Предстои ми ИНВИТРО / ИКСИ ,да поговорим - 20

  • 28 501
  • 796
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 54
Благодаря ви момичета дано ви се връща двойно на всички,а на септемврийската група много късмет.Но аз съм малко притеснени вчера ми прецапа нещо кафяво като пресечено днес го няма,та утре пак ще пусна кръвен да видим какво е станало.Хубав ден на всички

# 781
  • Мнения: 107
много се радвам милички. дай боже да имаме още много положителни тестчета.
честито на всички и леки оставащи месеци. радвайте се на растящите си коремчета и разпращайте мноооооого бременни вирусчета newsm44 newsm44 preggo

# 782
  • Мнения: 1 250
Момичета, искам да честитя на всички положителните резултати.
Сърдечен ритъм наистина се чува Peace, но виждам, че вече сте го уточнили това.
Кали, стискам палци всичко да мине по-бързо и без последствия.
Успех, милички!
Зази, изпращам ти една голяма прегръдка!

# 783
  • София
  • Мнения: 6 302
mucanka, дано няма повече такова зацапване.  Praynig
Рената, пиши как е минал прегледа. Чакаме добри новини.  Grinning
Choosy Hug

# 784
  • Мнения: 1
искам да благодаря много на целият екип на мед.център афродита за доброто отношение и загриженост към всички свои пациенти,за голямото и добро сърце на д-р Баев,който въпреки всички свои грижи изслушва и става съпричастен с проблемите на своите пациентки.На д-р Пападопулос и Вили и Лили благодаря искренно че от невъзможното правят възможно.целувам ви и ви обичам Heart Eyes

# 785
  • Мнения: 142
Привет момичета,

аз съм нова в този форум , но не и в борбата за детенце , имам зад гърба си два опита ИКСИ и в края на септември стартирам трития опит ако всичко е ОК.Пожелавам на всички успех , а на тези с ++++ резултати лека бременост .

# 786
  • Мнения: 283
Благодаря ви момичета за стиснатите палчета и добрите пожелания Simple Smile Hug
Сега да кажа чухме сърдечен ритъм Laughing и това беше най вълнуващото нещо в живота ми.. пожелавам от сърце на всяка една от вас да изпита тази радост..
Изненадата беше че док видя още един плоден сак лошото е че беше с по малки размери и според доки няма да се развие Sad , но каквото е такова дано да имам късмета и щастието да се развие и другото, незнам дали не искам прекалено много от съдбата ама какво да направя.. както и да е дано от тук нататък всичко с бебчо - бебоците да е наред Simple Smile.
 Hug и много ви целувам и пожелавам много късмет на всички

# 787
  • Мнения: 1 768
Елена , честито сърчице мила моя , радвам се за теб  Hug Laughing Хайде сложи една лентичка и не е зле да пуснеш новата тема ,че тази я препълнихме  Laughing

# 788
  • Мнения: 1 622
Ооооооо, че хубавоооо, Елена!!!   love001

Браво, страхотни новини! Много се радвам  Hug! Това ти е мисля първо ин витро, нали? Помня те от темата за инсетата. Значи смятам скоро да се присъединя към вашата компания!  newsm68

  bouquet

# 789
  • София
  • Мнения: 2 367
елена, честито и от мен. Пожелавам ти от сърце да се развие и второто плодно сакче и да си оредната близнашка мама .
Чакаме новата тема , Маринекс е права добре е ти да я пуснш за да е късметлийска за нас чакащите

# 790
  • Мнения: 1 732
Ели,честито и от мен,от сега до края да изживееш най-спокойната бременност и да гушнеш най-сладкия(ите) финал(и)  bouquet

# 791
  • Мнения: 283
Благодаря ви момичета за топлите думи..
Да Margaritka това ми е първото ивитро преди това имам 5 инсета дано всичко е наред до края..
Пожелавам на всички вас това щастие което изпитах аз днеска от сърце Hug Praynig

# 792
  • Мнения: 799
Elena < страхотно Simple Smile дано и второто сакче продължи да се равива, желая ти го от сърце Praynig
ама май наистина е време, някой да пусне нова късметлийска темичка  Laughing

# 793
  • Мнения: 283
Пуснах нова темичка Simple Smile.. сега се боря да си сложа лентичка Embarassed

# 794
  • Мнения: 4 269
sssvetlana, ако лекарствата са от касата (както подозирам),не е редно да ги продаваш.Ако пък си ги закупила отвори си темичка за продажбата им.

Общи условия

Активация на акаунт