Гоблени 60

  • 50 049
  • 323
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 618
marulka_s Страхотно е Ангелинчето, разбира се много нежно Hug

Аз се вкючвам в темата само когато имам какво да кажа или покажа. Неразбирам защо във всяка тема има хора на които цял свят им е крив. И на мен ми писна да чета само идиотщини. Ами направете си тема на недоволните и пишете там.И имайте някакво уважение към останалите и проявете елементарно възпитание. Преди няколко месеца същото се случи в тортената тема, ами от тогава загубих желание дори да влизам там, спрях и торти да правя. Трябва ли пак да ми се случва? Tired

Последна редакция: ср, 15 юли 2009, 13:43 от destini

# 301
  • Севлиево
  • Мнения: 491
marulka_s много точно казано  Peace И страхотна Ангелинка  Hug

# 302
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Мarulka много хубава е станала Ангелинка.
Исам да помоля за схема и ключ на тези зайци!

# 303
  • Мнения: 7 107
Марулче, Ангелинка е страхотна!!!

И аз имам рамкиран гоблен за показване :



Сега съм на тема коледен чорап  Laughing, та съм започнала един, скоро ще показвам  Peace.

# 304
  • Мнения: 496
Ами направете си тема на недоволните и пишете там.И имайте някакво уважение към останалите и проявете елементарно възпитание.
Подкрепям с две ръце!!! Има хора,които се включват основно,за да демонстрират неприязън към Хипатия.Мисля си,че ако някой иска да води лична война с някого,не темата за гоблени трябва да е бойното му поле  Thinking
marulka_s ,браво за думите ти,относно колекционерството bouquet Много хубаво и точно си го написала Peace
 Ангелинка е станала прелестна,както и всичко,което съм видяла изработено от теб!

Аз започнах едни ябълки,но нямам време и малко съм ушила.Ето ги
,това трябва да стане

Редактирам се, Зори, грее просто гобленчето,красота   bouquet


Последна редакция: ср, 15 юли 2009, 14:18 от Anik@

# 305
  • Мнения: 65



След малко и ключа - само да видя къде да го кача
Ето схемата в РМ - там е и ключа
http://dump.ru/file/3061826

ето и само ключа
http://dump.ru/file/3061836

Последна редакция: ср, 15 юли 2009, 14:31 от Къдравелка

# 306
"Тази тема е за да си помагаме , за да се похвалим, за да се оплачем / дано не се случва често/ .
 Да споделим опита си и знанията си с другите, да попитаме, ако трябва и 10 пъти докато разберем правилно.
 Винаги съм казвала, че по-добре е да питаш  с риск дори и в собствените ти очи да изглеждаш бавнозагряващ, но да разбереш отговора, а не само да го имаш."

ЗАБРАВИХТЕ ЛИ ТОВА!МОМИЧЕТА-А-А! #Cussing out

# 307
  • Мнения: 5 695
Обръщам се към момичетата от Варна. За колко време става рамкирането в ателието на "Кюстенджа" /правилно ли го изписах  newsm78/?. Примерно ако го дам в понеделник до петък дали ще е готово.... И втори въпрос /отговаряли сте, но не помня отговора  Embarassed/ - къде се намираше точно ателието?

# 308
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Обръщам се към момичетата от Варна. За колко време става рамкирането в ателието на "Кюстенджа" /правилно ли го изписах  newsm78/?. Примерно ако го дам в понеделник до петък дали ще е готово.... И втори въпрос /отговаряли сте, но не помня отговора  Embarassed/ - къде се намираше точно ателието?

Предполагам, че ще стане за петъка или най-късно в събота (работят до 14:00), особено ако им се примолиш (зависи и колко работа имат в момента и колко ти е голям гоблена).
Ателието се намира в жилищна кооперация, на партера (отваря се със звънец) фирма Империал. Намира се тук http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=6567b208a24c4897057e978dfaf1c … &initsearch=0, нечетен номер, от страната на училището.

# 309
  • София
  • Мнения: 790
Цитат
ул." Кюстенджа" 3, казва се Арт империал,  
телефон- 052/634109.
Не съм от Варна, но по тая информация можеш да го намериш на картата и да звъннеш да питаш за колко време ще е готово  Peace

Иначе видях доста красоти, дали няма да пропусна някого  newsm78
Едни малки пеперудки с цветче, но много ефектни  Flutter
Ангелинка, дето е просто чудесна  newsm51
И Зори, влюбих се - я подшушни къде живееш  hahaha

# 310
  • Мнения: 57
Момичета влюбих се в това http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=6185443 моля помогнете ми да намеря по-челива схема.Благодаря ви придварително./аз май търся помощ в най- неподходящия момент/

# 311
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Къдравелка благодаря за схемата и ключа   bouquet.
Полезна ми беше и подробната информация за ателието за рамкиране на Кюстенджа. Трябва да намеря тази седмица време да отида да дам готовия гоблен.

# 312
  • Мнения: 43
Благодаря за помощта! Hug

К@ми, аз имам една "Мона Лиза" ,която е 1:1 ....качвам я тук ....ама е на Cuadros ,  Peaceда знаеш 

Много благодаря! Hug
Понеже не съм много наясно, това значи ли, че няма да мога да шия с конците, които имам, трябва да ги сменя, за да ползвам тази схема, така ли?

# 313
  • Мнения: 65
Момичета, май слънцето ви се отразява зле. Докога във форума за ГОБЛЕНИ ще има недоволни? "НИЕ ТУК ШИЕМ ГОБЛЕНИ И САМО ТОВА НИ ВЪЛНУВА" - не си го измислям аз. Като толкова искате да си казвате нещо, ми пишете си на лични. Аз всеки ден по няколко пъти си я отварям тази тема, за да науча нещо, за да се порадвам на показаните красоти, за да попитам, когато нещо не ми е ясно /не е срамно/.
То темата заприлича на нищо. Само се чудите как да се заядете една с друга. Срамота. Големи хора сте, а се държите като деца. Все нацупени.
И не разбирам какво пък толкова я нападате Хипатия, пък и Кетри. Айде върнете се назад в темите и вижте кой най-много помага. Или точно това ви дразни? Само да напише нещо и все някой ще се намери да я засече.
Омръзна ми да предавате негативизма си на тези, които наистина се интересуват от ГОБЛЕНИ.

Не ме разбирайте погрешно, никого не визирам конкретно, и никого не защитавам. Но това вече на нищо не прилича.

# 314
  • Мнения: 7 107
Иваничка, в най-северозаПАДНАЛАТА част на България  Laughing, но това не ми пречи да обичам да посрещам гости. Заповядай, пък за гоблена ще се разберем някак си   Whistling.

Общи условия

Активация на акаунт