Трикове и съвети за лесни прически

  • 303 570
  • 679
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 0
Здравейте! Искам да ви питам как да си топирам косата, за да стои така? Thinking


можеш да си оставиш тънък пласт коса който да закрива тупирания..или след като тупираш да срешеш отгоре отгоре с гребен ама ситен... дано съм помогнала

# 616
  • в.преслав
  • Мнения: 242
А може ли да ми дадеш сайт, ако не те затруднявам? Hug

http://www.youtube.com/watch?v=-5FqPRKmjZs -тук е показано как да си тупираш косата.Вземаш кичур,тупираш в посока обратна на растежа  на косъма и ако е нужно оправяш.Оставяш си един пласт най-отгоре,който приглаждаш и фиксираш с лак(със силна фиксация).
  Имаше клипче с прическата,която ти си показала,но не можах да го намеря.Ако го открия ще ти го пратя.

# 617
  • Мнения: 72
Предложете някоя готина прическа Simple Smile

# 618
  • Мнения: 110
А може ли да ми дадеш сайт, ако не те затруднявам? Hug

http://www.youtube.com/watch?v=-5FqPRKmjZs -тук е показано как да си тупираш косата.Вземаш кичур,тупираш в посока обратна на растежа  на косъма и ако е нужно оправяш.Оставяш си един пласт най-отгоре,който приглаждаш и фиксираш с лак(със силна фиксация).
  Имаше клипче с прическата,която ти си показала,но не можах да го намеря.Ако го открия ще ти го пратя.


мерси!

Здравейте! Искам да ви питам как да си топирам косата, за да стои така? Thinking


можеш да си оставиш тънък пласт коса който да закрива тупирания..или след като тупираш да срешеш отгоре отгоре с гребен ама ситен... дано съм помогнала

може ли малко по-подробно да обясниш,защото не схванах?

# 619
  • в.преслав
  • Мнения: 242
Ето днешният ми резултат от навиването с фолио - http://img35.imageshack.us/i/dsc01912qv.jpg/ .Направо съм като диско певиците от 60-те години Laughing.Да се надявам,че утре сутринта след преспиване ще е добре.  Simple Smile

# 620
  • Мнения: 307
Торнадото Катрин, косата ти е станала страхотна!
Аз си признавам, че на мен не ми се получи, сигурно има някаква тънкост, но не можах да навия фолиото както трябва, или повече коса съм взимала, но все се развиваше или висваше кичурът. Накрая се ядосах и я навих с ролки. Така пропадна моя първи опит с фолиото. Дайте ценни съвети как се справихте вие.

# 621
  • Мнения: 3 743
Торнадото Катрин, косата ти е станала страхотна!
Аз си признавам, че на мен не ми се получи, сигурно има някаква тънкост, но не можах да навия фолиото както трябва, или повече коса съм взимала, но все се развиваше или висваше кичурът. Накрая се ядосах и я навих с ролки. Така пропадна моя първи опит с фолиото. Дайте ценни съвети как се справихте вие.

И при мен така стана Confused. Но втори път не съм пробвала още Peace

# 622
  • Мнения: 28
А може ли да стане подобно къдрене с тънка преса? Косата да се увие около нея, да се прищипе и да постои няколко секунди. Някой пробвал ли е?

# 623
  • в.преслав
  • Мнения: 242
Моята коса е дълга до раменете и съм с тънък косъм.Вземам кичур и го увивам по показаният начин в клипът,единият край на фолиото го увивавам върху края на косата,за да не се разплита,а другият край го увивавам върху това,за да се държи всичко това на главата  и да не се разплита.Вчера правих и приятелката си,която е с гъста коса,с дължина до сутиена и пак стана.Цаката за мен е в краищата на фолиото,които увивам,за да не се разплита всичко.Вече до толкова свикнах,че за 10мин. си навивам цялата коса. Mr. Green
   Май доста неясно обясних  newsm78 ,но като се направите 2-3 пъти ще свикнете и ще му хванете цаката.Не навивайте много дебели кичури.

# 624
  • Мнения: 0
моята дъщеря е с много дълга и гъста коса  кажете каква прическа ще и отива

# 625
  • Мнения: 3 743
Катрин, благодаря за съветите  bouquet
аз вчера пробвах пак с фолиото, но само няколко кичура и без стилизант, то и без това само пяна имам у нас и издържа до днес дори, въпреки че щерката вчера ми прави прически Joy

# 626
  • Варна
  • Мнения: 692
tornadoto katrin, какъв стилизант сложи?

# 627
  • Мнения: 3 743
Амика, аз този път без стилизант пробвах и пак си станаха къдриците. Но моята коса по принцип лесно се поддава на навиване, виж с изправянето е доста по-сложно при мен Tired

# 628
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 159
А може ли да се навие косата само с фолио... без преса?

# 629
  • Мнения: 3 743
Аз точно така се навивах с фолио само. Даже и не съм се сушила със сешоар, а изчаках към 30-40 мин преди да махна фолиото Peace

Общи условия

Активация на акаунт