Линдинет 30 и пушенето?

  • 892
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте,искам да ви попитам дали има проблем при приемането на Линдинет 30 и това че пуша.Другото което искам да кажа е че кървенето ми вече не спира 10 дена,а хапчетата са ми предписани за норманлно функциониране на яйчниците защото претърпях операция?Simple Smile

# 1
  • Мнения: 775
Здравей!
По принцип в листовката на всички противозачатъчни пише какви са рисковете, ако се пуши, но и аз от време на време припалвам. Embarassed С Линдинет 30 се чувствам много добре,но може би не са подходящи за твоя организъм. Най-добре попитай АГ-то. Пила съм няколко вида докато се спрем на такива, с които съм ок.
Успех и дано бързо се оправиш!

# 2
  • Мнения: 3
Аз не само припалвам,ами съм си сериозна пушачка(за което вече много сериозно се замислям).Попитах АГ-то си но той каза че било нормално дори можело и другия месец да имам такъв проблем,беше няколко дена кафяво а вече и е направо червено.Чесно казано и аз вече незнам какво да мисля:)))))

# 3
  • Мнения: 775
Опитай се да не се притесняваш, понякога минават месец-два докато привикнеш към хормончетата и спрат страничните ефекти. На мен например целомесечно са ми напрегнати гърдите и това е положението

# 4
  • Мнения: 3
Да май притеснението отключва много неща.И гърдите и всичко ми е много напрегнато.

Общи условия

Активация на акаунт