Почитатели на Майкъл Джексън 3 - THIS IS IT

  • 53 111
  • 1 293
  •   1
Отговори
# 975
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Хайде, място и за Бургас !  Hug
Да не вадя картата и аз да избирам  Sunglasses
Не е зле и за другите градове да се обявят места, пък може и да се съберат желаещи в последния момент .

# 976
  • Мнения: 16
Много хубава статия, браво!  thumbsup Встъплението много ми харесва  Flutter

# 977
  • Мнения: 5
Ето няколко снимки и от мен:







# 978
# 979
  • Мнения: 93
Мишинце, благодаря.   bouquet

# 980
  • Мнения: 727
http://www.whyfame.com/gossip/michael_jacksons_personal_life_and_career_10938

бография с години и събития
имаше нови и непознати за мен неща

# 981
  • Мнения: 727
Ето няколко снимки и от мен:





защо е коленичил и е седнал на пода,къде е това....кога?( последните снимки )

# 982
  • Мнения: 5
До колкото си спомням под тях пишеше ,че са от някакво парти.Ето още няколко:





.......


# 983
  • Мнения: 3
Това е от партито за рождения ден на Prince Azim 26.05.2007.И аз все се чудя защо е коленичил.
Предпоследната мисля е от Япония,където е бил март-април 2007г.Има доста снимки как разглежда картини и рисунки на които е той  Peace

Момичета,кажете едно радио,което излъчва и в 3-те града.Питам за София,Варна,Пловдив,защото от другите за сега мълчат  Wink не казват място и това е  Simple Smile

Последна редакция: нд, 19 юли 2009, 16:29 от mi6ince

# 984
  • Бургас
  • Мнения: 839
пумукъл, Kloi, благодаря за милото посрещане

Страхотни снимки, момичета !!! Не съм ги виждала, а тези като Чарли Чаплин са удивителни !

На снимката, на която е коленичил е И бос, както и още някой отзад, може да е някакво място за поклонение ???

# 985
  • Мнения: 16
Цитат
http://www.whyfame.com/gossip/michael_jacksons_personal_life_and_career_10938

бография с години и събития
имаше нови и непознати за мен неща
като чета всички рекорди и най-вече цифрите в тази статия, ми се подкосяват краката  Shocked Crazy
17 месеца турне  #Crazy
само едно не ми харесва... какви са тия приказки за импланти, устни и т.н.  ooooh! Outta Joint
 Peace

# 986
  • Мнения: 59
Фльор,
преведи ни някой друг ред и на нас/не говорещите английски/
Много те моля.

# 987
  • Мнения: 16
arween44, веднага се захващам  Peace

# 988
  • София
  • Мнения: 3 880
тая тема наистина стана съвсем изчанчена от началния си замисъл. първо ревахте и не можехте да спите и ядете, сега си търкате гениталиите, слушайки Майкъл...а нощем го сънувате и когато детето ви каже "тате" си представяте Майкъл.
добре, не виждате ли, че вече почти никой не пише от първоначалните хора, истинските фенове, които наистина скърбяха за Майкъл. за твореца Майкъл, за личността Майкъл Джексън. има огромна разлика от това да обожаваш музиката му и да ровиш в гащите му. и както казва Милена - щом не разбирате - значи не разбирате. няма какво да се добави.

идеята с балоните е глупава.
човекът го няма.
прилича на смешен напън за привличане на вниманието към самите вас, не към него, няма нищо общо с музиката.

и изобщо...не мога да повярвам къде попаднах... ooooh!

# 989
  • Mtl/Sf
  • Мнения: 219
Аз се ядосвам,че благотворителността му винаги се споменава мимоходом.Принцеса Даяна колкото и да беше преследвана от медиите за жълтини,поне получи широко отразяване на благотворителните й дейности.
Поправете ме,ако греша,но Heal The World фондацията изобщо не е известна на масовата публика Sad
Сега като прочетох тази биография ми направи впечатление как са подредени хронологично добрина-секс скандал-добрина-секс скандал
Имаше една приказка,която много мразя,но често е вярна "Направи добро и изяж л...о".

Общи условия

Активация на акаунт