LaRedoute.fr - 123 - Четвърта седмица на намалението!

  • 66 582
  • 1 439
  •   1
Отговори
# 1 425
  • Мнения: 238
Имам поне 5 поръчки, които съм платила с тази карта, всичките са пристигнали
Картата е Visa
последната сума е внесена в петък
опитите са над 10
и аз вече не знам какъв е проблема, но ми се случва за пореден път и за пореден път половината артикули в кошницата ми вече са изчерпани #2gunfire

# 1 426
  • Мнения: 238
а, да
При това им написах писмо, на ФРЕНСКИ!!! и никой не ми отговори!!!

сори за спама, ама едва успявам да се вредя на компютъра без някой да ме дърпа за крака и много ме е яд като стане така

# 1 427
  • последна надежда
  • Мнения: 243
Вече 10 пъти опитвам да направя поръчката си, няколко дни поред и всеки път ми излиза съобщение, че е отказано плащане с тази карта. В картата имам поне 15 евро повече от стойността на поръчката, някой има ли представа каъв е пробема? Супер се изнервих вече!

да не е с изтекъл срок или не въвеждаш до кога е валидна  newsm78
Много момичета се оплакваха и от проблем със банката издател.

# 1 428
  • София
  • Мнения: 4 578
Имам поне 5 поръчки, които съм платила с тази карта, всичките са пристигнали
Картата е Visa
последната сума е внесена в петък
опитите са над 10
и аз вече не знам какъв е проблема, но ми се случва за пореден път и за пореден път половината артикули в кошницата ми вече са изчерпани #2gunfire

Ние няма как да знаем какъв е проблемът. Може да не са осчетоводени парите. Може да имаш персонализирани артикули. Не казваш къде и с какъв надпис те спира? А,да...и не са ти отговорили, защото е събота-неделя, т.е. почивни дни.
Merlinski,имаше такива сутиени, не знам дали още е валидна офертата. Трябва да са 3 еднакви, може различни цветове, доколкото си спомням.

# 1 429
  • Мнения: 3 391
Именно, аз за сутиените питам  Laughing
Въвжедам цифра 3, където пише Quantité. Дава ми 4*3=12Е... не разбирам защо, би трябвало да са 8Е общо.

# 1 430
  • София
  • Мнения: 4 578
Именно, аз за сутиените питам  Laughing
Въвжедам цифра 3, където пише Quantité. Дава ми 4*3=12Е... не разбирам защо, би трябвало да са 8Е общо.
Дай линк да ги видим...

# 1 431
  • Мнения: 4 546
Именно, аз за сутиените питам  Laughing
Въвжедам цифра 3, където пише Quantité. Дава ми 4*3=12Е... не разбирам защо, би трябвало да са 8Е общо.
точно за сутиените питах вчера и аз
отговориха ми, че офертата важи, когато не са намяалени. а те в момента са

# 1 432
  • Мнения: 5 790
Именно, аз за сутиените питам  Laughing
Въвжедам цифра 3, където пише Quantité. Дава ми 4*3=12Е... не разбирам защо, би трябвало да са 8Е общо.
Дай линк да ги видим...

Вече се коментира, че офертата за трите сутиена е валидна, когато са на редовна цена от 15 евро.

# 1 433
# 1 434
  • Мнения: 0
Merlinski, коментираше се за сутиените трябва да са ненамалени и тогава се задейства офертата  Peace

little angel , имам лилавата от миналата година. 38/40 размер, хубава е, но не стои така по врата както е на снимката, но аз си я харесвам и я нося. доста топли, но малко се поотпусна плетката. ето реална снимка:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=332810&pid=10973830

# 1 435
# 1 436
  • Мнения: 3 391
ОК, благодаря...
Смутено признавам, че преглеждам темата "отгоре-отгоре", но толкова неща се коментират и толкова страници се изписват ежедневно, че...  Blush

# 1 437
  • Мнения: 5 790
Хайде в новата тема!

# 1 438
  • Мнения: 75
не знам дали са ти отговорили, защото чета наред, но и двете блузи са много хубави, първата я купих на дъщеря ми - размер 86 в светло синьо и е много хубава, отговаря си на размера. Втората я купих на племенника и няма оплаквания от нея

# 1 439
  • Мнения: 5 790
Това е форум, не дъска за обяви!
Четете!
Има

Общи условия

Активация на акаунт