Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 15

  • 52 596
  • 767
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Танче, мерси за темата!   bouquet

# 16
  • Мнения: 252
 

         bouquet

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Пазаря вече 2 пъти директно от Мадъркеър. Плащам с кредитна карта. Като адрес за получаване съм дала този на Емпреса. Много съм доволна! Няма комисионни- плащаш си само доставката до България. Първата ми поръчка беше по-голяма- над 150 паунда доставката до англисйкия адрес е безплатна, отделно на мен незнайно защо ми направиха още 6 или 7 паунда остъпка (поръчката ми беше за около 210 паунда).  Peace

# 18
  • Мнения: 23
Танче мерсаж злато  newsm51

# 19
  • Мнения: 1 269
Цитат
Здравейте,искам да си поръчам някои неща от адидас,бихте ли споделили коя фирма да избера.Без ДМ:)
и аз мисля да порьчвам от адидас през дм.... би ли споделила, защо не искаш да порьчваш от тях?

# 20
  • Мнения: 311
Танчето    bouquet
LaDiDa как така даде адреса на епреса от къде го взе, или се свърза с тях. Обемни неща пазарувала ли си? Количка, Кошарка??? Ти си ми надеждата, аз съм много зле стига да не ти досаждам разбира се както и на останалите момичета  Embarassed
LaDiDa   ако искаш пиши ми и на лични. Знам ли и аз кое е по добре  Confused

# 21
  • Мнения: 11 676
Да ви следя  Peace

Танче за темата  Hug

Matia за теб   bouquet (благодаря ти за поръчката, по-добре късно, но нещо все не ми стига времето този месец  Embarassed )

# 22
  • Мнения: 23
rumi за нищо ми благодариш Embarassed Hug
От 4 поръчани неща Алмуз доставиха само 1,а само за 1 писаха,че го няма Sick
Вече си имам по едно разочарование от всички посредници Laughing

# 23
  • Мнения: 161
Записче Embarassed и благодаря на Танчето  bouquet

# 24
  • Мнения: 537
Танче, благодаря за темата  Hug

А дали в първия пост да не се отбележат сайтовете, които приемат засега бг карти?

# 25
  • Мнения: 28
Момичета  моля някой да сподели как са номерата на Next?Това 6 на S ли отговаря newsm78
6 е най-малкия размер. Дори мисля, че отговаря на XS, т.е. по-малко е от S. За мен 8 отговаря на S.
Да,точно така XS-6; S-8; M-10; L-12 и т.н.,но можеш да видиш и таблицата в сайта им.

Последна редакция: чт, 09 юли 2009, 23:21 от sansil

# 26
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Танче, благодаря за темата  Hug

А дали в първия пост да не се отбележат сайтовете, които приемат засега бг карти?

newsm10 newsm10 много добра идея, а и ще е полезно за всички. Тенче   bouquet за отново положения труд

# 27
  • Варна
  • Мнения: 677
Има ли някой от Варна, желаещ да се комбинираме за поръчка от Джордж през Римини? А дали може да се поръчва директно с българска карта?

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 4 133
И аз тук да ви следя  Embarassed

# 29
  • София
  • Мнения: 3 854
Танче, благодаря за темата  Hug

А дали в първия пост да не се отбележат сайтовете, които приемат засега бг карти?


Абсолютно подкрепям. Peace
Аз питах и преди,но никой не ми отговори от сайта на Есприт да има някой поръчал с бг карта?

Общи условия

Активация на акаунт