Августинки 2009 - тема № 48

  • 14 321
  • 306
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 382
 Hug Браво, браво, все хубави новини да се чуват  Simple Smile Ново бебче, други обърнати, много добре  Simple Smile
Малко инфо за интересуващите се от Тина Киркова. От 1-ви Август сменят цените, до тогава важат старите за избор на екип, запис на тонове е безплатен, след това платен.

# 256
  • Мнения: 219
Калина, честит рожден ден!
Честито бебче на на мама Веси и тати Слави!


Честито и за обърналите се бебчета, най-добре е естественото раждане. Вярно, по болезнено е, ама пък като мине после е мн по-лесно. Както казвам, чакам деня на изписването  Grinning

# 257
  • Мнения: 27
kkalina, Честит Рожден Ден! Много здраве и любов и пари да си купиш останалото  Grinning А, скоро едно здраво пухкаво и сладко бебе  Hug  bouquet

Честито бебче на Буболече  Hug Голяма да порасне и много да ги радва  Hug

Честито и на обърналите се бебчета  Hug

Честит първи ден на депутатите!  smile3519

Честито и на ББ!  bowuu

Още поводи за честитки?!  hahaha Grinning Hug

Честити болнични на всички!  smile3531

Аз днес бях на запис на тонове- голяма скука  Laughing Бобко си е добре, а аз нямам и кьорава контракция  Laughing

# 258
  • Мнения: 2 374
Честито на Буболечето за радостната новина,много,много да ги радва малката принцеса! Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Hug Браво, браво, все хубави новини да се чуват  Simple Smile Ново бебче, други обърнати, много добре  Simple Smile
Малко инфо за интересуващите се от Тина Киркова. От 1-ви Август сменят цените, до тогава важат старите за избор на екип, запис на тонове е безплатен, след това платен.
Какви ще са новите цени след 1 август?От къде го разбра това,аз утре съм на преглед при моя лекар,ама не ми е споменавал такова нещо. newsm78

Аз днес бях на запис на тонове- голяма скука  Laughing Бобко си е добре, а аз нямам и кьорава контракция  Laughing

Еееееее за Бобко добре,ама аз таБън си викам,че ся ще раждаш,то какво.....нямала кьорава контракция. Tired Joy Joy Joy Hug

# 259
  • Мнения: 140
Аз вече честитих малката Преславка на мама Веси и тати Слави в юлската тема, да са ни живи и здрави и двете рожденички  Hug

Цвети, и аз вече си мечтая да сме се родили и да сме си в къщи тримата с тати, ама явно ще почакаме  Laughing Той пък нашия тати уж е в отпуск, пък 3 дни в седмицата е на работа...Добре че поне залепихме тапетите...

Данче, нали Бобко е добре ... не ги мисли контракциите, те сами ще си дойдат като стане време  Peace

# 260
  • Мнения: 15
честита рожба на мама Веси и тати Слави,нека да ви радва и само хубави моменти да имате

# 261
  • Мнения: 1 569
Ра ив: да, плийс кажи от къде разбра, че сменят цените  newsm78 Това е доста депресиращо Sad Къде има инфо? Какви ще са новите??? Хммм и моят док не ми е казал нищо, не че му е работа предполагам де...  Crossing Arms

Дан4е: какво е ББ??  Laughing Браво на Бобко, че е добре Simple Smile

Петя: еее ама кой като теб с две теми Wink А в септемврийската как е?  Mr. Green Шегувам се, да не се ободиш!!!  Heart Eyes  Hug

# 262
  • София
  • Мнения: 2 709
Честито ново бебенце, да е живо и здраво и всички много да радва.

Калинче, честит рожден ден, да си винаги здрава и доволна и скоро да получиш най-хубавия подарък, живо и здраво бебенце.
Рових по последни публикации, но нищо не намерих. Защо температура, магнерот споменаваш, станало ли е нещо или само си имала болки? Записах си час при София за петък, много свежо звучеше, ако е била тя на телефона. Благодаря ти за препоръката, да и кажа ли кой я е препоръчал?

Мен някои вечери ме хваща ужасна параноя. А и ако като си похапна малко повече и корема така ми се опъва, че почвам едно чудене това контракции ли са, не са ли? Но ако са контракции нали трябва скоро след това да се отпуска шкембича? Така ли е?+
А и то май ми става така като седя на стола на компютъра.
През деня ми е по-весело и спокойно, но явно вечер ми става по-притеснително. Днес даже си купих нощница, та смятам да окомплектовам най-накрая по-важните неща.

За мамите, които ще раждат в 1АГ (бившата Тина Киркова) - да знаете, че на вратата на приемния кабинет пише, че искат нощница и пише, че нещата трябва да са в найлонов плик. Подчертано е, но може би са го написали, за да не се носят огромни сакове. Малко чанте може би е ок.

Захира, внимавай с Пронто по паркет, защото после много се пързаля? И аз ползвам Пронто, но само един път чистих едни петна по паркета и щях няколко пъти да се пречукам като минех от там.

Янче, не знам какво говорите, още съм на 14-та страница но ББ не е ли Бойко Борисов?
А в тината и моя доктор ми каза, че се очакват промени и той спомена за тоновете, че ще се плащат, но за конкретни цени нищо не знам.

# 263
  • Мнения: 27

ББ- Бойко Борисов  Crazy  Laughing

Аз днес бях на запис на тонове- голяма скука  Laughing Бобко си е добре, а аз нямам и кьорава контракция  Laughing

Еееееее за Бобко добре,ама аз таБън си викам,че ся ще раждаш,то какво.....нямала кьорава контракция. Tired Joy Joy Joy Hug

 Laughing Имам желание ама.... ц  Mr. Green Викам на акушерката- `некви данни за скорошно раждане? А тя- нееее, ако имаш толкова желание си измии прозорците Mr. Green Е, да ама в нас като в аптека  Mr. Green Да дойда до Дружба сити да почистя?  Joy

# 264
  • Мнения: 2 374

ББ- Бойко Борисов  Crazy  Laughing

Аз днес бях на запис на тонове- голяма скука  Laughing Бобко си е добре, а аз нямам и кьорава контракция  Laughing

Еееееее за Бобко добре,ама аз таБън си викам,че ся ще раждаш,то какво.....нямала кьорава контракция. Tired Joy Joy Joy Hug

 Laughing Имам желание ама.... ц  Mr. Green Викам на акушерката- `некви данни за скорошно раждане? А тя- нееее, ако имаш толкова желание си измии прозорците Mr. Green Е, да ама в нас като в аптека  Mr. Green Да дойда до Дружба сити да почистя?  Joy
Oхоооооо добре си ми дошла,на драго сърце те зимам. Party
Па,ако те домързи се по едно кафенце ще пийнеме близко сме си,ако не друго.....Поканата сериозна! bowuu Hug Hug

Отивам малко да полЯгна. Crazy

# 265
  • София
  • Мнения: 382
Забравих да честитя РД на Калинка-малинка smile3525 Здраве, щастие и прекрсано бебче!!!
А за цените днес ходих да говоря с лекарка за раждането, че до сега се помотвах и тя ми каза, че да платя преди да изтече месеца и да се надяваме, че ще свършим и работата до тогава smile3503. След това отидох до регистратурата да си запиша час за запис и понеже до сега и туй нещо не съм го правила попитах колко струва и къде се плаща и тя ми обясни, че до края на месеца е безплатно, след това се сменят. Нямам никаква идея след 1-ви какви точно ще са...

# 266
  • Мнения: 1 569
Дан4е: ааааааааааа , ма какво да му е честито? Ха нека първо сформира к-т, пЪ тогаС!  Joy Кефи ме как вече е считан за такова божество, че чак си има абривиатура!  hahaha Joy

Сънчо: аз снощи имах чувството, че ще експлоадирам!!  Shocked Тооолкова се бях надула и ми беше тооолкова тежко, и такива газове цяла нощ и всичко това защото си хапнах предоволно пъпеш след вечеря, а и малко сладолед! Малееее, а как ги обичам и двете... Та в такива ситуации не знам и аз кога имам аджаба контракции!! То подуто и твърдо като бетонен стълб нон стоп!!  #Crazy Това да ядеш плодове ве4ер, особено СЛЕД вечеря си е ... какъвто и плод да е май, но при някои като пъпеша е особено зле  Close

Ра–ив: странно нещо ти е казала докторката ти да платиш ПРЕДИ раждането  Shocked А какво става ако НЕ родиш до края на месеца??  newsm78 По принцип до колко аз знам за избор на екип и т.н. се плаща след като родиш и според мен така и трябва... Все пак всичко се случва.

Някой беше писал за методи за обръщане на бебето. Ще ви кажа един, който май поне в БГ не е много разпространен. (На сестра ми в Люксембург й го бяха препоръчали там специалистите): С фенерче таткото (или мамата) мнооого бавно осветява пътя от мястото, където се намира главичката до ниско долу, където трябва да е главичката за раждане. Така се подсказвало на беб4о правилният път! Не знам колко е ефикасен, но реших да ви го споделя, интересно звучи Simple Smile

# 267
  • Sofia
  • Мнения: 1 716
Хехеееееее, имаме си ново бебче ...  Hug Hug Hug
Буболече, честита дъщеричка Преслава!   bouquet  bouquet  bouquet Много щастливи да сте мамо Веси и тате Слави, много любов и радост да има винаги в семейството ви!!!  Hug  bouquet Hug

Честит Рожден Ден, Калинка!   bouquet  bouquet  bouquet Жива и здрава да си и да гушкаш най-пухкавото и здраво бебче!  Hug  bouquet Hug

Бебе Дунди, много сте хубави на снимките!  Grinning А малката Ивана е истинска принцеска с тази бяла рокличка ...!  Hug Hug Hug

# 268
  • Мнения: 341
Честито на всички, които имат повод да почерпят днес!
Искам да попитам тези от вас, които са си купили матраци на Магнифлекс може ли да споделят от кой модел са си взели, защото на мен ми предлагат няколко модела и чесно казано ми е трудна да избера.

# 269
  • Мнения: 116
момичета аз нещо да ви питам че не ми е съвсем ясно  Embarassed каква е разликата точно между спинална епидурална и пълна упойка  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт