Българин или Чужденец - ако можехте пак да избирате?

  • 17 028
  • 321
  •   1
Отговори
# 15
Аз чесно да ви кажа си предпочитам българин.Чужденците са сухари,ако нямат мангизи са за никъде.Т.Е. ръцете са им навряни в з*****а до лактите.А за ч******о нашите равни нямат.Друго си е да ти остават 3-4 тека на седмица в излишък и да искаш дори да ги отстъпиш на комшийката.
А меката бирена п***а на "чужденеца" ако стане един път в месеца то ще е най-вероятно по време на цикъла.То затова навън на всеки ъгъл има секс магазини,че да могат дамите да си купуват вибратори.А тук на цял квартал сигурно се падат по 1-2 вибратора.

Последна редакция: вт, 30 авг 2005, 01:42 от Honda

# 16
  • Мнения: 1 116
О, Юле и от мен ги имаш двете шаферки, ти само кажи че е дошъл момента Simple Smile Според мен когато срешнеш точния Човек, въобще няма да се питаш българин или чужденец.

# 17
  • Мнения: 1 215
Тъй, аз съм за чужденец, и както казва White Raven "Като моя".
Преди известен (само на мен) брой години имах една кошмарна връзка с един тотален психопат (българин). След него ходих на психиатър, извадих си прокурорска заповед да не ме доближава на повече от 50м и тогава реших- никога вече. Година и половина ме беше страх да приближа мъж и тогава реших- край на българските мъже в моя живот.
Ами не съжалявам, оттогава имах четирима чужденци за гаджета и все се чудех защо по- рано не съм го решила това....
Но иначе момичетата са прави, каквото ти е на сърцето, че аз не съм видяла читав мъж българин, не значи че ги няма Grinning

# 18
  • Мнения: 254
Ами Бибе задавам си въпроса защото винаги сам имала гаджета чужденци. Някак си по-комфортно винаги съм се чувствала сред чужденци. Като на White Raven не ми се е случвало да попадам на single бг, които да ме грабнат с поведението си, маниерите си, възпитанието си... За съжаление и тук повечето българи, които срещам май само им дай скара и каса бира и водно колело с русалки.... Не можеш ги накара даже в гората да отидат на разходка, какво говориме за опера и балет...Simple Smile)  Та се позачудих дали когато видя чужденци автоматично слагам розови очила, а като видя българите ги свалям и съм лесно готова да критикувам:)) 

Отделно си мисля, ако се оженя за чужденец, може би много от моите компании българи няма да се виждат толкова често с мен, защото ще са принудени да говорят на англииски а не всички го правят с удоволствие само заради един чужденец, а и лафовете и вицовете си вървят добре на български.... Т.е. често може и да не сме поканени. А да не говориме, че чужденците не играят и БЕЛОТ хехе:)

Разбира се, че идиоти има навсякъде по света.  На мене много ми харесва една бг поговорка, която скоро научих: Ожени се за някого само след като с него си изял поне 1 торба (50 кг) сол. 

Дано един  ден не ми се налага да трябва да избирам, защото ще ми е много трудно...


# 19
  • Мнения: 940
Аз избрах чужденец  защото изгарях от любов и все още е така, когато го срещнах бях сгодена за българин  и то голям паралия (уточнявам за тези дето ще си кажат че съм избрала чужденеца за парите),той обаче не можа да  стъпи на сегашния ми мъж на малкия пръст по нищо,говоря за обноски и разбирателство,даже все още си мисля че там "горе"  някой  гледа за мене,чак пък такъв късмет никога не съм си мислела че ще извадя(да чукам на дърво).
 
Jule ...фрашкани сме с приятели (български семейства),и смеха си върви и картите вървят без грешка,то си зависи много от човека,моя мъж е страшно отворен към всичко и обожава български гозби.

С две думи: Аз избрах каквото сърцето ми каза !
Съветвам и неомъжените девойки тука да постъпят така !

# 20
  • Мнения: 4 244
Аz не можех да иzбирам.......той ме иzбра Laughing
И мен така  Flutter  Flutter
А на въпроса конкретно - имам много лош опит с български мъже, та определено си търсех късмета навън. Не искам да кажа че всички българи са такива, просто моя опит беше такъв  Sad
Да не казвам и че и чужденците си имат мърша като всяко стадо - стига примера дето Кристал го даде, а и всички сме в момента съпричастни с Таис и нейния малтиец

Юле, според мен е до човек! И какво ти казва сърцето. Пък в Канада можеш да избираш каквато си националност поискаш  Wink

# 21
  • Мнения: 254
Юле, според мен е до човек! И какво ти казва сърцето. Пък в Канада можеш да избираш каквато си националност поискаш  Wink
Цитат


Debi Hug (сорри ама ти викам така, защото самата аз съм дебеланка и ме кефи това обръщение, пък и ти да не беше си го избирала....: Naughty))

... О да дa, избор много голям. Само дето наскоро много яко се опарих с един хем чужденец хем друга вяра споделяше. (да не ме чуе Лаура, че ще ме погне заради избора отново....). Та оттогава голяма обица на ухото, чужденец може само ако е с моята религия. Иначе... ще паса козички високо в планината, там може и да не ходя забулена....Simple Smile) пак ако не друго то поне чист въздух ще дишам....

# 22
  • Мнения: 254
Еи Супер Вики, Много се радвам за ВАС!!!
СПециално да го поздравиш от мене за себераздаването:)) Само не ми казвай, че го научихте да играе БЕЛОТ и ТАБЛА:))  Сега остана да ми кажеш че е научил и бг...

Навремето майка ми, тогава на 52 години научи за нула време немския (започна от азбуката) само защото се надяваше, че аз мога да се оженя за един германец мое гадже, което тя много си беше харесала. Тя научи немския, за да може да комуникира с него, с родителите му... така, че орпеделено всичко си е до човека и до желанието.... НО пък той самия освен ГАДЖЕ и ТАТКО и МАИКА, друго така и не пожела да научи:)) а иначе има супер памет но нещо нищо друво българско освен мене не го влечеше...Simple Smile Heart Eyes


 
Jule ...фрашкани сме с приятели (български семейства),и смеха си върви и картите вървят без грешка,то си зависи много от човека,моя мъж е страшно отворен към всичко и обожава български гозби.

С две думи: Аз избрах каквото сърцето ми каза !
Съветвам и неомъжените девойки тука да постъпят така !
Цитат

# 23
  • Мнения: 2 952
Аз пък никога не съм си правила плад  да  е  4ужденец или не и не съм ги сравнявала.....защото има лоши и добри  хора навсякъде.Просто се  влюбихме и  така ....сърцето избра...и не защото е  4ужденец, не това те прави щастлива, а 4овека....намираш сродна душа....

# 24
  • Мнения: 1 173
Явно си уцелила. Аз като цяло имам много лошо мнение за бг мъже като съпрузи. Като приятели, за чашка, за раздумка, за услуга да, но не и като съпрузи. На мен лично манталитета им не ми понася.

На мен пък точно манталитета на чужденеца не ми понася.... Twisted Evil
И като почнат да делят всичко на мое и твое пощурявам.
Бях свидетелка на следната ситуация в един търговски център. Съпругата плаща покупките (храната) за седмицата. След това отделно плаща и съпруга ризите, които си е купил слагат всичко в количката и заминават.
Те това не мога да го разбера.....сигурно няма и да мога.
При нас всичко е общо. Кой колко изкарва няма значение. Всичко се слага на едно и от там се харчи. Може и при вас по друг начин да е .... ама тия немци са ми много странни.
Или пък във фитнес студиото като идем заедно с мъжа ми и като поръчам две кафета и си дам картата от нея да изтеглят пари, все ме питат двете кафета на тая карта ли?  Close
Отврат... #Crazy

# 25
  • Мнения: 4 244
Доритт, защо се чудиш?
Ми и ние имаме няколко сметки и са разпределени парите за едно и за друго
Примера дето го даде за плащането на ризите - ами и при нас е така. Просто си правим сметката колко отива за храна и колко за странични покупки.
Иначе няма хващане.
Просто счетоводство и чисти сметки нищо друго

# 26
  • Мнения: 1 173
Доритт, защо се чудиш?
Ми и ние имаме няколко сметки и са разпределени парите за едно и за друго
Примера дето го даде за плащането на ризите - ами и при нас е така. Просто си правим сметката колко отива за храна и колко за странични покупки.
Иначе няма хващане.
Просто счетоводство и чисти сметки нищо друго

Е хубаво де, то и ние водим голямата счетоводна книга да се знае колко пари остават за финтифлюшки  Flutter, ама това дето постоянно ми говорят познати как си делят всички общи разходи до последния цент и как всеки си има "неговите" си пари не го разбирам. #Crazy
Може би щото такова нещо не съм виждала в къщи... Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 1 366
Хм, интересен въпрос, който и аз съм си задавала не еднократно. Истината е, че няма една истина. От една страна е до Човек, от друга - не можем да отречем влиянието на средата, в която е израстнал.
Аз след развода си имах гаджета тукашни момчета, и въпреки дългогодишното ми пребиваване тук (смея да трвърдя и "претапяне") в крайна сметка си направих "личен внос"  Heart Eyes Blush И Слава Богу!!!  Grinning Едва ли можеше да ми се случи нещо по-хубаво от Него. Hug

# 28
  • Мнения: 934
И аз мисля, че е индивидуално и си е до човека.
Освен ако няма прекалено големи културни различия и разминавания в разбиранията за съвместен живот...което обаче няма да е невъзможно и ако и двамата са от една националност.

Мисля си - трябва да си минал през достатъчно от всеки вид, за да можеш да правиш статистика  Laughing То българи айде, ми чужденците - цял свят пълно!

Не че моят чужденец ми помага вкъщи, де. Като се сети от дъжд на вятър. Само че като измие чиниите, аз ги мия след него Grinning

# 29
  • Мнения: 4 399

На мен пък точно манталитета на чужденеца не ми понася.... Twisted Evil
И като почнат да делят всичко на мое и твое пощурявам.
...

Виж с това абсолютно не съм съгласна всичките ни сметки са общи и такава делба няма откакто сме едно домакинство. Преди това когато живеехме разделено, наистина всеки си плащаше в супера неговите покупки, но мисля че това е нормално.

Обаче я прочети в семейния форум какво става в БГ. Все повече двойки живеят заедно, но плащат отделно. И когато жените си останат вкъщи трябва да молят мъжете си за джобни едно кафе да пият. Пък и не ми трябва да чета форуми, знам как е при мои приятели. Всеки си къта парите и аз плащам разноските по колата, ти по апартамента... Не знам кога си излезнала от БГ, но тези неща много се промениха в последните години и аз като кажа на някой в БГ че нямам мои пари, а всичко ни е общо и ме гледат все едно от луната съм паднала.

Общи условия

Активация на акаунт