ОСМОКЛАСНИЦИ 2009-2010 - равносметка първа част

  • 28 410
  • 449
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 156
Уважаеми чакащи второ класиране , в общия мейл sortirana_statistika@abv.bg
съм изпратила файла с първото класиране, сортиран и подреден по училище, паралелка и бал.
Може да видите за къде имате шансове.
Направих го да улесня майките , които трудно боравят с ексела.
Успех на второ!!!!

# 61
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 612
Писна ми от някои гости, които все неподготвени се изказват   Stop
Един им е крив, че имал 6, а друг, че детето му изкарало по-високи резултати от неговото - приемете, че това се случва в живота и се постарайте да не се депресирате много.

# 62
  • Мнения: 2 829
Уважаеми чакащи второ класиране , в общия мейл sortirana_statistika@abv.bg

Успех на второ!!!!


МНОГО БЛАГОДАРЯ!!!
ще свърши страхотна работа

# 63
  • България
  • Мнения: 2 164
Момичета,възможно ли е момиче с бал 27.54 от 23 училища посочени  да има "недостатъчен бал за първо класиране"?
Благодаря ви предварително и поздравления за успехите на децата ви!
Може да ти дава такъв резултат ако се е явила на изпит в друг регион, а после е кандидатствала само в София.
 Отвори екселската таблица с резултатите и намери входящия номер от София №22............ Така ще разбереш къде е приета.
П.П. Такъв беше случаят с дъщеря ми.

# 64
  • Мнения: 96
Нямаше ме 2 часа и не мога да изчета колко сте изписали
Поздравления за всички приети !!!!!! smile3525 smile3501
Гонят ме от компа hahaha

# 65
  • Мнения: 659
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ КЛАСИРАНИ ДЕЧИЦА.   bouquet

Много да ви радват и занапред.

Утре РИО-то ще работи ли? Май ще ходя да се разправям. Пак разгледах паралелките. Не ни е висок бала, но за училищата, които сме писали, би трябвало да ни стигне. НТБГ Бизнес администрация ИЕ/момчета/ мин. бал 26.643-като нашия. Писахме и 33 ЕГ-мин.бал 20. и нещо.

# 66
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Какво става изпуснати деца ли има.  Пробахте ли както е дала съвет  SofiaV  . 

# 67
  • Мнения: 587
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ КЛАСИРАНИ ДЕЧИЦА.   bouquet

Много да ви радват и занапред.

Утре РИО-то ще работи ли? Май ще ходя да се разправям. Пак разгледах паралелките. Не ни е висок бала, но за училищата, които сме писали, би трябвало да ни стигне. НТБГ Бизнес администрация ИЕ/момчета/ мин. бал 26.643-като нашия. Писахме и 33 ЕГ-мин.бал 20. и нещо.
A kato пробваш в сайта на МОН   http://7klas.mon.bg/  какво ти каза?

# 68
  • Мнения: 187
Първо - честито на всички доволни от резултата от първото класиране (без значение поредността на желанието) smile3501. Дано след пет години отново да имаме повод да се хвалим с успехите на децата си. Отчет и от мен - Пета ЕГ с немски newsm44 Разбрах, че даже е успял да ви се похвали като гост докато ме е нямало. Има мерак за ИнфТ АЕ (писал го е на по-предно място), но пустата математика бая го тормози. Здраве да е, пък и може да е за добро. Имаме ден за размисъл дали да подаваме документи за второ класиране. Разбира се ще бъдем доста улеснение при вземането на решението, ако РИО Варна благоволят да публикуват статистиката с класирането, за да преценим дали има смисъл.

# 69
  • Мнения: 659
"Недостатъчен бал", което ми се струва невъзможно-предвид минималните за паралелките.

# 70
  • Мнения: 315
Олеле  ooooh! не ви четох няколко часа и докато всички бяхме задружни в чакането, сега виждам злъчни постове тук. Че българина си е мнителен и завистлив се знае, но много грозно изглежда написано...Ние също ще чакаме второ класиране, но искрено се радвам за успелите деца!   bouquet
Те са пример за другите!!!

# 71
  • гр.София
  • Мнения: 465
Момичета,здравейте!Честито на всички класирали се на първо желание!Честито и на всички,които дръзнаха да си гонят мечтите и се явяват на второ и следващо класиране!
Благодаря на всички,че бяхме заедно през всички тези дни!
На всички гости,които подлагат на съмнение шестицата на сина ми-да посетят сайта на министерството.Има само две деца с медали от международна олимпиада,които са кандидат-гимназисти-Петър и Павлена!И двамата са приети по първо желание в СМГ с английски!Ако трябва да сме честни,с техния бал можеха да влязат навсякъде!
Ние в понеделник отиваме да се запишем и чак след това ще празнуваме!Аз де,то Пеши се интересуваше повече къде ще приемат приятелите му!За някои много страда/Знаток-честито за немската,но много ни е мъчно Embarassed/,за други много се кефи,че пак ще са заедно,а за други искрено се радва,че са осъществили мечтите си/Янита-Вики рисува фантастично,нямаш идея колко яко/.
Няма да персонализирам повече-още веднъж да кажа колко се   радвам,че бяхме заедно  в кампанията!
Nikoan:разкажи къде записахте шампиона!
Благодаря Ви ,девойки!За всичко!!!!

# 72
  • Мнения: 156
Невероятно , но факт, приет е в 31СУЧЕМ - технологичен профил с АЕ.
Влязъл е предпоследен, но важното , че е приет. Обажда ми се днес три пъти от Сърбия, там няма интернет и сега купонясват, защото всички от отбора са приети. Ще ходя в понеделник да го записвам. Поне ми пада ангажимента да се пазари от разстояние.

# 73
  • Мнения: 212
"Недостатъчен бал", което ми се струва невъзможно-предвид минималните за паралелките.

Поздрави за всички деца, които са се класирали според желанията си и да продължават да ги сбъдват!
Боби,
разгледах проблема с некласирането и в таблиците дадени в сайта на МОН не са вписани всички училища. Може би в самите училища - майки има друг вариант.
Успех!

# 74
  • Мнения: 156
"Недостатъчен бал", което ми се струва невъзможно-предвид минималните за паралелките.

Поздрави за всички деца, които са се класирали според желанията си и да продължават да ги сбъдват!
Боби,
разгледах проблема с некласирането и в таблиците дадени в сайта на МОН не са вписани всички училища. Може би в самите училища - майки има друг вариант.
Успех!
Аз мисля ,че при тях има някаква техническа грешка.

Общи условия

Активация на акаунт