Бихте ли станали сурогатна майка?

  • 16 071
  • 455
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 274
Не на 100%, а на 50%  Wink Значи да те имам предвид, ако се наложи  Flutter
Обаче ние тука си разсъждаваме от нашата си гледна точка, а задаваме ли си въпроса какво ще произтече след появата на децата, заченати по тези начини, не че и нас, като са ни правили и раждали са ни питали, но все пак...

Имах предвид, че така виждам нещата - че 100% си е мое.
А не, че от гледна точка на гените, половината са мои.
Иначе, за износването на чуждо дете (съжалявам, но думата сурогатство ме отвращава Sick) в България, според сега действащия Закон не можем да говорим.
Нали знаеш какво ще се случи, ако сега износя и родя твоето дете?
Е, аз не бих причинила това на никое детенце.  Confused

# 61
  • Мнения: 3 459
Не бих. Нито на познати, нито на непознати.

# 62
  • Мнения: 3 268
Не бих станала.Срещу половин милион обаче,много неща могат да се променят.Винаги има "ако".

# 63
  • Мнения: 13 512
Не знам.

# 64
  • Мнения: 3 268
И няма как детето да е мое,като не е мое.Това с процентите си е направо смешно.Няма как дете,което е произлязло от яйцеклетката на друга жена и нейния мъж,да реша,че е мое.То по тази логика и магазинът,дето го държим под наем значи е наш.Еее,то ще е хубаво,ама не е наш.Има жени,дето раждат за пари и в това не виждам нищо осъдително.Дават възможност на някое семейство да си има детенце.Гадост е когато си изоставиш или продадеш детето,ей това е наистина отвращаващо ме.

# 65
  • Мнения: 6 274
.........Това с процентите си е направо смешно.Няма как дете,което е произлязло от яйцеклетката на друга жена и нейния мъж,да реша,че е мое........

Ами, аз това казах де.
Явно не си ме разбрала.  Wink
Ако аз го износя за други хора, няма как да е мое.
Ако дам моя яйцеклетка, ще е мое.

# 66
  • Мнения: 3 268
Ахам да,не съм те разбрала. Peace

# 67
  • София
  • Мнения: 3 421
Не бих станала сурогатна майка. Просто защото знам, че не мога да преживея факта - да ми тупти сърчице, под моето сърце, да го родя, да го видя и после да го дам на друг. Пък дори мозъкът ми да казва - това дете е от клетките на друг.
Който може да се справи психически с този момент - ок, да го прави.

# 68
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Има жени,дето раждат за пари и в това не виждам нищо осъдително.Дават възможност на някое семейство да си има детенце.Гадост е когато си изоставиш или продадеш детето,ей това е наистина отвращаващо ме.
Би ли ме светнала за разликата между "раждат за пари" (неосъдително) и "продадеш детето" (отвращаващо)?

# 69
  • Мнения: 6 274
Има жени,дето раждат за пари и в това не виждам нищо осъдително.Дават възможност на някое семейство да си има детенце.Гадост е когато си изоставиш или продадеш детето,ей това е наистина отвращаващо ме.
Би ли ме светнала за разликата между "раждат за пари" (неосъдително) и "продадеш детето" (отвращаващо)?

Е, разликата е очевАдна.
"Продаваш" СВОЕТО дете, а "раждаш за пари" ЧУЖДО.

# 70
  • Мнения: 17 416
Не бих. Не желая.

# 71
  • София
  • Мнения: 3 099
Има жени,дето раждат за пари и в това не виждам нищо осъдително.Дават възможност на някое семейство да си има детенце.Гадост е когато си изоставиш или продадеш детето,ей това е наистина отвращаващо ме.
Би ли ме светнала за разликата между "раждат за пари" (неосъдително) и "продадеш детето" (отвращаващо)?

Е, разликата е очевАдна.
"Продаваш" СВОЕТО дете, а "раждаш за пари" ЧУЖДО.


По твоята очевАдна логика, осиновените деца са ЧУЖДИ...

Тъпо, нали?!

# 72
  • Мнения: 3 268
Франзелка,разликата от тук до небето.В единия случай продаваш детето си,това е престъпление.Във случая със сурогатната майка някое бездетно семейство наема жена да износи тяхното бебе,защото майката не може.Това си е тяхно бебе,не на жената.Помниш ли как в сериала "Приятели" Фийби износи близнаците на брат си и жена му,защото тя не можеше да ги роди.Ето това е сурогатна майка,утроба под наем.

# 73
  • Мнения: 6 274
По твоята очевАдна логика, осиновените деца са ЧУЖДИ...

По моята логика, ти не съществуваш за мен в този Форум.
Колкото и да ти е тъпо.

# 74
  • София
  • Мнения: 3 099
По твоята очевАдна логика, осиновените деца са ЧУЖДИ...

По моята логика, ти не съществуваш за мен в този Форум.
Колкото и да ти е тъпо.


Много ми е тъпо. Ужасна присъда е това... дано имам сили да го понеса!

Общи условия

Активация на акаунт