Драскотина върху керамичния плот?

  • 12 721
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 167
От две седмици ползвам стъклокерамичен плот. Много внимавам, чистя с микрофибърна кърпа и обедмаслител.Снощи ми се сви стомаха  ooooh!- забелязах около 2см драскотина върху кръга на кръглия котлон с двете разширителни кръга. Моля да споделите имате ли надрасквания по вашите плотове.....т.е. колко да се тревожа   newsm78

# 1
  • Мнения: 1 165
По моя вече има не една драскотина.Мънички са, но има.Къде от почистването, къде аз нещо съм го драснала, ама какво да се прави

# 2
  • Мнения: 167
tinche, а колко време ползваш твоя плот? Малко се поуспокоих....може би драскотините не са толкова фатални за работата на плота.

# 3
  • Мнения: 1 165
Ами, около 5 месеца.На майка ми е от 12г. някъде, също е поиздраскан, но си работи без никакви проблеми.Не се притеснявай, случва се, но не е фатално

# 4
  • Мнения: 23 138
И аз имам драскотини на плота.внимавай,като местиш тенждерите и тиганите върху него.Няма как да сотгане като нов,но не пречи на работата му.

# 5
  • Мнения: 1 305
И аз моя много го пазих и вардих, но след 1м ползване и аз си имах първата драскотина.
Когато го ползвам винаги си забелязвам драскотината, макар и да е малка се там са ми очите.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Ползвам керамчния плот от 2 години. Няма нито една драскотина. Веднъж имаше нещо, което изглеждаше като надраскано и се бях притеснила, но се изчисти, явно не е било. Надрасканото не пречи на експлоатацията.  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 6
И аз имам на моя една около 2 см, но не пречи на работата на плота. Ползвам го от около 9 м. Наистина се набива на очи, но какво да се прави  Laughing

# 8
  • Разград
  • Мнения: 2 102
И по моят има драскотини, не ми пречат. Забелязвам си ги обаче.

# 9
  • Мнения: 13
Вчера и аз мислех че съм надраскала плота. Изглеждаше ужасно. Днес си купих един препарат от магазин dm. Denkmit,Glaskeramik-reiniger.Струва 3.19лв. в черно шише. Сега плота ми е като нов!

# 10
  • Мнения: 4 380
Моя целия е надраскан, но ако не вземеш лупа не сезабелязва. Чудя се как го почиствате като му треперите за драскотини.Откачена работа. Златните ви котлони! Laughing

# 11
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Чудя се как го почиствате като му треперите за драскотини.Откачена работа. Златните ви котлони! Laughing
Ееее,стига де,новички  са им още и се радват мамичетата,нормално.
Тия драскотини са щото много ги чистите,верно,хаха.Я  ги оставете с 1 мм лой отгоре да видите-нищо не може да ги надраска.

# 12
  • Мнения: 8 999
И аз имам. Не мога да преценя дали е драскотина или пукнато /пак е около 2 см./, но вече трета година го ползвам така и нямам други проблеми. При мен също се появи още съвсем в началото.

Общи условия

Активация на акаунт