Що е то "лято" и има ли почва във Финландия- 17 тема

  • 18 875
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 786
http://www.ivosiromahov.com/2_article/a43.html

Момичета, ето нещо смешно, което видях в друга тема  Laughing

# 16
  • Мнения: 57
http://www.ivosiromahov.com/2_article/a43.html

Момичета, ето нещо смешно, което видях в друга тема  Laughing

Моят коментар е:  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 2 999
http://www.ivosiromahov.com/2_article/a43.html

Момичета, ето нещо смешно, което видях в друга тема  Laughing

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 18
  • Мнения: 312
Щастливче, от къде ги намираш тези "образователни програми"  Joy Joy Joy Сега к'во на интелигентни теми ли ще говориме?! И к'во наистина е яла Преслава  Thinking   hahaha

# 19
  • Мнения: 2 786
Рали, не ги намирам аз - те ме намират  hahaha
Грижа се за общата ви култура, снежинки  Wink
Няма да се излагаме като си ходим в България, я  Laughing Joy
Трябва да сме в час  Mr. Green

Пчели, как мина първия ден в България? Hug

# 20
  • Мнения: 38
Направо паднах нямам думи  Joy Joy Joy Joy
 Щастлива ама и ти си права,де ся ка'т не сме си в Бг. по 365 дни годишно не значи,че после ще се излагаме,я.

# 21
  • Мнения: 2 786
http://roosterteeth.com/archive/?id=781

Още едно видео за вашето добро настроение   bouquet Laughing

# 22
  • Мнения: 58
Здравейте момичета,



Ще бъда кратка, че имам много неща да свърша днес и утре.

В четвъртък ще бъда в Suomessa  Wink



Приятен ден!

# 23
  • Мнения: 703
Е,ето ме и мен. Hug
Уморена съм.Вчера напред..назад,крака ме боли,та хич не ми е весело.Иначе времето е много хубаво  Nature Sunny
Малкия разбойник не го свърта на едно място,добре,че баба му и дядо му тичат след него нон стоп... Laughing
Айде сега се изнасям,че почват гостите... Crazy
  bouquet  bouquet

# 24
  • Мнения: 312
Мимота мерси за кафенцето и приятен полет в четвъртък ти пожелавам  Hug

Пчели ,пази крака , не го претоварвай  Hug

# 25
  • Мнения: 703
Утре изчезваме към морето.Слава богу няма да съм сама с малкия,та сигурно ще почина малко.Ама как да се хвърля по бански и гипс...е това ми е проблема. newsm78 Ще хвърля в смут сигурно всички в хотела Joy
На вас приятни дни желая и пак ще се чуем след някой и друг ден.То и на Сл.бряг се намира нет Laughing

# 26
  • Мнения: 35
Здравейте, снежинки мили!

Божичкоооо, колко много време не съм влизала, пропуснала съм цяла тема, но обещавам в най-скоро време да я зчета и да съм "в час" с нещата! Peace

От по-предната тема разбрах една много хубава и една лоша новина - за Валенце, че май ще си имаме бебче и за Пчели, че си е счупила крака...Ох, за Валето много се радвам! Валенце, леко да мине всичко и живо и здраво да се роди бебче!
Пчели, как успя бе злато, да се контузиш така, че и то стъпалото баш?! Хайде, дано да минава и да си изкараш много хубава почивка в България и да успееш да си починеш, ти си го заслужаваш! Hug

Ние си бяхме в България за около месец, ходихме и до Гърция за 4 дена и още съм толкова изморена и изтощена, че не мога да влезна в ритъм. Наред с хубавите срещи и ангажименти, имахме и много тежки и трудни моменти, но няма начин...
Дънди, дори не успях да ти се обадя, слънце, ама така ме завъртяха срещи и всеки те дърпа нанякъде....а времето все не стига.. Blush.Ама здраве да е, ще се чуем тука, ако искаш, че то и без това на тебе последните дни сигурно са ти били по-натоварени преди тръгването, та едва ли ти е било до срещи.

А, видях някъде, че Рали и Мимотка имат "гръцка жилка" Wink И аз да си кажа - и моя татко е от Кавала, та и аз се включвам в групата.... bowuu

Иначе, от жегите в България си дойдохме на дъжд и вятър, които ни подхванаха още на летището в Хелзинки...Направо умряхме от студ! Сега съм болна - с хрема и гърлото ме боли, ама ще се почвам с Фервекси и витамини и ще се оправя.

Сега ви оставям и отивам да чета, че като гледам - доста имам за домашно....

Много  Hug и   bouquet за всички и хубаво прекарване на отпускарките!

# 27
  • Мнения: 312
Маргииииииииииииииииии  Hug Много ни липсваше да знаеш. Днес си преглеждах дори съобщенията и си препрочетох съобщението ти с рецептата за салам-торта  Hug ,т.е. сетих се ,че така и не я направих. Права си, понякога почивката в България може да бъде и много натоварваща  Crazy Моят дядо е от Янина, но ако не се лъжа при гръцко-турската война 20/те години на миналия век родителите му се изселват от там заради турските нападения. В тях се е говорело само на гръцки, но след това обаче дядо ми се жени за българка(баба ми) и тя забранява децата им да говорят гръцки. Сега съжалява, но уви... Учили са ме като малка, но не помня много.
Някой да ме спре,че си разказах цялата семейна история  smile3505

Ех, сега остана Пупи, МОФ и още няколко мами да започнат да пишат пак и ще се заформи старата-нова групичка  Mr. Green

Пчели кой е този хотел? Пише нещо с "М", но или аз съм недоскиФ или наистина не се разчита  Wink Вземи си една кофичка за плажа,че поне да има с какво да се развличаш  Mr. Green Кофти,че точно за почивката, но мъжо да не се ослушва ,а да планира още една почивка в Доминикана след като махнеш гипса  thumbsup

# 28
  • Мнения: 2 786
Марги, добре си се завърнала  Hug

Рали, много интересна история   bouquet
И моя дядо ме учеше на гръцки като бях малка, още преди да тръгна на училище дори, но на мен само до гръцки ми е било тогава  ooooh!
За сметка на това сега наваксвам  Laughing

Какво става с Еовин, Пупи и Мадам наистина  newsm78

Пчеличке, събирай тен и се наслаждавай на почивката  Peace

Мимота, хайде не остана и лек полет  Hug
Дано те посрещне хубаво време Simple Smile

# 29
  • Финландия
  • Мнения: 169
Bee, това не ли" Мajestic"- хотел на Слънчев бряг? Преди години продаваха, май и тук (някаква фирма ми се е мяркала да продава апартаменти) в него. Той е съвсем до брега, но е огромен и басейна не стига за всички. (това е по мое мнение, че дълги години почивахме близо до него).

 Хич и не мисли за гипса- никoй не те познава, а и надали ще отидеш втори път в този хотел....(а ако отидеш- всеки ще си спомня с умиления за сладураната с гипса).
 Приятно изкарване на всички ви.
   А, специално на Мимота- лек път и плавно приземяване във финландския начин на живот.

Общи условия

Активация на акаунт