are My Life на мп3, в data я няма. Къде мога да я намеря?

# 851
# 852
  • Мнения: 16
liliyyy, много мерси за снимката, не я бях виждала. Прекрасен е  Heart Eyes

Според мен в семействоето е бил еднакво близък с всички. Тоест еднакво неблизък. Особено последните години. Къде ли не живя, в Бахтейн, Англия, напред-назад. Те хората не са му ходили само зад гъза навсякъде... Във всички сайтове пише различни неща. Аз бях чела, че е най-близък с Тито. Сега казвате, че с Джармейн е бил най-близък. Според мен, както казах, с никой не е бил близък или по-скоро достатъчно близък. Но това да си мои предположения, де, няма как да знаем каква е била истината.

Между другото преоткрих албума му Off the wall. По цял ден го слушам.  Heart Eyes Някакви супер неангаживащи песни, с приятна мелодия, малко ретро.   bouquet

Мен на снимките ми харесва тениската на Смърфовете  Crazy Вижте само колко е изтъркана, сигурно я е носил с години.

П.П. Момичета... от мемориала следя всеки ден колко души влизат в темата. По време на мемориала бяха 140. Следващите 2 дни бяха по 40, сега са по 20 горе-долу. Не забравяйте темата  Cry Cry

# 853
# 854
  • Мнения: 19 351
ЛаТоя каzва, 4е живеела на 3минути от вилата му в Бевьрли Хилс, а го е видяла zа последно на сьбиране на семейството 3седмици преди смьртта му. Много ми е странно как така персональт е дьржал семейството настрана и не ги е дпускал да го виждат.

Общи условия

Активация на акаунт