Разкривени кройки и евтини платове,които не падат по-долу от китайските за 1 лв.. Между другото Китай има много качествени неща и стоки, но на някой май полезрението им стига само до магазините със стоки за 1 лв. та и затова ги критикуват постоянно. Каня те да дойдеш в къщи и да сравняваме истински оригинали и ментета.Имам и от двете и съм доволна и от двете. Ти говориш май за ментета дето се продават по тия турските пазари /битаци/ или незнам там как им викат точно. Има много качествени ментета,уверявам те.
Като с фалшификациите на пари и картини е,само познавач истински може да разпознае ментето.
Този,който ще си купи Прада ще си я купи и по време на криза,но този който ще си купи поредната чанта от пазара дали на нея пише Прада или Лиу Витон по време на криза може да прецени,че би минал и без нея 
Нямам против твойте имитации,носи ги със здраве
Мога и да се възползвам от поканата ти за гостуване,че взе да ми събуждаш любопитството
Можеш да купуваш от техен дистрибутор
Препоръчани теми