Сигурен "предсказател" ли е 2D видеозоназа пола на бебо?

  • 1 113
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 154
 и ние ходихме на подобен ехограф.D2.искахме да разберем здраво ли е бебчето и естествено вижда ли се пола?коремчето ми гледа др.Мазнеикова в клиниката Света София.биях в 16,4 седмица.огледа го каза че не вижда никакви аномалии.и като погледна между крачетата и аз и мажа ми видяхме тестиси и пишка !естествено това може и да е грешка и всъшност пъпната връв да е минала между крачетата и така да изглежда като момченце.затова опитността на генеколога като ехографист е от важно значение!би могъл да погледне тази част на бебчо от различен ъгъл и да се увери че бебчо не е бебка!въпреки това когато я попитахме с таткото това 100% ли е?тя каза-не!70%!и така се потварди една стара мисъл на един мои преподавател по вътрешни болести-ехографа е за хора които виждат а не гледат! Joy

# 16
  • София
  • Мнения: 5 289
Е и аз до 6-ти месец носех момиче,ама взеха че и пораснаха тестиси! Laughing Laughing Laughing

# 17
  • Мнения: 2 978
При Рудницки ходя.Въпроса ли е има ли мама на която в 7 месец са и казали момче, а е излязла девойка?

На мен, на мен newsm44...от 7-ми до края все това повтаряха...Момче и това си е.
Ходих при 2-ма...уж, за по-сигурно smile3505..ама на...
Момиче излезе smile3521

п.п. Да ти кажа, аз много драпах smile3506 да разбера какво ще е...но по-хубаво нещо от изненадата няма newsm10

# 18
  • Мнения: 382
И аз да споделя:)
С първото ми дете 9 месеца ми казваха - момиче е, двама доктори:)
Последната седмица преди да родя - друг лекар - в болницата в която раждах каза :"Ами какво да ти кажа... може и момиче да е, ама ..вероятността е 50%" Joy
И така - момче се оказа :0 йив и здрав да е вече на 6 години. Тази седмица ще гледат пола на бебчето да видим този път какво сте е:)

Общи условия

Активация на акаунт