Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 15

  • 52 675
  • 767
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 245

Да ви попитам. Искам да поръчам чорапи, но така и не разбрах как са им размерите. Има такива, при които размерът не е 6-9 месеца, например, ами 3-5.5, 6-8.5. Какъв размер мога да поръчам за 12-18 месечно дете? Обувките и са номер 3, ако това дава някакъв ориентир. Благодаря предварително!

3-5.5! На малкия поръчах номер 6-8.5, като носи номер 6, но са му големи.

# 76
  • Мнения: 84
И аз направих поръчка от новата колекция през Алмъз и съм доволна, че мога да поръчам всичко кето искам, даже неналични неща. А не да ги дебна кога ще се появът и да пускам няколко поръчки.  Laughing
Ето какво ми отговори Яна:
"Можем да поръчаме всички избрани от вас артикули наведнъж и да изчакаме доставка. Имаме възможност и да проверяваме в магазина дали някои от забавените артикули са налични там.
Ако желаете, можем да дадем информация какво е изпълнено веднага и кои артикули ще се наложи да изчакаме. Информацията на сайта не винаги отговаря на реално наличните продукти."

# 77
  • Мнения: 252
3-5.5! На малкия поръчах номер 6-8.5, като носи номер 6, но са му големи.

Hug Благодаря! Пускам ги 3-5.5.

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Чак сега, при това от на мъжа ми компютъра успях да видя новата колекция, от моят все още не се зарежда, вече започвам да подозирам някаква конспирация.  Laughing
Преди това колкото и да го отварях линка, както и да го зареждах най-новото, което се показваше беше това от преди месец което пуснаха, явно проблема е при мен, ама вие междувременно изкупихте всичко, нали.  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 131
аз да попитам,поръчвалите чрез римини,как таксуват 7%в/у сумата+1.30на кг +куриера до адрес има ли още нещо,което пропускам

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
аз да попитам,поръчвалите чрез римини,как таксуват 7%в/у сумата+1.30на кг +куриера до адрес има ли още нещо,което пропускам
Няма друго.

# 81
  • Мнения: 487
Спомня ли си някой още в първите броеве на темата се беше появил някакъв посредник като тези,сайта на който като се отвори беше английски. Кофти обяснение ви давам ама те имаха дълъг списък със сайтове от които можеш да пазариш и там бях открила един с много готини часовници.Сега се мъча да намеря тоя адрес ама. Cry

# 82
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Да попитам компетентните някой поръчвал ли е от тук https://www.hgclothing.co.uk/indexmain.asp
Нещо не мога да се ориентирам дали шипват до БГ?!

# 83
  • Бургас
  • Мнения: 3 082
Да попитам компетентните някой поръчвал ли е от тук https://www.hgclothing.co.uk/indexmain.asp
Нещо не мога да се ориентирам дали шипват до БГ?!
Shipping Worldwide
Worldwide deliveries will be made by Parcel Force again but due to changing delivery prices we can only give a quote once order has been placed and we will email or phone with a delivery quote. Please note that customers living outside the European Union may incur local taxes and import duties, which may involve slight delays. The customer is solely responsible for the payment of any of these additional charges that may be imposed.

Доставят, но първо трябва да попиташ колко ще струва шипинга!  Peace

# 84
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Благодаря, ще взема да им драсна един мейл.

# 85
  • Враца
  • Мнения: 166
Някой скоро да си е правил регистрация в сайта на Next - пише, че адреса за доставка трябва да е същия като адреса на дебитната/кредитната карта. Аз искам да поръчам чрез Емпреса без посредник.

# 86
  • Мнения: 79
Моля момичетата, които са поръчвали от Некст да ме упътят - отговарят ли номерата на детските дрешки?Дъщеря ми е лятно бебе и съм в голяма чуденка какъв размер дрехи за зимата да и поръчам - 12-18м или 18-24 ?!?!  newsm78

# 87
  • Мнения: 2 122
уголемени са според мен
на Стефания й идват големички 2-3 години
на другите марки й вземам 3 години, 98-102 см, тези на Некст са й големички
малките до 12 месеца като че ли си отговарят, или поне онова, което съм вземала за Преслава
От Некст не може да се поръчва с посредник  Tired

# 88
  • Мнения: 79
уголемени са според мен
на Стефания й идват големички 2-3 години
на другите марки й вземам 3 години, 98-102 см, тези на Некст са й големички
малките до 12 месеца като че ли си отговарят, или поне онова, което съм вземала за Преслава
От Некст не може да се поръчва с посредник  Tired

Аз ще поръчвам за пръв път, но мисля, че през Алмуз може  newsm78

# 89
  • Мнения: 2 122
упс, грешка, исках да напиша без  Blush

освен ако нямаш познат в Англия, който да плати с негова карта и да ти ги прати после

Общи условия

Активация на акаунт