ВАРНЕНКИ през юли са на плаж-бронзовият тен не е мираж.

  • 17 364
  • 287
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 743
jara   bouquet. ей сега ще драсна едно ЛС на Ivy Hug

# 61
  • Мнения: 466
Здравейте, някой може ли да ми помогне с инфо за квартира за съпруга ми около АГ болницата във Варна.
Трябва ми за края на месеца за 7 дни, моля ако някой има нещо предвид, да ми пише тук или на лични, или на e-male: stellahh@abv.bg

# 62
  • Мнения: 1 167
Добро Утро, някой да знае защо няма вода в р-на на Чаталджа и кога ще я пуснат newsm78 newsm78 баш в събота сутрин намериха  #Cussing out #2gunfire Спряха я в 06.00 и досега нищо #Crazy #Crazy

# 63
  • Мнения: 3 980
 Whistling Няма и да я пуснат скоро  Wink
Те от снощи копаят булеварда пред нас.От около 2 седмици имаше проблем с извираща от една дупка вода и снощи къртиха.
Дупката е пълна с вода и не ми се вижда скоро да свършат Confused

Мъжо ми супи степер   261uu

# 64
  • Мнения: 109
вода ще има в 14 часа...не по- рано,за съжаление..и ние нямаме!!

# 65
  • Мнения: 3 980
 Whistling ама не я чакайте в 14ч.
Още правят нещо тука а по Македония продължава да тече вода Rolling Eyes

До сега бяхме в морската с Амарето и Морска  Grinning
Децата се наиграха сега трябва много да спят  Whistling


Дежурният от водното дружество уточни, че отстраняването на аварията отнема по-дълго от предвиденото време и по всяка вероятност абонатите ще получат вода към 17.00 часа.

 Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 11 юли 2009, 14:42 от DZ

# 66
  • not found
  • Мнения: 581
То почти винаги е така , дават някакъв срок и винаги се забавят  Flutter

# 67
  • Варна
  • Мнения: 893
ето ни и нас. малко сме смачкани още  Mr. Green
http://andonova.multiply.com/photos/album/15/Kaloyan

# 68
  • Мнения: 3 743

Как смачкан, бе? Страхотен е младежа Heart Eyes. С каква фешън прическа и дълги мигли е, пу-пу. Много да слушка и да ви радва Hug

# 69
  • Мнения: 3 980
ИМАМЕ ВОДААААААА  Grinning

# 70
  • Мнения: 95
Мацки, аз имам един кърмачески проблем Blush. Лявата ми гърда от 2 дни е болезнена и зачервена, не е твърда и няма топчета, но вдигам постоянно температура. Вчера пробвах зелеви компреси и горещ душ, а днес риванолови компреси, но продължавам да вдигам Т. Някой имал ли е подобен проблем Rolling Eyes
До преди ден имах същите проблеми, гърдите ми бяха станали огромни Shocked Слагах зелеви листа и  камфор. Помогна ми едни хомеопатично лекарство Рицинус Комулис 5 - 30 разреждане.

# 71
  • Мнения: 109
Верджи,страхотен е Калоян!!Ама и как си приличат с Лорка Wink страхотни дечица сте направили с Найден!!!Евала !!!

 Peace Hug
и при нас дойде водата в 14.15...направо  се кефя...с 2 чувалчета корнишони и една торба - 10 кг тиквички,....Wink познайте какво правих до сега ... newsm78

# 72
  • Мнения: 143
Вержи страхотен е Калоян а според мен много прилича на теб  Wink
А ти изглеждаш свежарка,браво  bouquet

# 73
  • Мнения: 3 595
Вержи прекрасен Калоян  Heart Eyes Да го нацелуваш, изглеждаш прекрасно  bouquet

# 74
  • варна
  • Мнения: 74
Вержи, страхотни сте...бъдете здрави и безкрайно много щастливи. Ние сме вече на 21 дни, но не искаме да си спим в кошарата и това е голям проблем, търкаме дивана в хола - някой имал ли е такъв проблем.

Общи условия

Активация на акаунт