ОРИЗОВИ БИСКВИТИ???

  • 8 877
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 131
Абе вчера видях едно момче да яде оризови бiсквити-но те диетични ли са и къде се продават и вкусни ли са?

Последна редакция: сб, 11 юли 2009, 12:24 от soni4ka 121212

# 1
  • Мнения: 673
Всяко нещо може да бъде диетично, но това зависи от количеството му. И 2-3 шоколада на ден можеш да ядеш, и пак да отслабнеш. Но не трябва да ядеш нищо друго  Crazy Друг е въпросът с качеството на това, което се яде. На мен оризът не ми е в листа на полезни храни.

# 2
  • Мнения: 13
Абе вчера видях едно момче да яде оризови бiсквити-но те диетични ли са и къде се продават и вкусни ли са?
Ако съм те разбрал правилно, то говориш за екстрадиран ориз на блокчета. И да, те комплексни въглехидрати стават за хапване.

# 3
  • София-Варна
  • Мнения: 119
Продават се във 'Фантастико' на диетичния щанд!Да диетични са мисля,че  стават и за диабетици,но не съм много сигурна!

# 4
  • Мнения: 97
С. Танчев Оризовките ли имате впредвид? Ако са те, никак не са диетични/ако говорим за диета за отслабване/.

# 5
  • Мнения: 13
С. Танчев Оризовките ли имате впредвид? Ако са те, никак не са диетични/ако говорим за диета за отслабване/.
Ами да за оризовките говорех, и защо да не са диетични ? Има едни които са смес от кафяв ориз и бял - с много нисък Гликемичен индекс.

# 6
  • Мнения: 97
Нямах впредвид гликемичния индекс, а калориите.

# 7
  • Мнения: 4 806
Колко нисък ГИ? Мисля, че това е по-важно от калориите. Не бих ги нарекла диетични.

# 8
  • Мнения: 13
По-тази логика че оризовките имат калории, ами то всяка храна има калории. Важното е от какъв източник идват тези калории. И индекса им е някъде около този на кафявия ориз /ако говорим за тези оризовки / т.е. 55-60.

# 9
  • Мнения: 1
zdraveite iskam da popitam ako qm sao biskviti "papadopouls" 6te otslabnali ili 6te nadebelq pove4e??? pls ako moje nqkoi da mi otgovorii :S

# 10
  • Мнения: 22 473
Има такива бисквити в Била, оризови, царевични, и от още нещо, не се сещам сега какво.
Оризовите са много вкусни. )

Общи условия

Активация на акаунт