Летен ФОТОШОП (Тема 67)

  • 24 252
  • 433
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 293
Минерва, благодаря за насоките, започвам да поправям.  smile3508
Такааа, пооправих, според указанията, обаче, май, понеже, защото,не бях запазила PSD формат  Embarassed се наложи да боядисвам с четка петолинието зад снимката за да го махна от там и дали не стана малко тъмничко?  newsm78 и пробвах с нотичките, но не си го харесах и използвах целия елемент с петолинието и нотите ... Но, стига толкова, макар че на мен ми е доста интересно, а за да не досаждам на останалите ето линк:
http://i458.photobucket.com/albums/qq310/nela_66/111.jpg
Абе, хайде да я покажа по-мъничка:

Последна редакция: пн, 17 авг 2009, 22:28 от nela_66

# 421
  • София
  • Мнения: 224
Привет и от мен!Нещо морско и малко ,колкото да не е празен запис.Май нещо жегата си казва думата и слабо се правят снимки,но Вие творите красоти по всяко време.Възхищавам Ви се на умението и Ви се радвам.

# 422
  • София
  • Мнения: 5 289
Привет и от мен, нека се отчета и аз за днес с две рамки. Grinning




Айде и едно колажче:



Последно и вече няма да досаждам,ама тия сладури ка да не ги рамкира човек. Laughing

Последна редакция: пн, 17 авг 2009, 23:28 от КАРЧЕВА

# 423
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Нели, според мен така рамката е много по-приятна...цветята са "оживяли" и изглеждат страхотно. Сега, обаче, детенцето ми идва малко по-цветно...може да се запази меланхоличното му усещане, ако само то се позатрие от горния слой (който е в Soft Light), дори и да не е напълно, а с полупрозрачна гума Simple Smile Само идея де...не е задължително да си играеш отново...просто си изказвам виждането. За петолинието - по-добре е отколкото само ключа сол, който беше до детето и ми харесва така...единствено ми се струва, че самият елемент е несъразмерен...може би си е от кита. Но голямо браво за корекциите...много ми харесва така...и особено като я видях в по-големия размер Simple Smile  Hug

КАРЧЕВА
, първата е уникална, браво! Страшно ме грабна от пръв поглед. Само защо има по-светъл участък върху бебо? Толкова е страхотна тази снимка, че не ми се иска да има нищо, което да й разваля цялостта и усещането. Жестоки цветове, супер струпване на елементите - така като са по-малки придават много нежност...абе супер! Надписът също много ми харесва...този шрифт ми е от любимите Simple Smile
За втората - също е страхотна. Две неща само - смени шрифта и вдигни синьото цветенце и скъпоценния камък по-нагоре, за да диша композицията и да не се режат тези елементи. На феята не й е нужна сянка (май станаха три:) ) Но иначе - супер, супер. Въобще и в двете рамки хем много хубава цветова гама, хем много нежни и приятни композиции.

Колажът е сладурски, но аз бих използвала дървото като по-голям елемент, под който да сложа детето и чаения сервиз и там да завъртя някаква сладка композиция...малко зелено и синьо за фон...не бих създала стая..малко ми е странно стая с капещо дърво и статуя Wink

Сузанка
, симпатична рамка...много са ви хубави снимките. Може би бамбукът не е много подходящ елемент...какво ще кажеш за палма или сламен чадър? Китарата мисля, че е излишна...просто няма отношение към снимките и композицията.

Ех, как творите...ама аз в сряда ще гледам да се отчета, че сега съм отшелник Wink

# 424
  • Мнения: 293
Карчева, първите три Минерва ги е коментирала професионално, последната ме развесели, много забавна с тези сладури! Минерва, за колажчето на Карчева, на мен ми се струва, че това е отвън, пред къщата, а не е вътре, в стаята, но Карчева ще си каже. Иначе го харесвам.
Минерва, благодаря за коментара за поправките по рамаката ми. Обаче сега ми се доспа и утре вечер ще поправям. И последно от мен за тази вечер (и пак не успях да струпам елементите както трябва-голяма мъка ми е това струпване  Confused ):

# 425
  • София
  • Мнения: 224
Minerva ,благодаря за съвета.Имам следното въпрос-снимам с фотоапарат SONY DSC-W70 няма автоматичен стабилизатор или поне така ми казаха в едно фотостудио,направиха ми настройки,но от известно време много размазва пак снимките.Някой да има идея къде мога да го занеса за да го погледнат и да ми кажат защо така се получава.Нищо не разбирам от настойки на апарат и не мога сама да го оправя.Благодаря предварително.

# 426
  • София
  • Мнения: 5 289
Минерва, развам се, че толкова са ти харесали. GrinningВърху бебето на първата май беше от рамката тва не помня,правих я преди дни,но нещо не беше кат охората и се чудех как да го направя.Втората мислех, че по добре ще стане,но нещо се чудех как да наредя елементите,не ми хареса в крайна сметка,ще се мъча нещо друго да направя.Колажът ако знаеш как го започнах пък как го свърших ooooh!.И тука се чудех кое как да наредя, местих, сменях, размествах нищо не стана, нещо не си падам много по колажите или поне не ми се отдават.А за черно бялата с бебешорите май ще е по добре без тази голяма рамка открая,а? newsm78Какво ще кажеш? ThinkingИ тва с водата дали беше уместно да го сложа там при перата и облаците? newsm78
Пропуснах да кажа, че последната ти рамка мн ми хареса,дали рокличката на детето не трябваше да се подава и отдолу или пък така си е била? newsm78
Нела последните ти две мн ме кефят,само на втората пандите нещо мястото им не ми харесва,но всъщност пък не се сещам къде биха стояли по добре. newsm78

И нещо от днес:

Последна редакция: вт, 18 авг 2009, 11:38 от КАРЧЕВА

# 427
  • София
  • Мнения: 771
Привет, момичета! Нямам нищо ново за показване, защото преди 2 дни се върнахме от почивка, но поне се заредих със снимков материал. Карчева, Нела, всичките ви последни рамки ми харесват много! Нямам търпение да се захващам отново с любимото си занимание.

И сега една почерпка за РД на голямото ми момче! Да ви е сладко!




# 428
  • Мнения: 293
kali, ЧРД на голямото ти момче! Да ти е живо и здраво и много да ви радва!
 newsm59 Tada newsm18  ura  bigdance2  Gift newsm59
Благодаря за почерпката! Страхотна торта!  Crazy Ти ли я прави?

# 429
  • София
  • Мнения: 224
kali , nbirthdayЧестит празник  newsm59.Много щастливи мигове,много здраве и късмет в живота.

# 430
  • София
  • Мнения: 771
Ааа, Нела, такива хубави мога само да ги ям  Wink Мерси, момичета!

# 431
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Kali, да ти е живо и здраво момченцето. Да те радва много и да те слушка Wink
Тортата е един път Simple Smile

# 432
  • Мнения: 7
Кали да ти е живо и здраво детенцето

# 433
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Момичета, време е за нова тема. Заповядайте:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=421139.0

Общи условия

Активация на акаунт