ВАРНЕНКИ през юли са на плаж-бронзовият тен не е мираж.

  • 17 407
  • 287
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 554
не съм на плаж #Cussing out зададоха се гадни купести облаци и си останахме тук,слязох към морската,и сега се прибрах,видях бебе Кайо,голям бонбон Heart Eyes

# 241
  • Мнения: 125
Здрастиии!
Жива да е градската, че попита, аз нали съм изселник, не знаех за фестивала, а точно тогава ще сме във Варна и ще го отразим подобаващо, че ни е зажадняла душата за фолколор! Като се домъкнем до БГ  ще тестваме телефоните и ще пусна номер, ако някой от познатите (или непознати) мами иска, да звънка.
Галче, и аз смятам, че овесените ядки  Naughty
Чудя се да споделя ли едно от най-големите унижения, които преживях в последно време или да го разкажа цветно после.  Heart Eyes

# 242
  • Мнения: 1 554
Ивчок,разкажи,ако ще ти олекне Peace

# 243
  • Варна
  • Мнения: 893
не съм на плаж #Cussing out зададоха се гадни купести облаци и си останахме тук,слязох към морската,и сега се прибрах,видях бебе Кайо,голям бонбон Heart Eyes

 Mr. Green добре че се обади аз съм като кон с капаци Crazy

Цвети ...абе минахте ли с твойта дружка през детския кът? видях две мами със розова и синя колички ама вече бяхте в гръб, та не посмях да викам Blush ние бяхме седнали пред батута , Лора бесня там  Mr. Green

# 244
  • Мнения: 1
Virginity да и от там минахме днеска голяма разходка си направихме Джесито беше послушна но като се пребрахме............. smile3511

# 245
  • Варна
  • Мнения: 3 269
Момичета, някой може ли да ми даде актуален телефон на поликлиниката на Окръжна болница? Там ми е GP-то, но имам само стар телефон, който почва 21-36/... и вътрешния. Звъня на регистратурата им, никой естествено не вдига  ooooh!
Alexandra Hug
тел. 052 65 59 11, 052 61 37 77, 052 64 82 31 факс 052 64 82 41  -и казваш да те свържат с джипито ти в поликлиниката към болницата
ето още инфо за болницата
http://www.svetaanna-varna.com/view.aspx?f=241&s=232

Стана със 6926/... и вътрешния номер  Peace

# 246
  • Мнения: 109
питай "вътрешен човек"  Wink  Peace Crazy

# 247
  • Мнения: 2 960
Помислих,че темата ни е закрита ConfusedДнес никой не е писал.МалИИИИИИИИИИИИ ooooh!
Да ви разкажа как "интересно"започна моята сутрин.
Оправям си аз къщата,приготвям закуската ,а през това време Виктор си играе-уж.
По едно време се усещам ,че някак много е притихнала работата и не го чувам това човече мамино Heart Eyes
Тъкмо да отида да го вид,на външната врата се звъни.Комшийката от балкона срещу нас на прага ни. Shocked
Казва ми" Абе да знаеш синът ти изхвърли през балкона около 20-тина играчки и две възглавници." #Crazy
Влетявам с първа космическа при Виктор ,а той кротък ,тих  Mr. Greenстои през вратата на балкона и се прави на невинна мушица.Като погледнах през терасата Crazyмайко мила......половината заден двор изпъстрен с играчки Mr. Green

# 248
  • Мнения: 109
днеска е ПОСЛЕДЕН ЮЛСКИ ДЕН,
А никой не пише в тематааааа #Crazy #Crazy

как да не я предлагам ,Данинка??
виж...сега каква стана тя...утре 01 август,а ние сме наникъде...
кой ще измисли заглавие? ooooh!
аз предлагам:

През Август ВАРНА пее и танцува,а Варненчето весело лудува!

Този месец ми е любим- започва танцов фестивал,после майка ми има рожден ден,после е празникът на града ни....и най- големия християнски празник!

Момичетааа...къде се скрихте??? Whistling Whistling Whistling



хахааа ,Дани - това май им е от възрастта- Анито преди седмица /не без дейното участие на кака си !!!/ изхвърли през терасата една купа с чеснови глави...и идва съседа и вика - от вашата тераса хвърчат чеснови глави..все пак пари сте дали,аз затова да кажа.../кодошник!/ и познай как слиза каката долу и събира всичко...

# 249
  • Мнения: 1 554
тука сме бе,чакам  да ми почнат сериалите Crazy

Данинка,опасен малчуган си имаш ти,и мен какво ли ме чака Outta Joint

# 250
  • Мнения: 3 995
Ами аз само чета Wink
А междувпрочем си продавам колата ако някои се интересува може да погледне  тук

# 251
  • Мнения: 1 554
ай стига я предлага тая кола,КРИЗА ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ Joy

# 252
  • Мнения: 109
защо така ,Дилянка????

Вале- кой сериал гледаш??? Wink Crazy Crazy и аз ще погладя до "мелодията"

# 253
  • Мнения: 1 554
е как кой? мелодията Heart Eyes и другия гледам, Crazy сълзи над босфора

в пенсионерка съм се превърнала..........

# 254
  • Мнения: 109
валееее...направо сме пенсионерки!!!
Анито я сложих с гащи- нормални ве4е да спи,та да видим...дали ще има опикаване...
ти следиш ли редовно мелодията,4е аз нали поработвам и понякога гледам повторенията по диема фемили...???
малиии още един месец и Анито ще тръгва на градина..
Дилянка,ти ще пускаш ли изследвания на Ники??

Общи условия

Активация на акаунт