СЪЛЗИ НАД БОСФОРА-цената на саможертвата 2 тема

  • 65 459
  • 444
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 3
Снимка на Едже и Халит, когато са играли заедно и спрягани за двойка

                                 

# 391
  • Мнения: 636
Къде е качен вчерашния епизод. Прехвърлих линка в тази тема, но го няма.

# 392
Къде е качен вчерашния епизод. Прехвърлих линка в тази тема, но го няма.
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=181446&hit=1

# 393
  • София
  • Мнения: 2 431
Според мен Еге излъга, не обича Зейнеп. Жалко за нея...

# 394
  • sofia
  • Мнения: 56
и аз така мисля , че не я обича, но тази лъжа още повече я кара да страда

# 395
  • Мнения: 81
Много размишлявам коя от двете заслужава повече това семейство.Гледам Леле, жал ми е за нея. Гледам Зейнеп - пак ми е жал......... но някакси със сърцето си усещам че не е права и е редно да си ходи. Еге не я обича, ама никак. Много му се иска да си го върне на Леле и използва Зейнеп, като сам себе си се опитва да се убеди че е щаслив със нея.

п.п.  На Леле с руса коса повече и отиваше.

# 396
  • София
  • Мнения: 3
И аз мисля, че въпреки напредъка в отношенията си  и близоста, която показаха Еге и Зейнеп, той не я обича. Взаимно се самозалъгват.Еге иска да си отмъсти на Лале, а Зейнеп иска да забрави Керим. Полагат усилия да бъдат щастливи, но   Naughty не се получава! И двамата страдат по своему.Зейнеп не трябваше да се връща.Направи грешка. Ще страда още повече.
Атеш ми се струва пак ще остане от другата страна на барикадата newsm78. При толкова жени,  които го ухажват,  да не изневери на чувствата си, продължава да страда!

# 397
  • София
  • Мнения: 3
п.п.  На Леле с руса коса повече и отиваше.

                                       Едже с друга визия


                     

# 398
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Е много сладък тоя Атеш!

# 399
  • София
  • Мнения: 3
Е много сладък тоя Атеш!

Гьокхан Тепе поздравява феновете на д-р Атеш

   

с най-новото си изпълнение от последния албум  

                http://vbox7.com/play:329ce685

Последна редакция: чт, 23 юли 2009, 10:18 от Kati52

# 400
  • Мнения: 90
Ееее много е хубав Heart Eyes

# 401
  • София
  • Мнения: 15 499
Защо вече два дни ми се струва,че актрисата играеща Шейда е бременна.Все се загръща с жилетката, все я дават само горната част от тялото, А като я дадат цялата май има коремче?Само на мен ли ми се привижда или наистина е бременна?Може би затова ще я "убият" във филма?

# 402
  • Мнения: 8
Защо вече два дни ми се струва,че актрисата играеща Шейда е бременна.Все се загръща с жилетката, все я дават само горната част от тялото, А като я дадат цялата май има коремче?Само на мен ли ми се привижда или наистина е бременна?Може би затова ще я "убият" във филма?

Ще умре ли наистина???
Този при когото работеше ли???

# 403
  • Мнения: X
Шейда  я убиват в предпоследната серия.Така че,не е това причината
От всички герои най-противен ми е Керим.Какъв злобен поглед има към Шейда,не мога да го понасям.Той ми е тип:вълк в овча кожа.Жал ми е за Шейда.Не заслужава чак такова пренебрежение. NaughtyС другите хора и най-вече със Зейнеб е равен със земята,а с Шейда се държи като куче.Яд ме е,че точно за него е щастлив края,не го заслужава.Според мен,най-логичен край за него е да бъде настанен в психодиспансер bowuu

Последна редакция: чт, 23 юли 2009, 10:36 от Анонимен

# 404
  • София
  • Мнения: 3
Малко светски новини
Публикувана: Сряда, 22-ри Юли 2009, автор: 24 Часа;
 
Едже Услу (Лале)


Колекционира... въздух

Едже Услу колекционира въздух от държавите, които е посетила. Тя си носи празни бутилчици от по 50 мл навсякъде, където излиза в чужбина, и ги затапва при визитите си. Досега е събрала над 30 шишенца. “Това хоби ми е още от ученическите години. Запалих се от най-добрата си приятелка в гимназията”, разказва актрисата.

Общи условия

Активация на акаунт