"Моите мили съседи" - тема 2

  • 44 220
  • 279
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 710
снощи не ми беше много смешен епизода  Rolling Eyes

Аз пък от последната седмица, най-много на вчерашната серия се смях.  Wink

Направи ми впечатление, че сериите са по-къси. Започват в 12:35-12:45 и свършват в 01:05.
Преди до към 1:30 откарвах пред телевизора. И историите са някак незавършени. Може би са се сменили сценаристите или пък са се изчерпали.
И пак ще кажа - мен ме крепи надеждата, че скоро ще ги пуснат в по-прилично време и ще се насладя на пропуснатите епизоди.

# 76
  • Мнения: 2 137
Много готина беше серията.Eрнесто каква физиономия направи като видя задника на Лоли JoyИ в публичния дом като я задърпа оня клиент...

Последна редакция: сб, 18 юли 2009, 14:09 от franceska

# 77
  • Мнения: 8 567
Момичета ,гледах серията до момента в който в салона взеха да стават странни неща и ми се доспа,как завърши  серията и това ли е
последната

# 78
  • Мнения: 11
Снощната серия беше доста скучна Rolling Eyes и на мен ми се доспа, не я догледах докрай. Какво стана с парите от печалбата?

# 79
  • Мнения: 4 111
По програма последната серия е в понеделник, а снощи го пропуснах.

# 80
  • Мнения: 0
verno li ponedelnik svyr6va????!?!! :O:O:O Cry

sledq seriala i e mnogo gotin Wink imam 2 vypros4eta.. qvno sym izpusnala nqkoi serii tova e bilo otdavna , no izob6to ne moga da razbera gledaiki sega6nite serii: 1. kakvo stana s ivana?? 2. kakvo stana s rafa (razbrah 4e e zaminal nqkyde ama za6to kak kvo stana s vryzkata im s laura???? )

sy6to taka imam problem sus saita za svalqne. ne moga da se opraq vlizam na trenti pi6a moite milli sysedi na bg, posle originalnoto zaglavie na ispanski ne izl ni6to :S:S:S:S nqkoi ako moje da pomogne???? Simple Smile

# 81
  • София
  • Мнения: 2 380
Ураа, че са качили серии от сериала, дано всичките серии да качат  Grinning
И аз да питам същото като Аделина : 1. kakvo stana s ivana?? 2. kakvo stana s rafa (razbrah 4e e zaminal nqkyde ama za6to kak kvo stana s vryzkata im s laura???? )

# 82
  • Мнения: 0
някои може ли дами каже как се казва тази песен на карлос бауте http://www.tursq.com/video/carlos-baute-in-romania-210815.html даже в 62 еп. правиха клип на песента ако знаете моляви кажете ина4е сериала е супер много искам пак даго пофторят

# 83
  • Мнения: 8 567
Ураа, че са качили серии от сериала, дано всичките серии да качат  Grinning
И аз да питам същото като Аделина : 1. kakvo stana s ivana?? 2. kakvo stana s rafa (razbrah 4e e zaminal nqkyde ama za6to kak kvo stana s vryzkata im s laura???? )
В темата по напред е описано всичко.Но накратко Ивана я няма още миналия  сезон, върна се в родината си.
Рафа след една караница с Лоли си взе багажа и замина при  някъква леля /явно самият актьор е напуснал сериала/.И на третият ти въпрос  отговора е-нищо  просто не стана връзка

# 84
  • у нас
  • Мнения: 5 739
днес е последния епизод  newsm45 newsm45 newsm45

# 85
  • Мнения: 6
готови удобно на дивана? Wink

# 86
  • Мнения: 6
малко края няма никакъв смисъл

# 87
  • Мнения: X
Изобщо не ми прилича на финална серия.

# 88
  • Варна
  • Мнения: 634
някой беше писал по-напред в темата, че всъщност това не е финален епизод, а сериала няма финал.
до колкото рабрах сериала не е предизвикал интерес в Испания и просто са спрели да го снимат .

# 89
  • у нас
  • Мнения: 5 739
поне да бяха направили някакъв завършек. Пък сега ние ще си фантазираме и ще си измисляме такъв край, какъвто ни харесва  Joy

Общи условия

Активация на акаунт